Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SARIN

Przegrane ?

Polecane posty

I racja jest w tym, że musisz skupić się na sobie, i na tym co Ty możesz, a nie na tym, co mogą, a czego nie robią inni... Ja też mogłabym mieć pretencje, że moi przodkowie nie kupili więcej nieruchomości jak te były tanie, a teraz są drogie i sama muszę się martwić :P Rób swoje :] teraz idziesz na studia, potem znajdziesz sobie lepszą pracę niż w sklepiku w samym środku wsi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem z niektóymi gadam o byle czym ale to zazwyczaj z takimi wygadanymi :P z taki co trzeba każde słowo wyciągać nie przejdzie gadanie o dupie maryni :D 1,7 to niedużo jak na chłopa :Pchoć większość moich znajomych jest mojego wzrostu :D No tak,teraz tylko na sobie,obym sobie znalazł,nastały trudne czasy :D Mimo to zrobię wszystko żeby nie dac klapy tak jak z polibudą ,no a potem cóż,się zobaczy :PWiele zależy od szczęścia ,bo znajomości nie posiadam żadnych(dzisiaj to jedna z podstaw sukcesu zawodowego) Ale taka praca byłaby idealna,bo u siebie :D Znam takich co nieżle sobie żyją dzięki takim małym rodzinnym interesikom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i studia też mógłbym robić bardziej na luyzie,tak samo szukać pracy.. w końcu zawsze miałbym alternatywę pracy na swoim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do studiów to zawsze lubiłem biologie,zwłaszcza tematy związane z zwierzętami/przyrodą :Poprócz bio to chyba geografie i historie preferowałem :P czyli przedmioty gdzie głównie trzeba wkuwać na blache

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, jak masz czas poczytać i chce Ci się to polecam Ci 2 książki: 1. Karen Horney - Neurotyczna osobowość naszych czasów 2. Karen Horney - Nerwica a rozwój człowieka. Trudna droga do samorealizacji Moim zdaniem to naprawdę wspaniałe przedstawiony problem i można się dowiedzieć dużo o sobie. Czyta się lekko, jest dużo przykładów i odniesień, napawdę ciekawe. A tak poza tym to moim zdaniem to, że piszesz: "polegać na sobie", "postaram się" to oznacza, że jesteś na dobrej drodze :] i nawet już skończyłeś paplać o wzroście :] A ja lubię najbardziej biologię, geografia też ujdzie, ale historii nie lubię tzn. zależy jaką cześć, bo lubię o kulturze i zwykłym życiu, za to nie lubię wojen :], nie lubię polskiego i nie cierpię pisać wypracowań, matmę lubię, ale znowu fizyka już trochę za trudna :] Lubię matmę, bo tam najczęściej jest jedno prawidłowe rozwiązanie, a nie jak w polskim, że zdanie można napisać na nieskończenie wiele sposobów i ulepaszać w nieskończoność :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :Dczasu mam aż nadto, poczytam :D No skończyłem paplać ,bo od paplania nie przybędzie mi wzrostu,jak wroga(kurduplowatości) nie można pokonać to trzeba się z nim zaprzyjaźnić :P Ja tam najbardziej lubiłem czasy piastowskie,średniowiecze,XX wiek ,cierpienia ludności cywilnej podczas II Wojny Swiatowej :D,historia mojej miejscowości i okolic :Dwyszukiwanie różnych ruin,cmentarzy i takie tam a ,że w necie znalazłem stare mapy ,więc przychodziło mi to z łatwością :D Nawet prowadziłem kiedyś bloga z fotografiami niszczejących ,starych niemieckich cmentarzy( w moje okolicy ich mnóstwo) :DNiestety skasowali ,bo długi czas się na niego nie logowałem :P Matma jak dla mnie ujdzie :P,fizyka zaś to najbardziej znienawidzony przeze mnie dział,nie pojmuję większości zadań... :P:O A polskiego też nie bardzo trawiłem ;]zwłaszcza analiza i interpretacja wierszy-Co poeta miał na myśli ?,koszmar :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze, żebyś nie myślał, że nie odpisuje bo mnie znudziła rozmowa, tylko nie mam internetu narazie :( pewnie i tak już tu nie zaglądasz :P w Poznaniu jest też dużo fajnych miejsc, fajny jest cały zespól fortyfikacji, mało osób tam chodzi, jest taka strona opuszczone.pl i tam są takie różne miejsca z calej Polski, ale to takie chyba bardziej znane. Warto znać takie miejsca jak chce się zrobić sesje zdjęciową na fajnym tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na opuszczone.pl byłem kiedyś :P Jest też stronka z jakiejś tam gminy w WLKP z starymi cmentarzami,odnowili je i sprowadzili nawet potomków ludzi tam pochowanych( niektórych nawet z Australii :classic_cool:) Wiadomo w dużym mieście sporo takich miejsc :D Mnie jednak bardziej "podnieca",gdy natrafię na jakieś ruiny/cmentarz w środku lasu/pól z dala od zabudowań.Właściwie cała przygoda z odwiedzaniem takich miejsc,zaczęła się gdy pewnego dnia na grzybobraniu,natrafiłem na opuszczony cmentarz :D Zainteresowałem się tym,zacząłem przeszukiwać Internet,nawet kumpla wkręciłem w to... Teraz najbardziej zalezy mi na odnalezieniu ,starego żydowskiego cmentarza bądź bądź starej synagogi ale to chyba bardzo trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×