Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

Gość charlotte1979
Lady, co za s...yn ! No ale juz niedlugo nie będziesz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laDY____
kasia22-03 Dobranoc,kolorowych senków Wam życzę ; ** ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
catie bo na pewno wróci do domu na czworaka, znając jego słaba głowę, to za kilka kieliszków tam padnie, a do domu ma kawałek, więc jestem ciekawa jak tu trafi, no i otworzy drzwi,hehe, więc lepiej już idę zasnąć na chwilkę, bo jak wróci, to pobudka murowana;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady silna kobietka z Ciebie masz racje dzidzia jest teraz najwazniejsza. duzo siły Ci zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laDY____
charlotte1979 Daję sobie doskonale rade bez Niego. No ale zeby powiedziec cos takiego jak on to trzeba miec tupet dosłownie ... Ciesze,sie ze moj synuś bedzie juz niedługo obok mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laDY____
anka Jest dla kogo żyć i ta siłe mieć :) facetow na tym świecie jest miliony :) A on,ze jest dupkiem to jeszcze kiedys,bedzie plakał,ze tak postapił a nie inaczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady to ty pisałaś jako Pink pare stron wstecz? kasia oj skąd ja to znam :-O mój też głowy nie ma, wypije więcej to rzyga pół nocy. już mu zapowiedziałam że wszystkie pępkowe to ma zaliczyć jak ja będę w szpitalu. żeby mi czasem pijany nie przylazł jak dziecko w domu już będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady dokładnie, to do niego wróci... a ty sobie jeszcze życie ułożysz a póki co usmiech dziecka wszystko Ci wynagrodzi anka dobre z tym laptopem :-D mój też się śmiał bo mu mówiłam że jak się poród zacznie to zanim z domu do szpitala wyjdę to będę musiała do dziewczyn napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laDY____
Catie Nie to nie ja ... Ja znalazłam wasze forum dzisiaj,bo na poprzednim jakos niechetnie odpisuja nowym ... ;/ Ja juz sie nim nie przejmuje,ale to co zrobił dzisiaj to przeszło ludzkie pojecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisała jakaś dziewczyna w podobnej sytuacji jak Ty. szkoda że się więcej nie odezwała na kiedy masz termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laDY____
30 wrzesień to jeden termin a drugi to 3 październik ale myślę,ze wyjdzie 30 :) A Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laDY____
Najwidoczniej nie jestem jedynym przypadkiem ... No ale coz facetów nie da sie przeswietlic,a kazda kobieta specjalnie nie bedzie zachodzila w ciaze poznajac faceta zeby sprawdzic jego reakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na trzynastego ale mam nadzieję że wyskoczy wcześniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laDY____
To masz jeszcze pare dni a ja do 30 czekam . Mam nadzieje,ze bedzie chcial wyjsc na świat wczesniej. Bo strasznie chcciałabym go przytulic . I juz miec tego najwazniejszego mezczyzne obok siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja córcia właśnie ma czkawkę i cały brzuchol mi podskakuje :-D to pewnie po coli bo wlałam w siebie dwie szklanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laDY____
Moj synus czesto ma czkawke,nieraz to juz nie moge z tego podskakiwania ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jak dzieciaki duże to te czkawki uciążliwe czasem są kiedyś jedna mnie męczyła 20 minut, myślałam że zwariuję :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laDY____
hehe :) Niedlugo beda juz obok to nie bedziemy narzekac na czkawki tylko na inne rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będą obok to dopiero będziemy narzekać że brak snu, jedzenia itd :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laDY____
:) Ale damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię siedzieć na kafe w nocy bo posmiać można. im później tym głupsze tematy się tworzą :-D człowiek siedzi i głupoty plecie takie ze strach muszę wypracować taki system karmienia piersią żeby karmić i jednocześnie móc na klawiaturze pisać ;-) wtedy bezsenność nie będzie mi straszna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laDY____
No powiem ci,ze to niegłupi pomysł :P Ja pomysle o tym samym :) Chociaz mam taka znajoma co ma córcie 3 miesieczna i ona nic kompletnie nie moze zrobic bo mała cały czas przy piersi a jak odejdzie na moment to jest taki krzyk,ze masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotte1979
Skoro żadna z nas nie spodziewa sie bliźniaków to jak się nieco wprawimy to jedną rękę w zasadzie będziemy miały wolną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka tak samo miała, córkę karmiła co dwie godziny, każde karmienie trwało do pół godziny a w międzyczasie gdy córka płakała to tylko przy piersi się uspokajała ale ona nauczyła się karmić na leżąco, na boku i też miała dobrze bo dziecko sobie ssało a ona drzemała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charlotte tylko zanim posta napiszemy jednym palcem tłukąc w klawiaturę to kafe pójdzie spać ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laDY____
hehehe,dla chcacego nic trudnego,damy rade dziewczyny . :) Bozeee jaka ja mam zgage i nie wiem czym ja zwalczyc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laDY____
charlotte1979 Jesli chodzi o te blizniaki to nigdy nie wiadomo jaka niespodzianka moze nas spotkac przy porodzie , zdazaja sie pasazerowie na gape ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotte1979
nie twierdze ze bedzie łatwo, tylko, że sie da :) A moze bedziemy mialy na tyle szczescia, ze nasze pociechy zostawia nam chwile na oddech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myślę że będzie dobrze :-) boję się tylko etapu kolek jelitowych, będę zdana na siebie samą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×