Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

o matko. Gdzie expert Niech zaprowadzi tu porządek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu Duch :O:O:O ja mam jeszcze zapytanie dlaczego Dariuszu Arkadiuszu (zgaduje, ze trzecie imie to może Amadeusz albo Mateusz, Sanitariusz :D ) stworzyłeś ten temat wlaśnie na forum erotycznym? Bardziej pasuje do Dyskusji Ogolnej, tak myślę.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po chwilowej przerwie Jak wiadomo najlepszym lekarstwem na spam czy docinki jest zwyczajna lewka jak widać poskutkowała. (tak na marginesie kłopot z internetem i stąd moja nieobecność). Duch kafe? Ciekawe, nie znam ale chyba nie chcę poznać :) do: OnaE Witaj:) Jak po weekendzie? do: poniedziałkowy dobry nastrój Na ulicy jasne, że da się ale Twoja nieśmiałość będzie największą przeszkodą, dlatego też pozostaje komputer. Łatwiej kontakt nawiązać nie patrząc komuś w oczy ;) Ja Ci proponuję dalej net ale nie odkrywać zamiaru na przywitanie. Poszperaj po necie, poczytaj tematy i wybierz sobie osóbkę która wydaje się w miarę sensowna i zagadaj mailem :) do: Vera w pomarańczach trzeciego imienia nie mam :) Tutaj temat ponieważ tu jest zabawnie, na ogólnym jest hmmm nudno :) Ale dałem i tam odnośnik do tematu jak by ktoś chciał o coś zapytać do: w kwiatki tzn? Pytania dobrze zadajecie, czasem tylko łącze nie wytrzymuje "napięcia" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety muszę Cie zasmucić. Duch Kafe (Cafe :O) to niejaki Porąbaniec nie z tej ziemi (ma tuziny nicków) i już miałeś przyjemność do "poznać". Na ogólnym nie ejst nudno, tam jest ruch straszliwy :) Tutaj plaża, relaks :D To siedzimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duszek Kafe
Cześć panie expercie Miło pana widzieć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera w pomarańczach A to już wiem o kim mowa :) Jako prawdziwy ekspert znajdę i na tego Pana rozwiązanie :) ale teraz już muszę znikać :( Tak więc 😘 dla przemiłych kobiet Vera, Petrol, w kwiatki, OnaE i wszystkie które życzą sobie całusa :) 🖐️ dla pozostałej grupy tj panów i kobiet nie życzących sobie buziaka od nieznajomego Pozdrawiam i do zobaczenia jutro :) Miłego wieczoru dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do eksperta. Czy można wypić butelkę piwa lub innego do spożycia plynu pod wodą w stroju kąpielowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to ja poproszę skład chemiczny lexanu....ppp:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze prosze mi powiedzieć czego dokładnie dodają że jest niepalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek posluchaj uwaznie
jeszcze raz bedziesz tu kogos obrazal tak posle ta strone na twoje konto na naszej klasie:) I wybiore sobie moze jeszcze kogos🖐️ Rodzina sie dowie co wyprawiasz i moze ukruci Ci ten wstretny pysk🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Po weekendzie miło, zaliczyłam wrocławskie zoo z maluszkiem :-) i coś dla siebie czyli male zakupy w galerii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie zgromadzeni :) 😘 Vera, Petrol, w kwiatki, OnaE, pozostałe kobiety 🖐️ dla panów Śliczny poranek mnie dziś powitał Promyczek słońca mą twarz przeczytał Uśmiech utworzył przepięknym blaskiem Chciał bym się budzić zawsze tym brzaskiem :) Taka luźna twórczość dla zgromadzonej widowni :) Kolejny dzień z kolejnymi zagadnieniami :) do: Veracruz Tak można :) Szczególnie jeśli jest to strój topless Dziękuję za umilenie poranka miłą dla ucha muzyką :) do: CIA,FBI,ABW,Mosad Dziękuję za wsparcie :) do: Petrol Ostatnio się mijamy, ja jestem Ciebie nie ma, Ty jesteś, mnie nie ma... szkoda :( do: fev to już niestety jest tajemnica służbowa firmy ale opiera się głównie na poliwęglanie do: OnaE Wrocławskie zoo jest fajniachne :) Udane zakupy także są fajniachne :D To może wieeczorkiem dnia dzisiejszego relax przy kinie? Pozdrawiam i czekam na dalsze pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańcz! Nie straszgo, bo on mysli, że to moja sprawka i chce na mnie do prokuratury donieść :O :D Witam Cie Ekspercie (ja wolę bez x chyba) :) 👄 🖐️ Witam dziewczyny 🌻i chłopcy 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinie czy winie bo nie wiem czy literki pomyliłeś? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera w pomarańczach X zamiast EK było powodem blokady tego nicka, Próbowałem zaczernić "ekspert" ale było zajęte więc zaczerniłem " jestem expertem" aby uniknąć kolejnej próby zaczerniania. Jak się któregoś dnia okazało przez pomyłkę próbowałem napisać pod "jestem ekspertem" wypowiedź wlazła na pomarańczowo ku mojejmu zdziwieniu. Patrzę a tu nikt go niezaklepał więc też go szybko zakolorowałem aby nie było głupich podszywek (te śmieszne są fajne) I tak już cały czas pisałem z X i dalej piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×