Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brakuje mi pomysłow

........ALIBI DLA KOCHANKI..........

Polecane posty

Gość szczerze mówiąc to
spotkać taką babę jak ty to jakas kara. nikt nie chcialby być zdradzanym. jest wiele pożadnych kobiet... a akurat trzeba spotkac taką która przed wszystkimi udaje wzorową żonę, a na boku grzmoci sie z innym (przepraszam za wyrazenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśl co chcesz :p ;) Malunia niunia-przykro mi, że nie rozumiesz ironii i sarkazmu. A swędzenie najczęściej odczuwam rozumu, czy tam innego miejsca gdzie siedzą emocje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nikt nie chcialby być zdradzanym" Jesteś pewien? Podaj definicję zdrady. Ja nie mam nic przeciwko temu, żeby mój mąż uprawiał seks z inną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha boki zrywac
kochasz swojego meża a ruch*** sie z innym facetem a to ci dopiero ;] miłość nei pozwala nam na to zeby tak bardzo ranić osobę którą kochamy...zwodzić, okłamywać... jeśli się kocha to myśli się tylko o tej jedynej osobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do perwersji
ten atak na ciebie, bierze się stąd, że oni/one wszyscy/wszystkie atakujący sami chcieliby być w takiej sytuacji- raz dać ponieść się emocjom:):) a wyjście do dentysty?,,mój sprawdzony sposób na męża:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ten atak na ciebie, bierze się stąd, że oni/one wszyscy/wszystkie atakujący sami chcieliby być w takiej sytuacji- raz dać ponieść się emocjom" Nie traktuję tego jako ataku-to popierwsze :) Po drugie-wszyscy myślą, że są ode mnie lepsi, bardziej moralni, uczciwi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do perwersji
więc powiedz offen gdzie i po co wychodzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze ty jestes
jakaś cofnięta umyslowo..sama sobie zaprzeczasz..kochasz meża ael nie masz przeciwko zeby on cie zdradzal;/? to czemu nie powiesz mu wprost ty nie masz nic przeciwko moze on tez nie bedzie mial...kochac i nie byc zazdrosnym o seks z inną to 2 sprzeczności i niemożliwe do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakuje mi pomysłów
przecież co tydzień nie będę chodzić do dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po ginekologu nie sprawdzi :D a tak na serio.... pomarańczko o nicku "do perwersji" tak tak,popisz sobie jeszcze...myślisz że każdy wypowiadający się tu,ma marzenia tak niskich lotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja to jemu mówię często i namiętnie. Najczęściej wychodzę do biblioteki :) Czasem po prostu na spacer, czasem idę z koleżanką na plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakuje mi pomysłów
co do przyzwolenia na seks z inna tez nie mam nic przeciwko, tzn, mam na myśli 3, ciągle namawiam męża ale on nie... a z kochankiem kochamy sie czasami w 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kończę z Tobą dyskusje, bo jestem ciekaw jak byś się zachowywała podczas dyskusji face to face ;) ale po tym spotkaniu chciałbym pogadać przy piwku z Twoim facetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małolata-17
Nie rozumiem kobiet. Rzekomo kochają, obiecują to co najważniejsze-miłość, wierność, uczciwość.. Przecież to wszystko idzie w parze ze sobą! To jakaś pieprzona antyteza, że pomimo tego, że go kochasz to zdradzasz. Czy tutaj to już nie jest coś z psychiką nie halo? Może jakieś zaburzenia? Nie umiesz się spełnić przy jednym mężczyźnie? (chociaż twierdzisz, że on Cię zaspokaja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak ktoś nie zdradza to wg Ciebie jest bardziej moralny?" Ja tak nie uważam. To inni tak uważają :D Bo przecież nie kradną, nie zabijają itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do perwersji
można mieć skomplikowane leczenie kanałowe:) mój mąż w końcu powiedział, że idzie ze mną do biblioteki...był ubaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale po tym spotkaniu chciałbym pogadać przy piwku z Twoim facetem " Jasne, spoko :p Chcesz do niego numer telefonu albo @ :p Face to face byłoby jeszcze ciekawiej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do perwersji
tak myślę,,,tak pokazuje życie moja droga---zaczerniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do biblioteki uniwersyteckiej nie może wejść :D Nie ma karty, a nie ma potrzeby wyrabiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz juz jestem pewna
że jesteś upośledzona ;) mylisz pojecia..my tu o zdradzie a ty o zabijaniu co ten facet w tobie widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taki jeden z pomorza
ile masz lat? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×