Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

falea

Polećcie bajki dla dwulatki

Polecane posty

Moja córka bardzo lubi bajki - jak każde dziecko, nic nadzwyczajnego. Ale jest bardzo wybredna i od paru dni, wszystko jest be i się znudziło. Jej repertuar to: 1.Gdzie jest Nemo 2.Potwory i spółka 3. Shrek 4. Toy Story 5. Epoka Lodowcowa 6. Reksio i Bolek i Lolek Możecie polecić bajki w tym klimacie? Aha, Miś Uszatek się nie spodobał, Krecik również średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilk i zajac madagaskar zaczarowany olowek baltazar gabka misie koala u nas kroluje jimjam wiec wlasciwie wszystko co tam leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato jest, przebywaj z nią na świeżym powietrzu a nie przed tv nie dziwota że się nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dvd to listonosz pat sasiedzi smurfy wesole zoo Lucy bardzo fajne sa piosenki na youtube angielski alfabet itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, rybki z ferajny muszę spróbować, bo kreskówki, to jakoś nie cieszą się powodzeniem, myślałam, że Kubuś Puchatek i Król Lew się spodobają, no niestety - tylko mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainwestuj w minimini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catie, dziękuję za dobrą radę, na dworze dziś byłyśmy, ja jakoś nie lubię po deszczu w czasie burzy spacerować, no taka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini mini, owszem, ale wybiórczo, podoba jej się ten paskudny wampir mała księżniczka i Sezamki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas hitem byly hubbsy :) a obecnie nadal w uzyciu sa przytulaczki, igloogloo, pingu, widzik i szukasia, kot james, kacper, wielka dzungla itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzik i szukasia, doprowadzają mnie do szału, podobnie jak miś zbok z niebieskiego domku :) Poproszę o coś takiego, żebym ja też mogła obejrzeć :) Bajek z komputerową animacją jest tyle, że straciłam już rachubę i nie jestem na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mnie tez widzik doprowadza do szalu ale tadek rewelacyjnie dzieki tej bajce uczy sie mowic i poznaje pzredmioty, zrobil sie bardzo bystry w tym szukaniu :) mnie tez denerwuje wiercik i druch ale malemu sie podoba :) no i DORA +dorotka dinozaur typowo dziewczynskie bajki a mlody je uwielbia :D sprobuj jakies dlugometrazowe :) ranczo, albo cars, iniemamocni; itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzika i szukasi nie lubię, podobnie jak puchatka, ale córka to kocha - cóż, muszę przeżyć :D z bajek z komputerową animacją (bo chyba takie lubi twoja dwulatka) polecam np. garfielda - może zbyt niezrozumiały jak dla dwulatki, ale z drugiej strony jest "o kotku i piesku" a to małe dziewczynki lubią;) może spróbuj barneya? dużo tam śpiewają więc może się spodobać (ale też pewnie nie tobie:P spróbuj jeszcze "samsam" - to taki mały kosmiczny superbohater (animacja komputerowa) na tvn style

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu Dorotka Dinozaur, brrr :) Mała też jej nie lubi. Ale ranczo to już brzmi ciekawie, poszukam, najlepsze są bajki ze zwierzętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety Barney to jak moj maz mowi stary pedofil :D:D trzepie mnie jak go widze wiec wychodze z pokoju jak to leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakiej tv jest kanał
jim jam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do filmow to moze flinstonowie, asterix i obelix ?? to z tych co mnie sie podobaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlachcianka, musimy z córą wypracować jakiś kompromis po prostu, na szczęście do tej pory jakoś się udaje, mała księżniczka leci w porze, kiedy jem i nie muszę tej zarazy oglądać :) A o Garfildzie zapomniałam, zaraz dołączę do listy. Bardzo Wam dziękuję! Myszsza, wiesz czemu u nas padało? Bo ja kupiłam sobie rano okulary przeciwsłoneczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jimjam w "n", ale 90% tego co tam leci mozna zobaczyc z netu gl z youtube'a, na str jimjam tez mozna podgladnac o co biega wdanych bajkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza, falea - ile bajek ja nie znoszę a muszę jakoś ścierpieć:O dzieci odbierają wszystko inaczej niż my. jeśli ze zwierzętami to Garfield Skok przez Płot Happy feet Madagaskar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam kanał Cbeebies,JimJam- sa tam bajki dla dzieci do lat 6(Listonosz Pat, Teletubisie, pan robotka, jakies sloniki:), cyferki i wiele innych)-nie ma przemocy,bardzo edukuja i sprawiaja ze dziecko nie chce odejsc od telewizora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha dobre :) u mnie juz teraz slonce wyszlo :) ale jak jechalam do domu to bylo czarno jak w nocy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze pamietam filmy Fala lub Na fali sie to nazywalo o pingwinach i surfingu i Mój brat niedzwiedz czy jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz już jest ładnie, ciekawe jak będzie w weekend :) A my mamy tylko minimni, jimjam leci tylko do 11, a reszta kanałów "dziecięcych" nie nadaje się do oglądania, koszmar chorej wyobraźni typu cartoon, jetix. Dzięki jeszcze raz za bajki, Szlachcianko, o to mi chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córcia uwielbia czarli i lola poszukaj na necie albo w cbeebies też ma dwa latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×