Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joannexiii

Nie chce mi się żyć

Polecane posty

Gość Joannexiii

Każdy dzień taki sam. Wstaję, robię zakupy, szukam pracy. W roku akademickim studiuję. Nie mam przyjaciół, chłopaka. Jestem niesmiała, mało zaradna. Mam wielkie marzenia, ale mało odwagi, żeby zawalczyć o nie. Czy jest w ogóle sens żyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannexiii
Chciałabym pojechać do pracy za granicę, ale mam wrażenie, że nic z tego nie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś musi o to zapytać
a jakie masz BMI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannexiii
A czy to ważne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannexiii
Nie wytrzymam dłużej tej ciszy i pustki. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś musi o to zapytać
dla ciebie może być ważne a może nie nie wiem po prostu TUTAJ powyższe pytanie powinno paść mnie też za bardzo nie chce się żyć mam stwierdzoną depresję biorę leki i jakoś tam pcham do przodu tę kupę śmieci ale po co to już za bardzo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będziesz z góry zakładać, że coś Ci nie wyjdzie, to nie dziw się, że życie wydaje Ci się nudne i beznadziejne. Spróbuj podchodzić do życia bardziej optymistycznie i nie zakładaj z góry, że coś jest skazane na porażkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś musi o to zapytać
to chyba nadzieja, że jakoś się w końcu pozbieram i tak jest lepiej niż kiedykolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z parówką w dupie..........
do roboty się weź leniu śmierdzacy! Żebyś potem nie płakała,że po psychologii pracy nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z parówką w dupie..........
Depresja żadna depresja to zwykłe lenistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannexiii
Ja jestem z natury pesymistką i nie wierzę w siebie. Mój kolega radzi bym jechała do Holandii na zarobek, a mnie się ciągle wydaje, że nie dam sobie tam rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to posłuchaj kolegi i jedź tam, jeśli nie odważysz się teraz, to potem do wszystkiego będziesz mieć taki stosunek "nie spróbuję, bo to się na pewno nie uda ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannexiii
Jakbyś nie zauważył, to ja szukam pracy. Na chwilę pracowałam przy ulotkach i ankietach, ale teraz niczego nie mogę znaleźć. Codziennie wysyłam masę cv, przeglądam ogłoszenia. W głębi duszy chciałabym wyjechać, ale trochę się obawiam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś musi o to zapytać
ty nie wiesz czego chcesz wycofujesz się z życia pragniesz odmiany ale nie starasz się o nią nie starasz się bo nie wierzysz w siebie i koło się zamyka może masz depresję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannexiii
Chyba coś koło tego. Moja niewiara w siebie hamuje wszelkie kroki. Zawsze widzę tylko czarny finał, wyobrażam sobie wpadki. Nie lubię siebie, bo jestem dziwna, za spokojna, załamliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannexiii
Z parówką w dupie - i jestem z psychologii, tylko z etnologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannexiii
i nie jestem - sorki za połknięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierosy palę i palic będe
szczerze? Jesteś poprostu leniwa. Jakbyś chciała to byś pojechała do pracy za granice. A ty wolisz leżeć z tłustą dupą na tapczanie i pierdolić ,że masz depresje. bo tak wygodnie. Za robote się weź nierobie cholerny zmęczysz się to głupie myśli przejdą Ci z tego pustego łba. Pozdrawiam. Idz do pośredniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja niewiara w siebie hamuje wszelkie kroki. Z tego by wynikało, że masz niskie poczucie wartości. Może popracuj trochę nad tym, to zmienisz się przy okazji Twoje postrzeganie przyszłości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierosy palę i palic będe
Twoja matkaa i ojciec powinni Cię odciąć od żywności i pieniędzy. Zmusić do pracy. Bo chodują kolejną niedorajde życiową i kolejnego pasożyta społecznego. Potem bedziesz chodzic po opiekach społecznych i żebrać bo bedziesz tak rozleniwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierosy palę i palic będe
Inni mają gorzej ,ale umieją się wziąśc w garsć. Ty nie masz ,żednej depresji tylko leń jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannexiii
Bo ja nigdy nie byłam w innym kraju, i dlatego mam obawy. Szukam pracy, ale jak mi nie chodzi, to płaczę. Czuję jak zero, które nigdy nic nie osiągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierosy palę i palic będe
nie dziwie się ,że nie masz chłopaka. Kto chce się wiązac z leniem i ściemniaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie_tez się nie chce
ja tez czuje podobnie, też nie chce mi sie zyć, nie mam juz siły żyć, a mimo, że mam pracę i to bardzo dobrą, mimo, że skończyłem juz praktycznie studia. Nie chce mi sie zyć, bo uświadomiłem sobie, że za mną nikt nie tęskni, nikt nie kocha, nie mysli o mnie, nikt na mnie nie czeka. Przeraża mnie pustka, ktorą mam w sobie. Nic nie ma dla mnie sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierosy palę i palic będe
Leń jesteś i tyle. Zadna praca nie chańbi idz do marketu, za sprzątaczke zawsze pare groszy wpadnie chyba,że rączki Ci odpadną. Zobacz jak inni zapierdalają w pocie czoła na twoje ubezpieczenie zdrowotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannexiii
A myślisz, że takimi tekstami mnie zmotywujesz? Łatwo jest oceniać kogoś jak się go nie zna! A ja dwa lata pracowałam - przy ulotkach, gazetach, ale teraz nie jestem w stanie niczego znaleźć. Ja potrzebuję zachęty, a nie ostrego jechania po mojej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przestawaj szukać, nie poddawaj się, ludzie nie raz dłużej szukają, ale w końcu znajdują. Ale jeśli już naprawdę Cię to męczy i masz już dość, to przełam swoje obawy i wyjedź na zarobek. Musisz się w końcu odważyć, wiem, że to nie jest takie proste, ale kto powidział, że będzie łatwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannexiii
Wysłałam dzisiaj formularz do agencji pośredniczej między Polską a Holandią, zobaczymy, co z tego wyjdzie. Jeśli się uda, to pojadę, ale jak mówię, mam ogromnę obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannexiii
Niestety nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierosy palę i palic będe
idz wreszcie do roboty nie mam zamiaru opłacać Ci z mojej pensji ubezpieczenia zdrowotnego naprawde. Dośc leni,naciągaczy i nierobów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×