Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

kasia co do staników jeszcze nie zakupiłam ale napewno wieksze beda potrzebne bo jak sie mleko naprodukuje to cyc wiekszy sie zrobi ciaza latem zdecydowanie lepiej teraz to wiem bo jak ciepło to fakt może i cieżko ale można luzno sie ubrac i luz byle co na tylek a w zmie nie dosc ze waga duza to do tego warst duzo zeby nic nie przewiało i dopiero wielorybek sie robi i ciezej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
charlotte, Ty już 40 tydz. więc maleństwo zwarte i gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotte1979
Ja na czas ciąży kupiłam 2 staniki - jeden ciążowy a drugi ciążowo karmiący. Teraz dokupiłam dwa do karmienia, rozmiar większe - mam nadzieje ze wystarczy i mi cycki nie będą wypływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz spakowana od 2 tygodni wsumie to tylko rzeczy dla siebie i pampersy dla dzidzi nic wiecej mam nie brac potem ubranka na wyjscie ale to juz moj dowiezie. tak sie zastanawiam czy mam wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze u nas ostatnio jak sprawdzałam temp w pokoju to było 26st i otwarte okna. mówiłam mężowi że to za ciepło przy małym dziecku. tylko nie mamy możliwości zbić bo jak? duszno jest po prostu charlotte to ja też chyba zacznę marudzić tylko myślałam że nie da się bardziej już zrzędzić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka u mnie torba też już spakowana na cacy, tylko szczoteczkę do zębów muszę dorzucić w razie akcji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
ja też jestem spakowana od 2 tyg. jeszcze mam dokupić wodę do picia i białą czekoladę na czas porodu:) niby wzięłam najpotrzebniejsze rzeczy, ale i tak torba napchana, a te półeczki na sali nie wiem dla kogo takie małe, prawie włoże tam te ogromne podkłady i półka zajeta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
Catie, to ubierzecie Matyldę lżej po prostu, w tym roku w lecie była masakra dla tych maluszków co się rodziły przez lipiec, bo w nocy czasem było 2O parę st. na zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia będziemy obie nago spać, ona u mnie na klacie na kangurka :-D :-D moja torba też napchana, na tydzień na wczasy mogłabym jechać z takim torbiskiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Troszkę się rozpisałyście :P Ja tez mam problemy z goleniem,i robie to na wyczucie lub przed lusterkiem :P bo inaczej nie da rady,a i tak w jakims miejscu sie zatne ... Oj z ciuchami i butami mam tak samo,w 3/4 rzeczy nie wchodzę,mam dwie pary spodni doslownie a jest tak juz zimno ,ze szok. Całe szczeście,ze jeszcze 3 tygodnie i koniec (przynajmniej taka mam nadzieje) Z butami,to szału mozna dostać . Ja uwielbiam balerinki ale niektóre to mnie tak sciskały,ze nie dało sie chodzic jak nogi puchły . Teraz w adidaskach sobie chodze :) Ja swoją torbę zacznę pakować jutro,powolutku. Jeszcze muszę dokupić tylko termometr,bo u mnie w szpitalu wymagany swój i płyn do higieny intymnej bo o nim zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie jakieś pindy wkurzyły przed chwilą 😠 ludzie na forum poczucia humoru nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam spać,bo padam na twarz i niezbyt dobrze się czuje dzisiaj. Buziaczki 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak słów ... ;/ 3/4 ludzi tutaj jedzie po innych i nikt nie zwraca na to uwagi ... ;/ Uciekam lulu dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotte1979
Ja też uciekam spać, weekend sie konczy i jutro trzeba sie zwlec o przyzwoitej porze :). Może nie zacznę w nocy rodzić :), bo choc to akurat ode mnie nie zależy to wolałabym jednak jakos tak od rana, wyspana i gotowa :). Catie, nie denerwuj sie bo to dziecku szkodzi ;) a forum z tak delikutaśnymi panienkami olej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
catie hahaha, a kto w ogóle pyta o takie rzeczy, nie no uśmiałam się z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczór jak przychodzi to ja też nie chcę rodzić tylko sobie pospać ale w ciągu dnia nie mam nic przeciwko :-D dobrej nocy dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
dobranoc lady, charlotte, kolorowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
a ja nie mam nic przeciwko żadnej porze, kiedy będzie to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia w sumie masz rację, nieważne kiedy byle szybko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
kurde, też idę się walnąć, Catie chyba sama zostaniesz, chyba że ktoś jeszcze nie śpi, dzisiaj coś padamy jak muchy, buźka i jak nie chcesz rodzić w nocy, to w taki razie nie życzę ci nocnych " imprez":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia nie, dziś tak długo jak wczoraj nie posiedzę. głowa mnie bardzo rozbolała, wzięłam już jedną tabletkę ale dalej ćmi więc muszę się położyć dobrej nocy Ci życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczesno ranna pora:) ja to mam dziś nocke ,że hej spac nie moge krzyża bola kąpiel już nawet wziełam nie wiem czy to nie konkretny zwiastun porodu póki co skurcze nieregularne nawet nie dzwonie do kliniki czekam na rozwój sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
dzień dobry:) anka to miałaś rzeczywiście szybką pobudkę, ja się nawet nawet wyspałam, teraz śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nawet na zakupach byłam myslałam ,że rozchodze te krzyza ale lipa :) czekam do 8 i dzwonie czy juz jest moj gin i smigam do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wy!zadna sie nie martwi!o mnie?heh zartuje.Ja nie mam netu pisze z teleęonu jakby ktoras chciala to moj mail agusienka875@wp.pl prośźe o nr ktorejs dam znac co u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wy!zadna sie nie martwi!o mnie?heh zartuje.Ja nie mam netu pisze z teleęonu jakby ktoras chciala to moj mail agusienka875@wp.pl prośźe o nr ktorejs dam znac co u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straasznie dużo piszecie :P Mnie po koszmarnej niedzieli znowu nic nie boli, heh chyba jestem nienormalna, ale z niecierpliwością czekam na jakiekolwiek bóle. To się masochizm nazywa. Rodzina mi dała maksymalnie tydzień, a ja się paradoksalnie lepiej czuję :P No, ale w centralnym sobie palę, żeby woda ciepła była w razie czego :) Nowy tydzień czas zacząć, ciekawe ile z nas się rozsypie w tym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
niuniek trzymaj się i zacznij ten tydz. od jakieś dzidzi, to my później za Tobą:) ja sobie strzeliłam drzemkę pośniadaniową bo co tu robić gdy za oknem 6 st.;/, więc zasiadam przed tv i zagryzam paluszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×