Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czołg po prostu

Jak się pozbyć 1/3 masy pupy ;/

Polecane posty

Gość Czołg po prostu

Dzisiaj wybierając kostium dwuczesciowy dobiło mnie to. spodenki króciutkie, L-ka Talia - minimalnie luźne miało być, fajnie, nie będzie uciskać Nogi - przejdzie łatwo Tyłek - BLOKADA Mam wielki tyłek, nieproporcjonalnie wielki. Ciężko mi spodnie dobrać bo na talii i nogach za luźne, a na tyłku opięte i się nie chcą dopiąć. Jakie ćwiczenia na tyłek...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czołg po prostu
No dziękuję bardzo pięknie za informację, ale jestem na diecie, ważę 52 kilo.... Ale tyłek nie zszedł ani o centymetr od kiedy ważyłam 73 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia krysia
hula hop cwicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czołg po prostu
Ćwiczę od zeszłych wakacji po godzinie dziennie - sporadycznie omijam dzień ćwiczęń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czołg po prostu
ojoj, ale to chyba płatne? Ja na własne radości i uciechy typu jedzenie, ubrania i inne mam koło 300zł miesięcznie, jeszcze studiuję...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Możesz je kupić w aptece ale one maja działanie raczej ujędrniające. Faktem jednak jest,ze po prostu musisz się więcej ruszać. Wieczorem nie leżysz na kanapie tylko wkładasz dres i idziesz biegać. Oczywiście z obowiązkowym uśmiechem na twarzy. Musisz mieć z tego "joy":) Jeśli szukasz inspiracji, motywacji itp to proszę http://www.trampolina.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale co to znaczy dziwne
skoro schudłas 20 kg i nie straciłas ani cm w tyłku, to moze masz szeroko rozstawione kości biodrowe- tego się nie zmieni żadnymi cwiczeniami powiedz ile masz wzrostu i ile masz obwodu w tym tyłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli faktycznie ćwiczysz
ćwiczysz od roku godzinę dziennie to podejrzewam że ten wielki tyłek to po prostu mieśnie, tego nei zmniejszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czołg po prostu
Wzrostu to ja mam 162 cm. Niska jestem ;) w udzie mam 50 (najszersze), to chyba nie tak dużo. W pasie 63 (chyba też nie dużo ale kto wie). A tyłek - 112cm X_x I tyłek mam miękki i wygodny, pełen tłuszczyku. Zrobię sobie trochętych ćwiczeń na jędrne pośladki, ale bym je chaiała odchudzić - jędrny będzie bardziej zbity, ale tydzień nie ćwiczenia i znowu woreczek tłuszczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassssssssssss
masz 112cm w biodrach a w udzie 50? to faktycznie masz szerokie kości. ja mam w udzie 54cm a w biodrach 94cm (uważam, że mam grube uda i biodra) ale ogólnie wyglądasz szczupło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś porządna dieta i ćwiczenia bez tego ani rusz. Możesz zainwestować w suplementy, ale ćwiczenia to podstawa. Może wybierz się na jakiś fitness, porozmawiasz z instruktorami powinni pomóc dobrać odpowiednie ćwiczenia. Widziałam kiedyś na stronie fitness parku że mają zajęcia na jędrną pupę - może to by pomogło? Zorientuj się o co chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czołgistka ta staszna
Ogólnie wydaję się być szczupła, nie jestem niezadowolona ze swojej wagi czy wyglądu poza pupą :) Mój chłopak nawet na nią nie narzeka, no ale jednak ona mi nadaje w spodniach wyglądu starszej pani właśnie przez tą wielką dysporporcję.... Jeździłam na rowerze codziennie od czasów napisania pierwszego posta, co najmniej półtorej godziny. Ćwiczyłam też koło godziny ćwiczenia które tu jakaś forumowiczka wrzuciła, uwzględniające wyciąganie nóg, wykopy, popmki damskie.... Średnio ta pupa drgnęła. Nawet wcale. Miarka ile wskazywała to wskazuje, a nawetcm wiecej =__=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi schudl tylek
jak przestalam jesc ogromne ilosci miesa, tzn jem nadal ale chudego kurczaka pieczonego i czasem wedline chuda na bulce, ale tylek mi schudl o polowe, prawie go nie mam jest plaski natomiast nogi pozostaly takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×