Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Gość nie istotne.
Mój chłopak chce żebym zrobiła mu loda, już raz mu robiłam, ale to był pierwszy w moim życiu i nie byłam w tym najlepsza, chciałabym się poprawić, a nie wiem co i jak. możecie mi doradzić co powinnam robić , żeby sprawiało mu to przyjemność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EXXPERT
kup mu gałkę lodów truskawkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo, czy Expert żyje? A jeśli żyje dlaczego udaje, że nie żyje? Proszę o znak, sygnał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert zyjesz?
zyjesz jeszcze tam? mam pytanie na ktore jeszcze mi nic nie odpowiedziales halo halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Do Wszystkich: Chciałbym się serdecznie z Wami przywitać. Po ogromnej refleksji nad własnym sobą, doszedłem do wniosku, że warto spróbować. Uśmiech na nowo w Was zaszczepić (nie mylić z szyderczym śmiechem) Jeśli mi się to uda będę i ja zadowolony. Jeśli nie, znaczyć będzie, że moja nauka jednak poszła w las... p.s. Zakupiłem sobie paczkę gwoździ. Będę się kuł w palce zanim naskrobię coś nieprzemyślanego :) Miłego dnia :) do Bó: Chciałbym potwierdzić, że żyję. Daję znak: ___ _____ ____ / \ / I I -/- \ _/ / I I----- /__ / \ I I___ \ / \ Mam się hmm... dobrze? Chyba... Dlaczego udaję? Forma zastępcza dla stanu poczucia smutku, zaniedbania oraz złej samooceny psychicznej. do nie istotne.: Nie znam Twojego faceta i jego preferencji. Musisz z nim porozmawiać i poprosić aby Cię nakierował co mu sprawia frajdę :) do ekspert zyjesz? : Tak, żyję. Proszę powtórz pytanie, postaram się odpowiedzieć w najbliższym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert sie obudzil?
buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pytam
witaj Expercie :) znasz dobry przepis na pomidorową zupę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Bó: Malutki w jakim sensie? ;) do ja pytam: Zupę ugotuj na młodym kurczaku i świeżych pomidorach zamiast koncentratu. Smak zupy tylko i wyłącznie zależy od Twoich upodobań. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty już wiesz w jakim. :) Dziewczęta Joł! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja pomogę
ale jak zrobić żeby była taka gęstsza i miała kolor czerwony a jednak nie była kwaśna od przecieru ? jadłam taką kiedyś na wycieczce i tak mi smakowała, a moja wychodzi blada, a jak dodam więcej przecieru to jest za kwaśna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo warzyw wrzuć. Marchewkę na dużych oczkach przetrzyj, seler, pietruchę ( grucha pietrucha zwą moją znajomą : \ ) wegeta, pieprz, sól, listek laurowy, ziele angielskie. Na koniec śmietanę rozbełtaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podrocz, dawno nie miałam droczenia. Znaczy kroczenia czy majtkowania. Działaj, pókim chętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty, Ekspert weź mi powiedz. . boli mnie serce na plecach. Nadmieniam, że spałam dobrze i smacznie, więc to nie lumbago. Co to myślisz jest? I jak się tego pozbyć, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do To ja pomogę: Zagęścić zupę możesz śmietaną zmieszaną z mąką :) do Bó: Być może Cię ktoś przygniatał i stąd bóle? ;) Tak po prawdzie obstawiam nerwoból. czymś się stresujesz ostatnio? Opisz dokładniej problem :) Co do droczenia - kroczenia... Zacznijmy od prze(y)mierzania :) czy... http://www.eroto.pl/994,!elegancka-i-kobieca-haleczka-evita-livia-corsetti.html Taka oto haleczka idealnie oddała by Twoje ciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Koliberek35. Witaj Ptaszynko :) Mi również miło widzieć Ciebie, szczególnie w moim topiku :) p.s. wyszedłem z wprawy z emotami więc o wybaczenie proszę za brak takowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Koliberek35. No tak... prawie rok :) Tylko hmm... sprostowanie, na kaffe mnie tyle nie było, nie tylko na własnym topiku. Chociaż... ja w sumie tylko praktycznie na własnym siedziałem więc i można i tak powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, ale się dzisiaj nagłowiłem :) Cóż, być może innego dnia będzie więcej chętnych (ktokolwiek) z zapytaniami :) Pozdrawiam i życzę przyjemnej pozostałej części dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×