Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelina523

Czy bral ktos slub w wieku 21 lat?

Polecane posty

Gość kuszkusz
Ja mam jedna znajoma ktora wyszla za maz nie dawno, w wieku niespelna 20, a druga zas w wieku 21 w lipcu. Jak im sie zyje, nie wiem.... pewnie sa dalej na utrzymaniu rodzicow albo meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjlk
Koleżanko ja się Ciebie nie pytam czy Ci się to podoba czy nie:), akurat Twoje zdanie nie ma na mnie żadnego wpływu. Nie biorę ślubu po to żeby się rozwodzić, bo nawet po ślubie trzeba się starać o tą drugą osobę. To że Tobie nie wyszło w związku, to nie znaczy, że każdemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjlk
to było do dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historynka jak Ci się chce i jak masz czas na tak długie wypowiedzi? ;) Z ciekawości pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko jeżeli jesteś pewna co do waszej miłości ,to wiek nie ma znaczenia., ja sama brałam ślub wieku 21 lat i w lipcu minęło 12 lat jak jesteśmy po ślubie (nadal szczęśliwi i nigdy nie żałowaliśmy tej decyzji ,że w moim przypadku było tak wcześnie ) Na nowej drodze wspólnego życia życzę wam wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny!!!!
z dziewczynami w twoim wieku rozmowa i tak bedzie tak samo beznadziejna. brak slow. koniec koncow nie pytaj jezeli oczekujesz uslyszec tylko to co ci odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina523
Eva1977 dziekuje bardzo mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze w brew temu co tu pisza. Zalozylam ten watek bo chcialam popisac z dziewczynami w w mojej sytuacji podzielic sie uwagami a nie zeby mi tego odradzano jestem pewna swojej decyzji i nikt mnie od niej nie odwiedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjlk
do dziewczyny!!!! czytaj uważnie, bo akurat ja nie jestem autorką tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny!!!!
by the way! jestem juz po slubie i w szczesliwej ciazy. a w wieku 21 lat niektorzy nie wiedza jaki kierunek na studia wybrac a do zycia przygotowana jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina523
ale wypowiedzi nniektorych osob poprostu przyprawiaja mnie o mdlosci! i pisza to osoby albo samotne i bez mezszczyzn albo poprostu zazdroszczace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny!!!!
to chyba forum... pisze ogolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina523
jak bym nie byla gotowa to bym tego nie robila!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to cie zrobil
ja bralam a po roku bylam juz rozwudka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
aja miałam 20 lat,mąż 22.jestesmy 16 lat po slubie,mamy 2 synów (15 i 3 lata).w miedzyczasie skonczylismy studia i mamy sie dobrze.a co?mamy obydwoje stałą pracę i własny 190 metrowy dom.w dniu slubu mielismy tylko siebie i swoją miłoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjlk
akurat mam skończone 22 lata i obronionego licencjata:) a od października idę na magisterkę, a oprócz tego pracuję jestem pracownikiem socjalnym w Domu Pomocy Społecznej, moje zarobki razem z premią to 2300, mój facet zarabia 3000- ZADOWOLONA? To że Ty byłaś w wieku 22 lat na utrzymaniu rodziców to tylko i wyłącznie Twój problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
pozdrawiam autorkę topiku.bedzie dobrze.zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam w wieku 22 :P Powodzi się dobrze, 6 lat po ślubie :classic_cool: Po ślubie byliśmy biedni jak myszy kościelne, jedliśmy dużo kaszy gryczanej i byliśmy chudzi :P Pomijając inne sprawy, zdecydowanie nie można powiedzieć, że któreś poleciało na kasę bogatego współmałżonka :P Miło jest wspólnie do wszystkiego dochodzić. Tego samego dnia brała ślub moja koleżanka z roku, rówieśnica. Jesteśmy w kontakcie, oni mają już 2 dzieci i nadal zakochani po uszy. Moja mama też brała ślub w takim wieku, ale ona akurat mogła była lepiej trafić :P To tyle moich znajomych, którzy pobrali się w tym wieku. Reszta zdecydowanie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny mężuś nie ma co.......
mam 21 lat.. uwazam ze to za wczesnie.. w ten weekend moja siostra cioteczna rok mlodsza bierze slub. zycze im jak najlepiej ale nie moge tego pojac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
he he .a wszyscy moi znajomi,którzy pobrali sie póżniej są albo po rozwodach albo w separacji .i wiele razy znajomi mówią,że jak patrza na nas to wierza w sens instytucji małzeństwa.miło cos takiego słyszec.do poprzedniczki.ja tez brałam ślub w lipcu 9-ego w 1994 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreolkaaa 26
JA BRALAM SLUB W TYM WIEKU, teraz 13 08 mamy juz piata rocznice slubu, moj maz jest 5 lat starszy,mamy 26 misiecznego synka, jak sie pobieralismy skonczylam licencjat, dostalam prace , a mgr robilam zaocznie, moj M zarabia 3000 tys, ja mniej bo 1.500 ale jest super bylam gotowa na slub, chcialam tego i nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boonakochasuszi
"ale pie**olicie az sie was sluchac nie chce nie uwazam sie za gowniare i nia nie jestem. " to jest wlasnie dziecinne podejscie bo dojrzala osoba liczy sie z przeciwnosciami losu i z tym ze niektore sytuacje z gruntu proste potrafia przybrac na rozmiarze. nie liczysz sie z tym ze w tak mlodym wieku zmieniasz jeszcze swoja osobowosc i ze to co teraz cie satysfakcjonuje za pare lat moze ci nie wystarczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elantris
nie ma takiego czegoś, że w wieku 21 lat wychodzić za mąż to tragedia dla całego świata, a wieku,np.26 to już spoko.Luz. Mam koleżankę, która w wieku 17 lat wyszła za mąż i już jest rozwódką ( obecnie ma 19 lat, powód- bił ją). I znam przypadki (np. rodzice mojego chłopaka), którzy wzięli ślub w wieku 21 lat i są do tej pory ze sobą szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to cie zrobil
niewazne ile lat sie jest ze soba .ja z moim ex bylismy 7 lat razem i bylo super .wszystko wyszlo nawierzch jak zamieszkalismy razem poprostu niepasowalismy do siebie.z drugim mezem mieszkalam 3 lata zanim zdecydowalismy o slubie,w pazdzierniku mija 10 rocznica slubu.takze to jest wazne tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 20lat, mąż też. Jesteśmy już 5lat po ślubie, czekamy na pierwsze dziecko. Ja pracowałam i studiowałam, więc nie byłam na utrzymaniu męża. Z roku na rok jest coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
nie trzeba generalizowac.kazda sytuacja jest jedyna w swoim rodzaju.rozwód może przytrafic sie zawsze,bez wzgledu na wiek osób biorących ślub.mój szwagier chodził 10 lat z panną.rok przed slubem się wszystko posypało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuśkaaaa
Ewelina nie przejmuj sie docinkami-jesteś pewna na partnera,rób po prostu swoje i tyle :) ja co prawdamam mniej troszke niż Ty lat,bo 20 :p ale we wrześniu 25 wychodzę za mąz :D nie z konieczności (czyt. ciąża) ale z miłości. z moim M znamy sie od 3 lat z przerwą 7miesięczną,bo wyjechał do Francji do pracy i po jego przyjezdzie znowu nasze drogi sie zeszły :) dojrzałość przeciez nie zależy od wieku,zna osoby w moim wieku i trche starszych a nawet dużo starszych co tylko w głowie im imprezy,szaleństwa itp. My oboje jesteśmy po przejściach jak i rodzinnych jak i uczuciowych. Wyciągnęliśmy wnioski z naszych poprzednich związków i teraz oboje wiemy czego chcemy od drugiej osoby,nie szukamy już nie wiadomo czego a poszaleć zawsze na imprezach możemy tylko już we dwoje :) i jak dla mnie to w niczym nie przeszkadza,ale zależy jak dla kogo oczywiście :p A jak tam Twoje przygotowania do wesela? :) moje będzie na ok 70os bo duże rodziny mamy i zebrała sie najbliższa rodzina :) Pisałaś,że masz jakieś wątpliwości co do sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gus 2009
http://www.stat.gov.pl/cps/rde/xbcr/gus/PUBL_rocznik_demograficzny_2009.pdf Dział RUCH NATURALNY LUDNOŚCI - Rozwody wg wieku: Mężczyźni wiek 20-24 lat - 50% wszystkich rozwodów Kobiety wiek 20-24 lat - 50% wszystkich rozwodów, kobiety łącznie wiekiem od16 do 24 lat - 73% wszystkich rozwodów. Najwięcej rozwodów między 5 a 9 rokiem trwania małżeństwa i 10-14 lat małżeństwa. GUS Główny Urząd Statystyczny dane z 2009 Tyle w temacie. Ale zawsze można liczyć, że się jest w tym mniejszym udanym procencie:) Pozdrawiam i życzę szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
o to wg gus-u rozwód już mnie nie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×