Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

do: Niegdyś wzorowa Z biegiem czasu wiele się zmienia. Jeśli miał bym wskazać imię na podstawie tylko i wyłącznie skojarzeń z postacią, to ciężko na chwilę obecną było by mi się zdecydować. Jeśli zaś samo znaczenie imienia, stawiał bym na Darię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdanie trochę zmieniłam, tj. częściowo przystałam na niezaprzeczalny fakt a częściowo siłą przechrztu na optymizm postanowiłam doszukać się w nim pozytywów. No i "coś tam coś tam" znalazłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmaka owaka
Czy można jakoś zmienić faceta, tak, żeby był bardziej czuły, czasem przytulił, powiedział komplement? Kiedyś to robił, a teraz już nie :( ale sex mamy udany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenden
mam pytanie ile w piździe jest zakrętów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolos z rodos.
Expert pewnie emigrował do ciepłych krajów z jakąś super laską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktora z historji cudaczek wysmiewacze podobala sie najbardziej napisz 6 zdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Przepraszam za lekką kilkuletnią nieobecność ;) Byłem w dalekiej podróży gdzie ciągle się kurzy ;) Odpowiedzi: śmaka owaka Nie da się zmienić, można tylko coś na nim wymusić. zenden chuj wie ;) dark_ side ciepłe słowo gość jak sobie przypomnę to odpiszę ;) Niezależna Żyletka Ciężko zgeneralizować facetów. Każdy jest inny i każdy lubi co innego. Dobrym sposobem na podryw jest miły uśmiech, nieśmiałe pytanie i prośba o drobną pomoc. 99 % nie powinna odmówić ;) Miłego dnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapturek czerwony
Pytanie Jesteś szczęśliwy? Zadowolony z życia? Spełniony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEM EXPERTEM
Do: Czerwony Kapturek Nie jestem Ci w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na te pytanie. I tak i nie. O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapturek czerwony
yhy. Pozdrawiam i uciekam:) Bywaj zdrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEM EXPERTEM
Dzień dobry w ten piękny słoneczny poranek :) Czy ktoś ma do mnie jakieś pytanie? Na wszystkie chętnie odpowiem :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam :) co można poradzisz na smutek i tęsknotę za kimś kto jest blisko chciałoby się go przytulić i całować a nie można bo jest daleko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość daje w kość
Gdzie się podział niegdysiejszy Snowden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: gość Można zadzwonić lub w miarę możliwości zaprosić do rozmowy przez np skype do: gość daje w kość Prosił abym nie zdradzał jego miejsca pobytu więc uszanuję jego prośbę i nie powiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie byles tyle czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEM EXPERTEM
Do: gość Byłem tak jak sugerował kolos z Rodos, tj w ciepłym kraju. Ale sam, bez super laski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jaką głębokość powinno się wkopywać rury kanalizacyjne do domowej oczyszczalni ściekowej i czy rodzaj gleby ma w tym przypadku znaczenie? Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEM EXPERTEM
Do: senor_Toledo: Rodzaj gleby ma znaczenie a rury wkopuje sie na około 40 cm, max 80 cm ale to juz w skrajnych przypadkach. Nie zapomnij o pochyłym spadku w kierunku odprowadzenia tak około 2 stopnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirat flapjack
miałem randkę z obcą mi dziewczyną dobrze się bawiłem miałem wrażenie że ona też. Nie inicjowałem nic seksualnego. Napisałem do niej sms następnego dnia czy się dobrze bawiła i że chciałbym spotkać się jeszcze raz. Nie odpisała czy teraz wypada coś zrobić czy dać sobie spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEM EXPERTEM
Do: senor_Toledo Polecam sie na przyszłość :) Do : pirat flapjak Jasne ze watro. Może być 1000 różnych powodów dla których nie odpisała. Kto nie próbuje ten nie ma. Tym razem zadzwoń, będziesz miał jasna sytuacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co jej powiedzieć to samo? Może problem tkwi we mnie że nie wydaje sygnałów negatywnych gdybym jej napisał nie lubię ciebie odpowiedz miał bym szybciej niż by pokazał mi raport że dotarło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do : pirat flapjack Ciężko Ci tak coś podpowiedzieć znając tak mało szczegółów. jak chcesz doglebniej temat rozwinąć to zapraszam na ekspertkaffe@gmail.com i jutro spróbujemy coś na ten temat zaradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy odpowiedzi
Expercie , Chciałbym byś mi powiedział czy kłamstwo jest moralnie złe czy nie? Chciałbym byś mi odpowiedział również dlaczego e5 jeździ szybciej od e3 mimo że mają te same podwozie i te same silniki. I ostatnie pytanie czy mógłbyś mi powiedzieć, czy mężczyzna może przeżywać wielokrotny orgazm podczas jednego stosunku? z góry dziękuję expercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka 2
Co było pierwsze, jajko czy kura ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×