Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natka*

prezent dla rocznego dziecka

Polecane posty

Zostałam zaproszona do znajomych, którzy mają roczną córeczkę. Ostatnio mała miała urodziny, więc chciałam jej coś kupić. Proszę o rady, bo kompletnie nie mam pomysłu :) Chodzi mi o coś niezobowiązującego i niezbyt drogiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaa
a do ilu zł ten prezent ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dwójeczki rok po roku
no własnie ja tez mam probklem taki:P:P:P chce cos kupić synkowi kuzynki (imprezy raczej nie będzie) ale ona jest chrzestna mojego dziecka??+ i sama nie wiem,l ale idx do sklepu i powiedz ze cos dla roczniaka t90 Ci Pani pokaże tyle zabawek że nie bedziesz wiedzic co wybrać:) ja osobisci lubie zabawki fisher price, ale one raczej drogie sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie jestem zdecydowana, także do pomysłów proszę dopisać cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dwójeczki rok po roku
skerfetkaaa---> nie wi9em czy masz dzieci, ale taka hulajnoga to na pewno nie dla roczniaka:P:P:P moje dwulatka dopiero co uczy sie na tym jeździc:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hulajnoga dla rocznego dziecka? :) Ja nawet nie wiem czy mała już sama chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale chociaz
ogolnie do 100 ,200,50zl wiesz jes pełno zabawek i u kazdego roznie z suma niewiel....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaaaaaaaa
wiesz co ale jak ktoś nei zna dziecka i nie wie co kupić bo nie wie co już ma to lepiej taka hulajnoga+słodycze niż kolejna lalka do kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, powiedzmy do 50 zł, bo rodzice oczywiście upierali się, żebym nic nie przynosiła, nawet drobiazgów, bo mała wszystko ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla takiego maluszka
to może byc np. /dziewczynka/ -huśtawka taka do zwieszania na drzwi lub na gałęzi drzewa ok 30zł -cymbałki ok 20zł -miękka lalka ok 20-30 zł -zabawka związana z dopasowywaniem kształtów ok 30zl - wózek dla lalek ok 300-100zl - krzesełko plastikowe ok 20zł - drewniane klocki ok 30zł - grająca zabawka (kołysanka) do wózka ok 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla takiego maluszka
Ja mam takie dziecko i jakoś nie zależy mi na zabawkach "na wyrost" bo zagracają. Chyba, że ktoś ma duży dom, strych, piwnice. Ten domek jest fajny http://allegro.pl/item1161701744_edukacyjny_interaktywny_domek_muzyczny_z_klockami.html Takie dziecko lubi już książeczki ( te z grubymi kartkami) np. ze zwierzętami, rożne bajki Tuwima itp. ok 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale chociaz
o właśnie i ksiązeczki są ok dla mojej zwlaszcza takie z guzikiem co nasladuje różne głosy pije albo rechocze jak żabka ... pełno tego w sklepach... a i ja tez nie lubie zabawek na wyrost .... bo tylko to sie kurzy i nie ma gdzie upchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek faktycznie fajny :) Tylko oni mają małe mieszkanie, więc zastanawiam się czy taki domek nie będzie im "przeszkadzał". Poza tym nie wiem co mała ma, bo odkąd się urodziła, nie było czasu do nich zajrzeć. Książeczki też są fajnym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Organki też mi się podobają. A powiedzcie, w jakich sklepach szukać takich zabawek? Niedaleko mnie jest Smyk, ale akurat tam są droższe rzeczy. W hipermarketach znajdę takie artykuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla takiego maluszka
Oczywiście :) a książeczki w księgarniach.To naprawdę fajny pomysł i zajmuje mało miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, dziękuję dziewczyny za pomoc :) Gdyby komuś coś jeszcze wpadło do głowy, to proszę pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale chociaz
znajdziesz w sklepach z zabawkami marketach na specjalnej półce itd. a ksiązeczki w ksiegarniach popatrz na te z przyciskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka ma 3 latka i naprawdę taką ilość zabawek, że już wyniosłam 2 siatki do żłobka. Nawet nie zauważyła braku. dlatego ustaliłam z rodziną i znajomymi, że dziecku nie przynoszą ŻADNYCH prezentów- wyjątkiem są święta i urodziny. Po pierwsze dziecko się przyzwyczaj, że MA dostać i póki nie usłyszy "prosze, to dla ciebie", to nie reaguje na gościa (z autopsji! moje siostrzenice tak mają! 10- i 8-letnia). Ale sa czasem takie sytuacje, że koniecznie ktoś chce coś przynieść -wówczas proszę o książeczkę albo puzzle. Mała je uwielbia, a w tym przypadku różnorodność akurat jest wskazana :-) Wszystkim znajomym dzieciom też daję książeczki i wiem, że rodzice są zadowoleni. Przy 2-3 latkach można już myśleć o książeczkach edukacyjnych typu "Akademia 2latka", książeczki z naklejkami. A tym najmłodszym kolorowe książeczki z twardymi kartkami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dwójki rok po roku
jejku po co komu preaze3nt który bedzie leżał 2 lata na strychu (jesli ktos ma:P:P)!!!!!!!!!!!! no ksiązeczki to bardzo dobry p[omysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa! Olesiowiec bardzo mądrze pisze! Zgadzam się w 100% Ja też już do żłobkach 2 ogromne wory maskotek... A itak ma dalej półki zapchane zabawkami. Jak bedzie mieć 6 lat to zgniemy w tych zabawkach :o Ja też staram sie każdemu sugerować żeby kupił ksążeczkę (puzzle nie bo ma juz ich 2 szuflady i sie nie mieszczą a nwet niektóre zaczely sie jej powtarzać :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn nie do żłobka tylko do przedszkola :) zasugerowałams ie i mi sie pomyliło :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dwójeczki rok po roku
tylko zauwazcie jaki jest temat PREZENT DLA ROCZNIAKA czyli na urodziny:P:P:P:P:P:P:P anie z byle okazji:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×