Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teegirl

kupowanie drzwi w internecie?

Polecane posty

Gość Teegirl

witam wszystkich! przymierzam się do poważnego zakupu :) właśnie wykańczamy wnętrze domu i potrzebujemy jeszcze drzwi...nie specjalnie mam czas na chodzenie po salonach, a na stronach producentów często nie ma cenników i trudno się wyszukuje modele. być może macie jakieś sprawdzone patenty na poszukiwania idealnych drzwi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneyyy
drzwi w internecie??? troche strach chyba. ja bym na twoim miejscu ruszyła tyłek i poszła do sklepu. Pogadasz ze sprzedawcą, dotkniesz i bedziesz wiedziala czy to te chesz czy inne. raczej nie polecam serwisów aukcyjnych...najlepiej brac od przedstawicieli oficjalnych i wtedy jest pewnosc do kogo sie zwrocic jak cos sie odklei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgcscgcdhbcsgcs
teraz drzwi? drzwi się robi na poczatku kiedy sie robi okna i podłogi...jak Ci będą stare ościeznice wywalac to z powrotem mieszkanie do remontu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teegirl
tak tak, drzwi się robi jak są tynki mokre i wokół jest wilgoć :) najlepiej takie drzwi trzymać w pokoju w którym trwa wlaśnie remont...a później się ludzi dziwią, że się okleina odkleja, ościeżnice krzywią :) zresztą drogi ekspercie...ja o coś innego pytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka34
Można poszukać na allegro i innych portalach aukcyjnych...czasem mają tam jakieś promo fajne. Mi osobiście podobają się drzwi porty, mam kilka sztuk zamontowanych w domu. Ostatnio moja siostra tez szukała drzwi do swojego domku i weszłyśmy na strone porty. Uruchomili taki serwis w ktorym mozesz skonfigurować zamówienie i zobaczyć ile dokładnie za to zapłacisz. Bardzo duży wybór tam mają i wyraźne zdjęcia. jeśli nawet nie kupisz to zorientujesz sie w jakim stylu mozna drzwi dostac...www.e-porta.com.pl to adres stronki. powodzenia w urządzaniu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzony patent na poszukiwanie idealnych drzwi to zmierzenie otworu, w który będą wmontowane. Po tej czynności poszukiwania to czysta przyjemnosć. Możesz na allegro, możesz w innym sklepie. Ja bym jednak przeszła się na twoim miejscu do jakiegoś stacjonarnego sklepu, żeby podotykac i powąchac drewno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sie tam w allegro nie bawiła. Mój zwagier tak się nabrał - zamówił drzwi do domu w ten sposób i nie dość, że sam musiał montować, to jeszcze uszkodzone przywiezli. Postaw raczej na sprawdzone firmy, jak Porta własnie. Mają dobrych speców, doradzą, przywiozą, zamontują - szybko i bezboleśnie, a na długo masz spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikszareczka
Ja też nie bawiłabym się w allegro, bo w przypadku drzwi to może być dość ryzykowne. Co do systemu zamawiania drzwi Porta przez Internet to słyszałam od sąsiadki, że to jest całkiem fajny system, chyba można wybrać on-line wszystko - kształt, kolor itp., a potem tylko w sklepie odbierasz. Szkoda, że inne firmy tego nie mają, ale dobrze, że już coś się rusza w kierunku ułatwiania życia klientom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelaida niebieska
a ja właśnie na allegro kupiłam drzwi wew. do nowego domu 9 sztuk - drewniane, jestem z nich strasznie zadowolona, zresztą wszystkim bardzo się podobają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veneaaa
Ja nic przeciw serwisom aukcyjnym nie mam, ale w przypadku drzwi lepiej bezpośrednio od przedstawiciela firmy kupować...to w końcu zakup na lata. Ja większe rzeczy zawsze kupuje w sklepie, ale ten który jest podany wyżej wydaję się fajną alternatywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co się orientuję to Porta ma taką całkiem wygodną aplikację on line gdzie można sobie dobrać dokładnie taki model jaki się chce (przypisując kolejno interesujące nas parametry) i złożyć zamówienie. Ciekawe rozwiązanie i wygodne i na pewno nie ma strachu, że się zamówiło w necie. Trzeba iść z duchem czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritatita1
Byłam na tej stronce ePORTY. Nice :) Ładnie wszystko jest przedstawione, wygodnie się ogląda i czyta - faktycznie poszli z duchem czasu. Jeszcze się nie zdecydowałam na żaden produkt, ale jestem blisko. Zastanawiam się tylko jak będzie wyglądał montaż... To chyba nowa sprawa z tym ich sklepem internetowym - ale może macie jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz zamówić w internecie drzwi + montaż. Wchodzisz, wybierasz drzwi które ci się podobają, sprawdzasz u jakiego dilera na terenie Polski są dostępne od ręki, zamawiasz i odbierasz. Jak nie ma akurat u najbliższego dilera to pewnie trzeba chwilę zaczekać aż dostarczą. Coś w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porta to porządna firma z ponad 20 letnią tradycją, stale udoskonalają produkt. Sam użytkuję drzwi Porty od ponad 7 lat i jestem bardzo zadowolony - dlatego polecam ich śmiało. Ważne by wybrać dobrego / dużego / dystrybutora tych drzwi z dobrą ekipą montażową. Sam montaż jest czysty i szybki /stosunkowo/ - tu jako wujek dobra rada - sugeruję by nie dać się skusić tzw. fachowcom od wszystkiego, albo co gorsza "murarzom" ;) ,którzy na ogół twierdzą, że zamontują taniej. Może i taniej, ale później są kłopoty bo drzwi się nie domykają lub ocierają okleiny. A błędny montaż nie będzie uznawany jako reklamacja przez żadnego producenta. Dlatego jeśli drzwi Porta to z certyfikowaną przez nich ekipą. Co do zakupów przez net czy allegr, to warto wyszukać najlepsze ceny w swojej okolicy i sprawdzić osobiście - sam często tak robię i kupuję na miejscu /ale raczej pomijam allegr o/, a i dostawca jest zadowolony bo nie płaci prowizji portalowi; a i mam wtedy pogląd jaka faktycznie jest cena rynkowa i ile można jeszcze wynegocjować z dystrybutorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritatita1
Dzięki za info. Jakoś do tej pory nie brałam pod uwagę, że niefachowy montaż może sprawić tyle kłopotów! Cenna rada, będę pamiętać! Jak by ktoś coś miał jeszcze o ePORCIE to chętnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiaaa
Jeżeli nie chcesz chodzić od sklepu do sklepu, co faktycznie zajmuje dużo czasu to zajrzyj tutaj http://www.promoceny.pl/towar/szukaj/drzwi/ Na tej stronie możesz sobie wyszukać jakie drzwi w ofercie mają największe sieci handlowe. Jak ci się coś spodoba to po prostu idziesz do konkretnego sklepu i oglądasz to co cie interesuje, a nie tracisz czasu na szukanie czegoś na miejscu. Ja tak wybrałam dla siebie pralkę. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzwi w sieci jeszcze nie zamawiałam, ale raczej nie miałabym oporów. jeśli tylko znajdziesz wiarygodną firmę o dobrej opinii w necie, na pewno nic złego Cię nie spotka ;) no i jest szansa, że coś zaoszczędzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również nie widzę powodów, by nie skorzystać ze sklepów internetowych i tam nie zamówić drzwi. Skoro nie masz czasu na przeglądanie katalogów, to skontaktuj się z dobrym sklepem (możesz zajrzeć np. tu http://multizakupy.pl/Drzwi) i poproś obsługę o pomoc. Powiedz czego potrzebujesz, jakie masz wymagania i ile możesz wydać. Myślę, że Ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za cynk z tym internetowym konfiguratorem e-porty. Na prawdę wygodne rozwiązanie dla fanów zakupów internetowych. Już niedługo człowiek nie ruszy zgrabnego tyłeczka z domu bo wszystko przez sieć załatwi. Zaczynam odczuwać ten brak ruchu coraz bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×