Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joannexiii

Nie chce mi się żyć

Polecane posty

Gość szaron601
ja też jestem nieśmiała i trochę wycofana jeśli chodzi o kontakt z ludźmi ale trzeba próbować i dążyć do upragnionych celów chcesz pracować za granicą nic prostszego wiele jest biur w internecie oferujących pracę . najlepszym sposobem na nieśmiałość jest wyobrażenie sobie sytuacji że jesteś wyjątkowa to pomaga . motorem do działania jest również złość na cokolwiek też pomaga masz wiele możliwości jako osoba niezależna więc sięgnij po to o czym marzysz , powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesiek Niemen oł je!
czy w rodzinie występowłay choroby psychiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joannexiii, sens żyć jest zawsze - życie samo w sobie jest czymś. Może być męczące, dołujące (wiem coś o tym), ale sam się teraz przekonuję, że bez kobiety też życie ma sens. Uważam, że paradoksalnie brak chłopaka jest łatwiejszy do pokonania niż brak przyjaciół. Chłopaków szukających dziewczyny - i to całkiem sensownych - jest całkiem sporo. Więc jeśli autentycznie chcesz mieć faceta, to będziesz go miała. Dziewczynie znacznie łatwiej jest znaleźć chłopaka (nawet będąc nieśmiałą), niż chłopakowi dziewczynę. Natomiast przyjaciół rzeczywiście nie da się znaleźć z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaOnka

Nie ma nic gorszego niż depresja przez chłopaka, dziewczynę. Sama miałam depresję jak mnie chłopak zostawił. To bardzo boli 😞 zwłaszcza jak się jest w 7 miesiącu ciaży i nagle czar pryska i zostajesz sama. Mi pomogła bardzo moja rodzina, rodzice, brat i siostra. Oprócz tego też jeszcze skierowali mnie do bardzo fajnego ośrodka Centrum psychologicznego Sens, dzięki któremu też stanęłam na nogi i otrzymałam wsparcie. przy okazji wiedziałam też dla kogo mam zyć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maliwna

Po porodzie przechodzołam depresję i bardzo pomogły mi zajęcia z osteopatii. Te zajęcia bardzo pomogły mi się wyciszyć i dojść do siebie, mogę jak najbardziej każdemu polecić. Znalazłam bardzo fajne miejsce gdzie sama chodziłam i mogę polecić , mają tam bardzo dobrze te zajęcia zorganizowane i pomagają jak najbardziej Rehaorthopedica w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KeiraN
Dnia 15.04.2019 o 12:44, Gość MonikaOnka napisał:

Nie ma nic gorszego niż depresja przez chłopaka, dziewczynę. Sama miałam depresję jak mnie chłopak zostawił. To bardzo boli 😞 zwłaszcza jak się jest w 7 miesiącu ciaży i nagle czar pryska i zostajesz sama. Mi pomogła bardzo moja rodzina, rodzice, brat i siostra. Oprócz tego też jeszcze skierowali mnie do bardzo fajnego ośrodka Centrum psychologicznego Sens, dzięki któremu też stanęłam na nogi i otrzymałam wsparcie. przy okazji wiedziałam też dla kogo mam zyć 😉

Też tutaj chodziłam na terapię, ale u mnie był problem z nerwica, z którą pomału zaczęłam sobie nie radzić i krótko mówiąc zaczęłam tracić kontrole. Trafiłam do wspomnianego ośrodka na terapię i jestem i mega wdzięczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×