Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Zwłaszcza z rańca, kiedy po nocy nagromadziło się tego drogocennego napoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: JESTEM EXPERTEM Zwykły kombinator z Ciebie, nie żaden ekspert. Swoją drogą to ten Brzechwa miał fantazję, żeby takie bajki pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: dark_ side Każdy ma swój własny umysł interpretuje świat na własne potrzeby (życzenie) co nie umniejsza mu w niczym. A Brzechwa? Tak, miał fantazję jak mało kto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie umniejsza, ale ekspertowi nie wypada "gdybać" i "interpretować na własne potrzeby". To jest mało profesjonalne. Nie chcę podważać Twojego autorytetu oczywiście :) wisisz mi piwo i jesteśmy kwita. Babcia oczekuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: dark_ side No i dalej nie mogę się z tobą do końca zgodzić gdyż właśnie między innymi własna interpretacja pozwala każdemu na postrzeganie świata wg własnej oceny :) stąd jest bardziej "oryginalnie" mieć własne zdanie, nie koniecznie podobne do innych. Poetów nie pytano co nam dokładnie przekazują przez zapisane słowa. Oni właśnie pozwalali siebie interpretować w pełnej dowolności :) Piwo możemy wypić wspólnie jak już wrócisz od babci :) p.s. Pozdrów babcię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby co? Nie mam piguł na podorędziu. Ani Przyjaciela nie ma, pewnie dlatego źle mi jest. Chlip, chlip, sik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaamm
dlaczego nie działa "[zgłoś do usunięcia]" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert jak Przyjaciel się pokaże to Mu przekaż, że wcześniej się martwiłam, a teraz to się wzięłam i gniewam. Chciałam pić, a teraz mi przeszło. Idę stąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaamm
a jakie to opóźnienie ? bo niektóre moje posty zgłoszone parę miesięcy temu są do tej pory .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: witaamm Częściowo moderia zapewne uznała za wpis dozwolony więc nadal są. Częściowo moderia zignorowała ze względu na nawał pracy jaki min. Ty im fundujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaamm
może i dozwolony, ale skoro chcę usunąć ? a skoro pracy nawał, to powinna być możliwość, aby każdy mógł sam usuwać posty (oczywiście swoje) kliknięciem "[zgłoś do usunięcia]" w trybie natychmiastowym nie uważasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaamm
jestem za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: witaamm To działaj :) Kto próbuje ten może zyskać. Kto nie próbuje nie ma nic :) A teraz pożegnam się z Wami i miłego wieczoru oraz upojnej nocy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowiłam babcię. Nie była zaskoczona zbytnio. Zapytała tylko od czego jesteś ekspertem, powiedziałam, że od wszystkiego, co babcia skwitowała słowami,że taki ekspert od wszystkiego już jest i nazywa się Palikot. Puściła parę niewybrednych epitetów pod jego adresem, potem na koniec dodała jeszcze niby od niechcenia i w temacie, że nikt do niej ostatnio nie dzwoni. I tu nasunęło mi się pytanie do Ciebie. Być może pamiętasz, albo widziałeś na filmach jak w zamierzchłych czasach, kiedy jeszcze nie było telefonów komórkowych, rozmówca który chciał zmienić głos, przykładał do mikrofonu słuchawki telefonu stacjonarnego chusteczkę. I teraz pytanie do Ciebie. Czy ta metoda zmiany głosu była skuteczna? Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ekspercie. Nurtuje mnie cyklicznie od jakiegos czasu dziwny problem. Gdy bylam małą dziewczynką kojarzę, że w skepach każdy towar posiadał dwie ceny. Jedna nazywała sie bodajże detaliczna, a druga? Ni chuchu nie mogę sobie przypomnieć :( zapytałabym wujka gógla, ale po co, skoro jest ekspert, który wszystko wie. A może te podwójne ceny tylko mi sie przysniły? Dla ułatwienia dodam, że nie jestem rocznikiem przedwojennym... raczej "przedkryzysowym" a ceny widziałam, gdy coś niecos na półkach bylo poza herbatą i octem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel śmierdzi benzyną
Ja też mam pytanie; którą wargę Bó ma większą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie to
większe ma wargi mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bó, Bó, Bó
Jako zastępca odpowiadam: Bó ma lewą wargę dłuższą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bó, Bó, Bó
No i zapytanie: Dlaczego Przyjaciel śmierdzi benzyną? Co takiego działał, że " wali" ? I czy Jego jaja są dzisiaj/ teraz miękkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bó, Bó, Bó
Czy się trzepał z myślą o Bó czy też został wytrzepany ustnie/ picznie/ analnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel śmierdzi benzyną
Benzynę do piły kupował i mu chlupnęło. :o Chlupało też wieczorem, ale coś innego. Rano ustnie. Jaja luźne i miękkie. Lewą jej podgryzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bó, Bó, Bó
Zawołaj M. Ona musi przy tym być i branzlować się pod ten widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel śmierdzi benzyną
M. kuje żelazo. Ale wieczorem popatrzy jak lewą Ci podgryzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×