Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Expercie, dzieki, za pochylenie sie nad moim problemem. Oczywiscie czytałam to forum już wczesniej, niestety... tam panuje rok 2007 a obecnie, według mojego kalendarza outlookowego mamy szczęśliwie rok 2011 :) opis dotyczy instalacji polskiego pakietu językowego dotyczącego wersji 5.0.3 a ja posiadam 5.2.1 ;) Plik config.inc.php wygląda inaczej w obydwu wersjach i w mojej wersji widze kodowanie utf-8. Próba zastosowania tych porad to troche tak, jakbys próbował pampersa dla noworodka zainstalować czterolatkowi, który już rzadkich kupek nie robi i inny obwód tyłeczka ma :) Z przyczyn wrodzonej ciekawości będe nadal drązyc i próbować załatwic problem, zamiast męczyć kolegów informatyków. Oczywiście moja odpowiedź powinna być potraktowana z poczuciem humoru i przymróżeniem oka, nie bywam złosliwa dla osób, które starają mi sie pomóc. Chciałam jedynie okazać, że żywo zainteresowałam sie Twoja odpowiedzią :) miłego dnia i thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich już obecnych i tych nadal nieobecnych ;) Zaczynamy kolejny dzień :) do: Bó Żegnaj i witaj jeśli się pojawisz :) do: Foxy_Lady W takim razie spróbuj tego: http://forums.vtiger.com/viewtopic.php?t=39383 http://www.tcpdf.org/fonts.php W tym temacie: http://forums.vtiger.com/viewtopic.php?t=38838 jest mowa o kodowaniu iso-8859-1 ja bym zaproponował iso-8859-4 (Baltic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: kzzzzz dziękuję, reklam nie potrzebuję :) To na dzisiaj wszystko :) Do poniedziałku. Mam nadzieję, że przyszły tydzień będzie bardziej obfity :) Miłego weekendu dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jakie nosisz majtki? Uprasza się o dokładny opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Witaj :) Bokserki. Często dopasowane z długimi nogawkami Najchętniej z wybrzuszonym miejscem na genitalia. Bez rozporka. Czasami luźne, z rozporkiem Kolorystyka przeróżna, najchętniej kolor jednolity, stonowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dop, cześć Duży. :) Ekspert, znaczy co genitalia? Opiszesz je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy opisać. Również szczegółowo. Nad fotografią pomyślę czy chcę ( po opisie zdecyduję) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Jedynie mogę opisać bardzo ogólnikowo. Penis prosty, normalny, prawidłowej wielkości tyczącej się europejskiej białej rasy ludzkiej. Nie obrzezany. Worek mosznowy normalny. Reszta szczegółów nie dla forum publicznego, stąd przepraszam jeśli Cię swoją odpowiedzią nie usatysfakcjonowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiodłeś, oj tak. Wobec tego dajesz foto. No i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mnie nie było :) ale strzałka :D Bó mua :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Dop Mnie też nie było długo, ale miło, że pamiętasz :) do: Bó Nie wyobrażam sobie wklejania własnych zdjęć na forum publicznym. W szczególności części intymnych. Moje genitalia są tylko i wyłącznie do wglądu na żywo podczas spotkania osobistego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie prowokuj. I nie rzucaj słów na wiatr. Się zadeklarowałeś " Opisać czy fotkę strzelić i wkleić? " I jak? Dawaj na mejla jak tutaj Ci się nie godzi. I to raz, dwa, trzy, pięć, osiem ślij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Moje pytanie nie było deklaracją tylko staraniem się o wyiwiedzenia głębokości potrzeby Twojej wiedzy w tym temacie ;) Inną kwestią jest brak kontaktu z Tobą poza forum. Mimo wielu prób z mojej strony do tej chwili nie doczekałem się jakiegokolwiek namiaru do Ciebie w postaci choćby maila. Jedyną możliwością obejrzenia moich narządów rozrodczych jest forma face to face, a raczej face to genitals.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak ten w lustrze to niestety ja, aaa.. :) Oczy mi zamydlasz Ekspercie. Okej, chciałeś- masz, ubu7@o2.pl I nie leć w bolka i się nie próbuj wyłgać. ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi o tym nie wiadomo Ekspert. Ty jesteś od rozwiązywania zagadnień, tajemnic, problemów i tym podobnych ( Swoich już nie? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj :) Uśmiech Wam wysyłam i czekam na wasze pytania :) Pozdrawiam :) do: Koliberek35. Dziękuję za życzenia i kwiatuszka :), Ślę z wzajemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel jechał 7
Nigdy więcej nie pojadę tą drogą. :o Pytanie; o której będzie Bó, i czy będzie w majtkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×