Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brakuje mi pomysłow

........ALIBI DLA KOCHANKI..........

Polecane posty

Gość do taki jeden z pomorza
do szerokiej mam rzut beretem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"my tu o zdradzie a ty o zabijaniu co ten facet w tobie widzi..." Mylisz się. Ja właśnie nie o zabijaniu. Coś tam we mnie widzi, sama nie wiem co, bo poza tym, że jestem głupia i tępa o czym już wiecie, to jestem jeszcze gruba i brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja 9 km, ale to nie problem. Tylko, że ja chce zobaczyć jak się zachowuję Perwersja podczas rozmowy gdy będzie się ośmieszać. A wiek mój to całka oznaczona , granica dolna 0, górna 23 z e^xdx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taki jeden z pomorza
no tak....humanistce pisz tak jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jestem głupia i tępa o czym już wiecie, to jestem jeszcze gruba i brzydka" A to już Ty sobie dopisałaś :D nikt czegoś takiego nie napisał ;) Cuś mi się wydaje, że kończą Ci się argumenty i czepiasz się pierdół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małolata-17
Perwersjo czy nie miałaś żadnych zahamowań za pierwszym razem, gdy go zdradziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taki jeden z pomorza
to zasada przeciwieństw stosowana przez nastolatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małolata-17
panie z pomorza, proszę mnie nie obrażać! Nie używam żadnej zasady przeciwieństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kończą Ci się argumenty " Ale co ja mam tu dalej argumentować? Zasadność mojej zdrady? Mam się przed Wami tłumaczyć czy jak? A to, że tego nikt nie napisał to nie znaczy, że nie pomyślał :) Zahamowania były tak naprawdę tylko do momentu, kiedy się już na to zdecydowałam. Później nie, ani żadnych wyrzutów sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalcie spokój ludzie
co wy będziecie się wykłócać z jakaś zwykła ku*** z ulicy... oj przepraszam..nie obrażając tych kobiet lekkich obyczajów... bo one w większości zarabiają nie zdradzając nikogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz wyrzutów
sumienia zdradzając??a niby kochasz>> to tylko świadczy o tym ze jestes szm**ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taki jeden z pomorza
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaco
23 lata..pfff... to co ty wiesz o życiu, panie z pomorza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jestem szmatą, dziwką, kurwą, puszczalską i co tam Wam jeszcze przyjdzie do głowy. Zastanawiam się po co tyle czasu spędziliście na dyskusji z takim dnem. Teraz idę spać. Dobranoc! I życzę Wam, żebyście zawsze byli tacy moralni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i niewiele
ale przynajmniej jest normalny i pomyśli czasem głową a nie tylko penisem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaco
czasem głową...??? a czasem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt młody gówniarz ze mnie, ale rodzice mnie sporo nauczyli do 19 roku życia bo potem dali mi mieszkanie na pomorzu (na czas studiów) i do tego 2 poważniejsze związki. A teraz jestem z wykształcenia inżynierem , 3 mechanikiem i tępię takie kurewstwo na tym świecie. Miałem taki przypadek, że dziewczyna będąc w związku chciała się ze mną umawiać, to kazałem jej spierdalać jak się o tym dowiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wątpię w koncu
jak każdy facet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal mi takiej istoty
ehh, z parapetem nie mozna dyskutowac skoro tak zapatrzona jest na cudze przyrodzenie, dla mnie to jest oczywiste ze pobrali sie dla pieniedzy badz statusu czyt. jak cie widza tak cie pisza , szczesliwe malzenstwo gdzie s zmata kroluje. Ciekawi mnie tylko jedno , czy twoj facet tez cie puszcza kantem , pewnie fajnie sie z tym bys poczula ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×