Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Gość pytanie na obiadanie
to trzeba było tak od razu, no więc expercie potrzebuje dobrego biznes planu, rozumiem, że mi go nie podasz, gdyż jakbyś był takim expertem to byś użył biznes planu dla siebie czyż mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, tak zapytam. O jakiej osobie myślisz w sensie? ( chyba się domyślam, ale pewności nie mam, więc powiedz) Natomiast w drugiej części też jakby się domyślam. I drugiej części nie wyjaśniaj. Wystarczy że pierwszą, i jasność będę miała czy o tym mówisz, o czym myślę. Uch- wypowiedziałam te zdania na wdechu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Jeśli przyjmiesz mnie na swego doradcę, będzie to dla mnie zaszczyt :) Miejsca nie zdradzę, pozwól mieć niespodziewanki :) do: Koliberek35 Do zobaczenia :) i Tobie miłego dnia również :) 🖐️ do: pytanie na obiadanie Dobry biznesplan... Oczekujesz że za Ciebie zrobię? Masz rację, ja Ci nie dam Nie dlatego, że sam nie potrafię Potrafię, tylko gotowiec pójdzie na marne Sam zrób, ja Ci pomogę :) p.s. mi pieniędzy wystarczy tak że własnego biznesu otwierać nie muszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wolicie drogie Panie Mam pytanie do Was Pań. Otóż ostatni coraz bliżej zbliżamy się do tego pierwszego razu (dla mnie to będzie pierwszy raz w ogóle) dla niej też (jestem tego pewien). Może wydawać się to dziwne ale ja mam 26 lat ona 24 No ale nie o tym chciałem pisać. Chciałbym żeby to było wyjątkowe i żeby to było dla niej maksymalnie przyjemnie (dla mnie cokolwiek to by nie było i tak pewno będzie przyjemne Ostatnio kupiliśmy sobie olejek do masażu mamy go przetestować w piątek. Tak już jesteśmy napaleni że nie możemy się doczekać, coś czuję że ten pierwszy jest już blisko. Wiadomo że najpierw musimy się nawzajem podniecić itp. Mi wystarczy chwila wiem że jej muszę poświęcić więcej czasu, ale do tego to już doszliśmy (mega rozpalona sutki stoją, na majteczkach sporo plama) i myślę że teraz też nie będzie problemu. Mam natomiast do Was drogie panie dość specyficzne i zarazem szczegółowe pytanie. Jak już ma dojść do penetracji to lepiej żeby napletek był odciągnięty podczas "celowania" i wprowadzania, czy też lepiej jeśli napletek będzie na swoim miejscu a jak zacznie się członek wsuwać to się wtedy odciągnie? Pytam co jest dla Was bardziej przyjemne, bo zależy mi na tym żeby było jej bardzo przyjemnie. To pierwszy raz dlatego wydaje mi się że może lepiej by było z zasłoniętym napletkiem wtedy członek powinien bez problemu i bez bólu wniknąć, ale z drugiej strony to nie będzie podrażniać wejścia pochwy. Co o tym sądzicie? Tylko proszę o poważnie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie na obiadanie
chętnie bym z Tobą przedyskutowała ten plan, gdyż mam nawet pomysł, ale nie tutaj bo jeszcze mi ktoś podkradnie :classic_cool: 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert, pytałam o osobę za którą mnie bierzesz. Co w tym dziwnego czy niezrozumiałego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: mezo1980 Nie jestem kobietą ale też odpowiem: skóra w dół, łatwiej wejdziesz do: kotka - poes 😘 witaj, tylko ja znikam już :( więc 😘 na pożegnanie do: pytanie na obiadanie jakiej branży dotyczy ów biznesplan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie liczę na jutrzejsze porozumienie. Mezo, później Ci odpowiem. Teraz zabrakło mi czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie na obiadanie
transportowy, tylko nie mam samochodu transportowego dlatego myśle jak na razie nad przyczepką, wiesz poczatki zawsze są małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Experta
Pytanie: Czy mógłbyś wskazać post, w którym Z. Cię wygania z Konkursu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko w temacie
16:42 [zgłoś do usunięcia] Zet z konkursu :) Nieformalnie, więc na pomarańczowo - i mocno z doskoku. Jeżeli Cię kiedykolwiek "pogoniłem" - to pewnie z rozpędu i niezamierzenie, pewnie też nie wczytałem się w posta... jeżeli tak do odebrałeś - przepraszam Nie miałem nic złego na myśli A teraz zostawiam ? ? ? i ... zapraszam do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepoprawna 23-latka
Coś Expertowi ostatnio kiepsko idzie to odpowiadanie na pytania zainteresowanych. Niepotrzebnie biedaczek się wdał w denne pogaduszki z kurami domowymi, które tutaj siedzą całymi dniami i dopisują bzdurki w rodzaju, całuski oraz cmoczki w kroczki, które uda im się sklecić między jednym praniem a wstawieniem obiadu. O ile chce być wiarygodny to powinien olać tą błazenadę i odpowiadać merytorycznie na pytania w sposób bardziej wyczerpujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert, cóś się dzisiaj minęliśmy. Obyś jutro mnie skutecznie zbajerował. Przygotowałam kilkanaście pytań dla Ciebie. Bądź skoro świt! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że wtrącę, Zaczerniony jest pożądanym człowiekiem tu i ówdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera, Kwiatki, K35, Kotka, Perwersja, Mika, dziewczęta Wy kury domowe, gdzie żeście się pozawieruszały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×