Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Przy "ściąganiu "filmu 2 godzinnego np.z chomika na twarda plytę jak długo trzeba czekać.Od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: .,marusia,. czas oczekiwania w głównej mierze uzależniony jest od prędkości Twojego łącza internetowego. Może Ci się ściągać i 2 h i 2 dni Tematu kasował nie będę. Wiedza ludzka jest na tyle mała, że zawsze znajdą się pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem. Jaki jest optymalny najkrótszy czas przy doskonałym sprzęcie i czasie przesyłu?(na miarę domowego kompa) Czy ktokolwiek byłby władny wykasować jakieś posty z tego tematu?Dochodziło już do takich anomalii czy ponowisz w moderacji o przywrocenie ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowy dobry nastrój
Mój mąż jest impotentem. Chciałabym wreszcie uprawiać seks, ale 1) jestem nieśmiała 2) szybko się zrażam Na portalu erotycznym, gdzie założyłam sobie konto w celu znalezienia kochanka, piszą do mnie niedouczone, imbecylne buraki. Potrafią zrobić pięć błędów ortograficznych w trzech wyrazach, mają poczucie humoru ślimaka winniczka i kreatywność wędzonej makreli. Co mam zrobić żeby wreszcie uprawiać seks, ale nie mieć poczucia, że przespałam się ze zmodyfikowaną genetycznie kalarepą? Gdzie i jak znaleźć mężczyznę, który nie jest z przyrodzenia idiotą, z wykształcenia durniem a z wyglądu morświnem? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: .,marusia,. 1) około 3-4 h przy założeniu sprzętu za 2 x średnia krajowa (pensja) i maxymalna prędkość łącza, aczkolwiek nie znaczy, że ograniczy Cie wysyłający 2) Administracja forum ma do tego pełne prawo gdyż wszystko co tu napiszesz tak naprawdę nie jest Twoją własnością tylko właściciela forum który umożliwia Ci tylko pisanie 3) Jeszcze nikt z tego tematu postów nie kasował, bynajmniej nie zauważyłem 4) Nie ma takiej miary ;) do: poniedziałkowy dobry nastrój Nie dziw się, że na portalach erotycznych siedzą głównie osoby których krótko i trafnie opisałaś w swoim poście. 85% osób to pary z czego 95 % z nich nie zakłada kont na erotycznym. 15% osób pozostałych podzielić można na: 1) single 2) debile 3) niepełnosprytni umysłowo Ty jesteś jak sama twierdzisz nieśmiała więc to "oni" Ciebie tam szukają bo. Jeśli szukasz pełnej dyskrecji to odpuść poszukiwania, nie afiszuj się z tym. Jasne że znajdziesz go w necie jak i poza czyli w rzeczywistości. Jak szukać? Proponuję kilka dni korespondencji z wybraną osobą potem foto jak Ci się spodoba i wtedy realne spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowy dobry nastrój
Guzik... na portalu zarejestrowałam się dwa miesiące temu i nie spotkałam żadnego "znośnego", nie wspominając już o "akuratnym" :O. Ale za odpowiedź dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: w kwiatki Dzień dobry :) Weekend upłynął pod znakiem zwiedzania i dokształcania tak więc całkiem przyjemnie do: poniedziałkowy dobry nastrój Miałaś zwyczajnie pecha. Ja wiem gdzie on znaczy "ktoś" jest ale nie mogę tego niestety powiedzieć z uwagi na ochronę danych osobowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odradzam kochanka z internetu !:O prymitywy, zboczency... i inne swiry sie kryja po drugiej stronie monitoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam, czytam i.....................do "poniedziałkowy dobry nastrój" tylko nie z netu. Ostrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowy dobry nastrój
To skąd? Na ulicy sama nie wyrwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W realu to wszedzie mozna poznac kogos, ale tez sie nie ma gwarancji, ze bedzie to ktos normalny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja hahahahahahahahaha
poniedziałkowy dobry nastrój-- czy masz takiego totalnego pecha i w realu nie możesz znależć??? ekspert odpowiedzial prawidlowo:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowy dobry nastrój
No baaa... mi tego mówić nie musisz :D Pytałam tu kiedyś na forum, gdzie normalni faceci spędzają wolny czas. Odpowiedzieli - przed kompem. Szukaj na portalach. Zaczęłam szukać i jestem załamana. Albo ja mam za wysokie wymagania, albo czyhający tam amanci są mocno pokrzywdzeni przez matkę naturę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja hahahahahahahahaha
a jak sobie radzily nasze babcie,mamy bez netu?Wylączyc prąd i jesteście UGOTOWANE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowy dobry nastrój
Mamy i babcie sobie radziły bo ojcowie i dziadkowie nie byli przyrośnięci do klawiatury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowy dobry nastrój
Gdzie? Gdzie mam iść? Podczas moich "łowów" w plenerze poznałam kilka dziwnych, kilkanaście świetnych i zabawnych kobiet, ale ani jednego konkretnego chłopa. Byłam już nawet w kręgielni (świetna zabawa), ale panowie "w towarzystwie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszniku stary pryku
własnie ty jestes przykladem takiego włanialego debilowatego. jednym slowem stary malenki ha ha ha 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałkowy dobry nastrój
Mówisz o mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszniku stary pryku
nie o tobie tylko o tym dnie rozchichotanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×