Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Hej kwietnióweczki :) Karolinka 23 - położenie dzieciątka zmieni Ci się jeszcze ze 3 razy,więc nie sugeruj sie pierwszą opinią lekarską :) Położenie miednicowe nie jest złe,więc się niczym nie martw :) Maleństwo dopiero rozpoczyna swoje harce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co sie wściekać
Nie panienka a nwet nie rozwódka :) Malwiśka nie wściekaj sie . Takie ndymanie może Ci zaszkodzić. Forum nie jest prywatne więc nie rozumiem o co ta awantura. Najpierw prowokujesz swoimi wypowiedziami a potem krzyk. Myśl może co i jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Issaa... a gdzie kupilas tego gerbera w drogerii czy aptece - bo ja tez o nim duzo dobrego czytalam ale jakos nie umiem go trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evvve w aptece kupiłam, najpierw stosowałam krem i oliwke z rosssmana bo można ja było stosowac od poczatku ciazy ale dostałam uczulenia chyba od oliwki, a potem przeszłam na gerbera i jestem zachwycona, juz rdugi wysmarowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedz , bo juz sie martwiłam bo ja to straszna panikara jestem , niby drugie dziecko ale wszystko nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) U mnie snieg dzisiaj sypie, zima na całego :) Mam do Was pytanie. Może uznacie, że banalne, ale jak to jest z liczeniem miesięcy ciąży? Ostatnią miesiączkę miałam 15 lipca, więc każdy kolejny miesiąc zaczyna się 15 czy to się jakoś przesuwa? Kurde jaka ja jestem zielona :P może gdzieś jest kalkulator, który wylicza te miesiące? Z góry przepraszam za tak trywialne pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka teraz nie ma znaczenia jak ułożone jest dziecko, bo ciągle może zmienić pozycję ma dużo miejsca. Przed porodem jeżeli chcesz rodzić naturalnie powinno być ułożone główką w dół. A ja się zastanawiam gdzie postawię choinkę, bo mój mały tajfun wszystko zmiata z zasięgu ręki:) Do świąt nic nie mam przygotowane, prezenty nie kupione, a trzeba byłoby już zacząć, bo chce kupować przez internet. Odnośnie wcześniejszego kupowania rzeczy dla dziecka uważam, że każdy ma swoje zdanie i nie należy nikogo ganić, że robi to szybciej lub później. Mnie się spodobał taki płaszczyk na allegro http://allegro.pl/clara-rossy-plaszcz-grzybek-czekolada-s-36-wn05-i1359000924.html wiem, że na zimę średnio ciepły, ale gdyby cena nie osiągnęła wysokiego poziomu może się skuszę. Mogłabym w nim chodzić też po ciąży. Ładne macie brzuszki dziewczyny. Miło poznać również nowe twarze, choć niektórych prawie nie widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zamiaru polemizowac z kimś kto nawet nie ma odwagi sie przedstawić-daruj sobie i spadaj z forum bo nie potrzebnie zament robisz--przez takie OSOBNIKI niedługo faktycznie forum będzie prywatne i nie będzie wstępu dla OSZOŁOMÓW!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś czas temu polecałam Wam krem na rozstępy Mustela. Wcześniej byłam nim zachwycona ale mi się skończył i zamówiłam dwa nowe przez internet. Z wyglądu różnił się tylko kolorem opakowania, opisy te same, było tylko napisane, że to nowa formuła. Jestem wściekła, bo krem okazał sie całkiem inny, jest rzadki i po nałożeniu na skórę brzucha po chwili złuszcza się w całości. Koszmar! Wygląda to mi na to, że zrobili partię na kraje wschodnie i poszli w ilość a nie jakość. Poprzedni nie miał nic po polsku, tylko po francusku, stąd moje przypuszczenia. Także jak byście chciały kupić ten krem to tylko w kolorze serii pomarańczowym a nie różowym, bo taki właśnie jest kolor tej nowej serii. Ten krem nie jest tani, stąd moje wkurzenie, bo jeszcze żebym kupiła jeden :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem ja Wy laski ale ja mam dość-gdzie jest załozycielka?? trzeba coś z tym zrobić bo przecierz ile mozna sie użerać z OSZOŁOMAMI???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też używam oliwki i kremu z rossmana i bardzo mi odpowiada. Chociaż wg mojego lekarza to z rozstępami jest tak, że jak masz mieć to i tak będą, bez względu na to czym się smarujesz. Ponoć jak ktoś ma tendencje to i tak się pojawią. Znam dziewczynę, która się nacierała całymi dniami, a rozstępy i tak były :( Ale z drugiej strony warto się smarować, bo chociaż można sobie powiedzieć, że się wszytko zrobiło w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam problem z tym liczeniem ciąży-jak chodziłam do 1 gin to mi obliczyła termin na 7 kwietnia,mój obecny na 3 a wg usg to na 29 marca????ale pokręcone to wszystko tak naprawdę to nie wiem dokładnie w którym tygodniu jestem więc tak plus minus wg pierwszego usg liczę. A JEŚLI CHODZI O POMARAŃCZOWE WPISY IGNORUJMY JE PROSZĘ I NIECH NIE PSUJĄ NAM ATMOSFERY!!!!bardzo lubię ten topik właśnie ze względu na miły klimat,brak wulgarymów i obrzucania się błotem.a błędy ortograficzne nie mają chyba aż takiego znaczenia jeśli wiemy co autorka miała na myśli.jak już pisałam ja jestem polonistką i uczyłam swego czasu polskiego w gimnazjum a nigdy nikomu nie zwróciam uwagi że byki strzela.to nie dyktando więc po co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Mikołajka co do liczenia tygodni ciazy ciaza trwa 40 tygodni , ja sobie licze od ostatniej miesiaczki, wiec w sumie na miesiac wypada 4 tygodnie, ja ostatnia miesiaczke miałam 30 czerwca wiec mi wypada 23 tydzien , niewiem czy ci dobrze wytłumaczyłam, malwiska nie zwracaj uwagi po prostu nie odpisuj nie wiesz ze g... sie nie tyka , nie denerwuj sie bo szkoda na takich twoich nerw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwiska uspokój sie warto sie denerwowac jak bedziesz nerwowa dzieciak po urodzeniu da ci popalic w nocy nie warto a jak twój maluszek lepiej napisz wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka 83 - z miesiącami jest rożnie, można liczyć miesiące astralne, albo kalendarzowe. Zerknij na link, wpisz tam swoje dane i Ci wszytko policzy, miesiące, dni, trymestry, półmetek, studniówkę, nawet znak zodiaku :) http://dziecko.haczewski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam kremu pharmaceris -pani w aptece mi poleciła bo skład niemal identyczny jak mustella a całkiem przyzwoita cena.lubię w nim to,że nie jest tłusty szybko się wchłania i ładnie pachnie.smaruję się kiedy popadnie ale wieczorkim obowiązkowo.kończy mi się już drugie opakowanie.oliwka jest o tyle ucążliwa że jest tłusta i długo się wchłania więc dodaje jej tochę do kąp[ieli dzieki temu skóra jest ładnie nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się co do ignorowania błędów oraz ograniczonego zaufania do udostępniania hasła do naszej galerii. Uważam, że nasze merytoryczne dyskusje dot. tematu ciąży są najważniejsze. Faktycznie, niektóre osoby dawno się nie odzywały? A_B wróciłaś z Anglii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie wpisalam dane do tej tabelki ale nie kumam tych luczb...wiek dziecka 73 tygodnie i 6 dni???? do narodzin 36tygodni????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa, nie zmieniłaś roku w dacie ost miesiączki, jest wpisane 2009, stąd tyle tygodni Ci wyszło...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cfhodziło mi oczywiscie ze teraz tylko w kwietniu pewnie w przyblizonych dniach, chociaz ja cos czuje ze urodze pod koniec marca w sumie mozna urodzic dwa tygodnie przed okreslonym terminem i dwa tygodnie po bo to jest normalne synka urodziłam 9 dni przed wyznaczonym terminem jak mi wody odeszły to ja myslałam ze moczu nie trzymam teraz to mozna sie posmiac z tego myslałam ze mały gdzies tam uciska , teraz jestem madrzejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny - fajnie że jesteś "czarna" - chociaż nawet jako pomarańczkę Ciebie byśmy przecież nie ignorowały! :)) Swoją drogą śliczny brzuszek!! Ja mam mustelle właśnie różową, i moja jest dość gęsta, ślicznie pachnie i się wchłania. Może to kwestia partii? Jenny - może zareklamuj to co kupiłaś, być może jest jakaś feralna partia albo źle była przechowywana?? Co do samego kremu to ja jestem zachwycona. Wciąż używam pierwszego opakowania (staram się smarować 1x dziennie ale czasem zapominam). Kupowałam na allegro, sprzedawca aptekagemini http://allegro.pl/mustela-krem-przeciw-rozstepom-150ml-11076-a-i1351277169.html Mikołajka - ja liczę "od tyłu" te miesiące, czyli jeśli poród mam na 07 kwietnia, to 07 grudnia zaczęłam 6-sty miesiąc. Dokładność można zachować tylko podając wiek ciąży w tygodniach, a z tymi miesiącami to ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×