Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

młoda mama wezmę sobie Twoje rady do serca. Będę próbować karmić piersią ale z tym to różnie bywa więc się nie nakręcam strach też czuję. I to jaki! Tym bardziej że jestem za granicą sama, Mąż pracuje po kilkanaście godzin dziennie więc będę z dzieciątkiem całkiem sama. A doświadczenia zero. Liczę na instynkt ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catie - i oby ten instynkt nas nie zawiódł. Faktycznie kiepska sprawa, sama w obcym mieście, mąż nieźle tyra. A nie możesz liczyć na pomoc bliższych znajomych, którzy też są tam gdzie Ty obecnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodaa mamaa
ja też się wielu rzeczy obawiam mimo, że już przez to przeszłam :) Fakt, że wtedy martwiło mnie dużoooo więcej, ale teraz się śmieje, bo to było głupie. Zastanawiałam się wtedy nawet do czego ubrać body, co z czym się ubiera, co to jest pajacyk itp :D samo wszystko przyszło i teraz wydaje się ŚMIESZNE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodaa mama - hahaha, dobre sobie. Ale faktycznie, przy pierwszym dziecku bardziej się przeżywa i ma się więcej obaw, z tego prostego powodu, że ma się praktycznie zerowe doświadczenie :) To ja zmyka spać. Miłych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puree wszyscy znajomi pracują. Mama przyjedzie ale na dwa tygodnie tylko, potem teściowa na dwa a potem to już sama na pełen etat młoda mama takie obawy to i ja mam teraz. Co do czego? Body na śpioszki? A na to kaftanik? Nie przegrzeje się? Nie będzie za zimno? itd itp :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już nie daje rady
Dziewczyny, ja mam termin na 1 września. Powiem wam, że już nie daje rady, wszystko mnie boli, czuję się bardzo źle i chce już urodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam powiem, że czuję się całkiem nieźle, jeszcze troszkę trzeba wytrzymać i nasze maleństwo będzie z nami. Trochę ciężko tylko w nocy jest, bo nie wysypiam się w ogóle, non stop wstaje do toalety i kiepsko z ułożeniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie daje rady > doskonale cię rozumiem mam termin na 2 września ale czuje się jakbym miała urodzić lada chwila. :) ociężale:) ale już nie długo jeszcze trochę tej męki i maleństwa będą po tej stronie brzuszka. już nie mogę sie doczekać:) a czekam na synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze spaniem też mam problemy. Często się w nocy budzę i strasznie bolą mnie nogi, już nie wiem co mam z nimi zrobić :( A tu dopiero 32 t.c. I wciąż nie wiem czy czekam na syna czy na córkę, bo mój lekarz stwierdził, że mi nie powie, bo nie chce psuć niespodzianki. Niby ma rację, ale ja taka ciekawa jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też wrześniowa..,,
a ja mam termin na 30 września i też bym chciała już urodzić ale bardzo boję się porodu pierwszą córkę urodziłam przez cc a bardzo boję się sn boję się że pęknę i mnie nie zeszyją i takie tam jak to jest naprawdę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) moj prwawidłowy termin to 2 wrzesnien ale ze wzglegów medycznych bede mieć cesarkę albo 21 albo 24 sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka567
jejku....ja z każdym dniem czuje sie gorzej fizycznie i psychicznie...fizycznie jestem zmeczona i brzuch leciutko niekiedy zaczyna pobolewac a psychicznie boje sie porodu, dziecka, czy sobie poradze....lepiej zeby maly sie nie spieszyl bo jestesmy w trakcie remontu dzisiaj nam podlogi beda malowac wiec bedzie czuc ten lakier i nawet ja musze isc do rodzicow...a gdzie tam do malowania i skonczenia pokoiku, jak ja bym chciala miec to juz zrobione...wogole zaczyna sie jakas panika mam ochote cala wyprawke juz miec gdyby cos...wczesniej takich mysli nie mialam wogóle bo super sie czulam a teraz zaczynam o tym jednak caly czas myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na 20 wrzesnia
mam termin na 20 wrzesnia i czuje sie co najmniej ciezko :/ nie bede pisac szczegolow bo wy juz to zrobilyscie D:D bede miec drugiego chlopca podobnie jak jedna z was :) mimo ze to 2gi porod i 2gie dziecko to panikuje tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka_bb - a co to za względy medyczne, że wcześniej musisz rodzić? Też już bym chciała urodzić, ale wiem, że jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Po 37tc można śmiała rodzić, bo dziecko już w pełni się rozwinęło - tak gdzieś czytałam i szczerze powiedziawszy właśnie po 37 tc chciałabym już rodzić. Ja też spodziewam się synusia, ale to już pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponad rok temu mialam zlamany kregosłup i od poczatku ciazy tak mi dokucza ze sie zyc nie da...:) ale bedzie dobrze:) a rodzę 2 tygodnie przed bo moja gin uznała ze niema sensu zebym sie dłuzej meczyła, i czekala na akcję porodową bo to moze zaszkodzić mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka222
hej ja mam termin na 19 września ...... spodziewamy sie chłopczyka to będzie nasze pierwsze dziecko :):): bardzo sie cieszymy i już nie możemy się doczekać :):) guślarka - oj cięzko z tym goleniem :):) wyprawke juz mam skompletowana ale torby do szpitala jeszcze nie pakowałam .. zakupić jeszcze musze materacyk do łóżeczka może znacie się jakie są dobre?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolach-m
Witam wszystkie przyszłe mamy. Ja mam termin na 3 września,spodziewam się chłopczyka. Szczerze mówiąc to już od dawna mam dosyć. Cały czas opuchnięta,bolą plecy, w dole brzucha mnie ciągnie,kłuje,boli jak muszę siusiu,szczególnie w nocy. Ciuszki juz dawno kupione, poprane i poprasowane ale cały czas ktoś coś donosi, jeszcze tylko łóżeczko i wózek i juz będziemy gotowi. I tak czekam aż mały już wyjdzie,choć dla jego dobra powinien posiedzieć jeszcze ze dwa tyg chociaż :) Trochę przeraża mnie to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Dużo nas :-) jak pisałam wczoraj mam termin na 13 września, będzie córeczka ogólnie czuję się dobrze, najgorzej jak idę z psem na dłuższy spacer, muszę siadać co chwilę na ławce by odsapnąć. Jak stara babcia! :-D wkładajcie sobie wysoką poduszkę między nogi jak układacie się do snu. To dużo pomaga. Brzuch jest odciążony. Sprawdzone zatwierdzone :-) ja też być może będę mieć cesarkę a nie chcę. Dowiem się dopiero 19 sierpnia. 18 będę badana a 19ego będą nade mną debatować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz mam wizyte u gin ....poduszke między nogi tez sobie wkładam :):) ale mam straszne bóle pachwin więc przy każdym ruchu czuje ból nie mowiąc już o chodzeniu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, mozna dolaczyc? ja mam termin na 2 wrzesnia i juz bym chciala byc po, zreszta chyba jak wiekszosc albo wszytskie z nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, znam te bóle pachwin zmiana pozycji z jednego boku na drugi w nocy to masakra! później za dnia ich nie mam na szczęście ale nas dużo! a ja myślałam że wszystkie wrześniówki okupują od miesięcy pierwszy topik. Trzeba nas będzie jakoś ogarnąć. Jakaś tabelka czy coś... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem za tabelką może ściągniemy od tamtych wrzesniówek :):):)ale i tak jestem ciekawa czy to forum przetrwa A więc wklejam tabelke i sie od razu zapisuje dziewczyny :):) POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 19.09____hejka22_____24_____34_____8_____Hubert____kuj-pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annella
Witam, ja mam termin na 17.09.10 ale będe rodziała przez cc więc pewnie jekieś 2 tyg. wcześniej. Mam pytanie do dziewczyn z Warszawy (jeżeli takie są). Czy może wybrałyście szpital Bielański? Jeżeli tak to chciałabym się dowiedzieć jak "to" wygląda w tym szpitalu? Może wiecie więcej niż ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 19.09____hejka22_____24_____34_____8_____Hubert____kuj-po m 13.09____Catie_______27_____35_____15____Matylda___Mielec/Jersey :-) topik przetrwa jak tu będziemy codziennie zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×