Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SARIN

Przegrane ?

Polecane posty

nie pragnę ciągłego przyklasku,wręcz nie lubię słodzić ani gdy mi się słodzi ;] poczucie bezpieczeństwa jest silnie związane z wzrostem faceta :Oi z pieniędzmi ;) ja ani pierwszego :D ani drugiego nie posiadam zbyt wiele :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widzę wszystko w czarnych barwach ,zawsze zakładam najbardziej pesymistyczny scenariusz :D no to raduj się świeżością lasu mimo niebezpieczeństw jakie w nim czyhają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, napisalam Ci z czym jest związane. Dajesz poiczucie bezpieczenstwa, jak masz swoje zasady, jestes stanowczy, stabilny emocjonalnie, mozna zawsze na ciebie liczyc, jestes zaradny, umiesz walczyc o swoje. Jesli chodzi o pieniądze, to chodzi o to, zebys byl odpowwiedzialny, czyli nie, ze splodzisz bachora i lasce zostawisz zamartawinaie sie o niego, albo, ze przechlejesz kase na czynsz, wydasz na imprezy itd. A jesli chodzi o wzrost to zapisz sie na jakies sztuki walki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,ok :D biorę bo sam już dwa razy kleszcza złapałem :O na szczęście w miarę szybko go zauważałem i nie wdała się żadna infekcja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez raz ale na nasteony dzzylam a raczej jego resztki, ale tez jest ok :] Ale znam 2 dziewczyny co mialy borelioze i w szpitalu wyladowaly :] A moj Dziadek jest bilogiem, duzo czasu spedza w lesie i przez cale zycie mial pelno kleszczy ale nic mu sie nie stalo, wiec nie jest tak źle :] nie kazdy kleszcz jest zarazony :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam siebie się jeszcze nie boją,nie jest ze mną tak źle póki co :D nie każdy jest zarażony,ale po co ryzykować,ja minimalizuję ryzyko ,wkładam spodnie w skarpety,bluze w spodnie,pryskam się areozolem gdy wchodze do lasu :D ten rok ,może obfitować w grzyby ,bo zima była śniezna ,a teraz zrobiła się dosyć deszczowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa nicki :D w sumie jeden,zależy z której strony nań patrzeć ;) a do lasu jeżdżę głównie rowerem :D czasami tylko przejeżdżam,bo akurat robię sobie przejażdżke po lasach(nie lubię zbytnio asfaltowych tras,dlatego wytyczam sobie na polnych i leśnych drogach :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzz
Sarin znów ten sam temat ; p Jesteś oklepany, że Ci się to nie znudziło .. Nie wiem o co Ci chodzi z tym wzrostem, robisz z igły widły. Ludzi mają choroby, są kalekami, a Ty się przejmujesz wzrostem ; o Może życia nie przegrałeś ze względu na wzrost, ale ze względu na swoją ciamajdowatość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam gadanie,kaleki,kalekami,wygląd wyglądem,nie mieszajmy tych dwóch kwesti :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co,piloci nie mogą być wysocy ? :D ile masz,pewnie pona 180 ? ja bardzo chętnie się zamienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzz
My tu nie mieszamy, ale po raz kolejny wyłoniła się z Ciebie ciamajdowatość. Stary odpuść se te narzekania na swój wzrost, bo będziesz to musiał robić już przez całe życie : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz się rozbić jakimś tupolvem ? na co Ci to ? oo idealnie ,1,8 m to taki podręcznikowy wzrost :) nie narzekałbym gdybym był wysoki :),miałbym powodzenie,już dawno zostałbym rozprawiczony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzz
Jesteś jebnięty ; D Tyle Ci powiem : D Ja sam mam 177 i kurwa zostałem rozprawiczony gdy miałem 170 ; o Stary jak bedziesz zyl w takich kompleksach to zapomnij, bo zadna dupa nie chcialaby miec takiej ciamajdy w łozku ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem sredni a nie wysoki :) Wysoki to moim zdaniem powyzej 1.85 I nie w liniach prywatnych..militaria mnie interesuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś 3 cm ponad średnia krajową,180 to początek wyosokości :P ale tam trza mieć końskie zdrowie ,zwłaszcza w militariach :D zzzzzzzzzzzzzz ile Ty miałeś lat jak Cie rozprawiczono,skro zdołałeś z 170 do 177 wskoczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzz
16 I to nie mnie tylko Ja sam inną. Bo dziwnie bym się czuł gdyby to dziewczyna mnie dymała ; d .. Lubię dominować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×