Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

do: Vera w pomarańczach Czyżby coś niejasnego? Zawiłego? skomplikowanego? Postaram się rozjaśnić wszystkie Twoje wątpliwości tylko pytaj :)Od tego jestem aby odpowiedzieć, pocieszyć, rozbawić, wesprzeć i pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nootyy
Exspert wstał tak tradycyjnie zaczynamy od pytan po prosze pytanie za 4 punkty nie moze za 8 :D pogoda jaka bedzie w 2017 ,w srode bo ide na basen [dzien jest to 13 czerwiec] Vera jak po ..... udało sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nootyy
Dzien dobry jakmi sie tu spoodoba na wet sie zaloguje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: no nootyy Przykro mi bardzo, ale mam dla Ciebie złe wieści. Na basen nie pójdziesz nawet na ten kryty, ponieważ 13 czerwca 2017r jest we wtorek więc Ci się dni pofranzolą i nie pójdziesz na basen, a że będzie to 13 dzień miesiąca we wtorek to pogoda na środę spłata figla i 14-go będzie padało a na pływalni okolicznej krytej będzie grupa zorganizowana i basen zamknięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był ten plakat . ze CZinezy przyjada utwierdziłes mnie ze musze sie jednak wybrac \do innego miasta i laczki jednak konieczne:( dziekuje za odpowiedz a ekspert teraz pytanie za 10 punktów jest K czy M}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ON dobrze tak wiec topik zanotowany i bedziesz pod obserwacjia :D i jeszcze jedno ,,chociaż nie o tym w nastepnym programie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze Ja życze miłego dnia EKspercie:) a na nastepne zajecia przyniose krzesło posiedzimy dłuzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: w kwiatki 😘 Pewnie, że można :) Topik otwarty dla wszystkich bez wyjątków :) do: Dop Witaj nowa duszyczko :) do: brum Witaj nowa duszyczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera w pomarańczach Czy jest coś może czym chciała byś się z nami wszystkimi podzielić? do: no nootyy A może Ty masz coś ciekawego czym chcesz się z nami podzielić? Pytam czysto z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera w pomarańczach Tak idź do sklepu bo inaczej żołądeczek przycierpi a Twoje włoski nie ucierpią od deszczyku. Lekki deszczyk pobudza zmysły szczególnie w tak duszne dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: brum Ach tak, już pamiętam :) W takim razie cieszę się jeszcze bardziej, że dawne duszyczki do mnie na topic wracają Tak więc 😘 na powitanie (jeśli sobie tego życzysz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziak chętnie przyjmę na powitanie. :) Mam oddać w rewanżu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×