Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Malwiśka dziewczyny mają rację nie zwracaj uwagi na zaczepki pomarańczowej,nie ma się co denerwować i szkodzić maleństwu. Jeloonka super ta stronka z tym wyliczeniem dokładnie miesiaca i tygodnia ciąży,dzięki ,data porodu wyszła dokładnie taka sama jak na połówkowym czyli 9.04.11 ;) b ędzie mały BARANEK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym obliczaniem tygodni jest ciężko. Ja miałam pierwszy termin na 13 maja obliczany z ost miesiączki,ale wiedziałam że dziecko zostało poczęte 15 lipca,więc urodzę w kwietniu :) Byłam już w ciązy przed ost okresem :) Z tej tabelki wyszło że dziecko zostało poczęte końcem sierpnia i że jestem w 16 tygodniu :P ;) Mało wiarygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - to wpisz tą przedostatnią miesiączkę, wtedy powinno wyjść lkalkulator liczy sandard, nie ma informacji że ta ostatnia miesiączka była już w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisałam,ale też wyszły głupoty :) Nic się nie zgadza z tym co usłyszałam od lekarzy i z ich obliczeniami. Wg przedost miesiączki poczęcie nastąpiło z końcem lipca i urodzę 12 kwietnia :) Chyba moja ciąza jest jakaś nietypowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie się zgodziło wszystko. może mialaś przesuniętą owulację? wiarygodne jest to co mówi lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane napiszcie mi proszę jak odczuwacie czkawkę maluszka :P czytałam, że to jakieś szybkie ruchy...Mi kilka razy przydarzyło się coś takiego dziwnego, że jak podnosiłam się z łóżka to czułam takie dziwne ukłucie od środka w okolicy pępka. Tak jakby mnie ktoś tam ręką złapał. Nawet ciężko mi to dokładnie opisać bo jest naprawdę dziwne :) Anitka75 rzeczywiście sny też mam codziennie i do tego są mało przyjemne.. Ja w 11 tyg miałam trofoblast na ścianie przedniej..ruchy czuję wyraźnie. Ciekawe co pokaże usg a tydzień. Na pomarańczki nie zwracajmy uwagi i będzie spokój :) Któraś pisała o kremie na rozstępy. Ja od 2 miesiąca stosuję codziennie Mustelle. Kosztuje ok 100 zł ale jest bardzo wydajny. Na miesiąc jeszcze powinien mi wystarczyć. A jak mi się skończy to zacznę stosować Fissan, który sobie leży na półeczce i grzecznie czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia dlaczego źle mi wyszło. Nie pasuje ani z miesiączek ani z długości cyklu. Skupię się na tym co mówi moja lekarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czkawkę odczuwam jako baaardzo szybkie drgania brzucha :) Ale rzeczywiście czasami coś mnie zakłuje od środka tak porządnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta, faktycznie z partią może być coś nie tak, skoro Twój krem jest gęsty. A może ja kupiłam jakąś podróbkę? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dzidzia miała wczoraj czkawkę podczas usg - było widać ja nie czułam tego. Czułam kopniaczki jak dzidzia była uciskana głowicą - chyba sie jej nie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja na dziś kończę, lecę na usg połówkowe :) ale jestem podekscytowana, że zobaczę dzidzię, ostatnio widziałam ją 3 m-ce temu. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko było dobrze. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja termin mam na 7 z tych obliczeń wyszło że 8.04. więc niewielka różnica i data poczęcia też się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuli mój płaszczyk co prawda jest dłuższy ale też nie jest zbyt ciepły...gdy temp spada sporo poniżej zera muszę po prostu pod spód się cieplej ubrać. Termin wyliczamy od ost miesiączki. Ja np ost miałam 9 lipca. Odejmujemy od tego 3 miesiące i dodajemy 7dni. Wiadomo jest też plus minus ok 3 dni. Termin mam na 16.04. I tak od 16.12 liczę początek 6 miesiąca :) Jakieś mam dziwne przeczucia, że mój maluch sobie posiedzi i zaskoczy nas w Święta :) Mojej mamie np terminy od ostatniej miesiączki się sprawdziły w dwóch ciążach. Tylko ja się 4 dni po terminie urodziłam :) Jenny 29 ale Ci fajnie! :) daj znać po wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agneszka,może faktycznie masz racje :) oj,ale co za różnica jaka będzie data porodu,ważne żeby dzieciątko zdrowe i całe było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak dziś na forum szaleństwo :)ja sprzatam świątątecznie kibelek i wiecie co wam powiem ,moj mały nie lubi jak mama sie schyla ,sprzata itd więc 10 minut i po robocie trzeba odpocząć...postanowiłam ze do świąt już nie długo i codziennie będę coś po malutku robić ale widze ze bez pomocy mamy to ja do wielkanocy nie skoncze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolita zabilas mnie tym tekstem o świątecznym sprzątaniu kibelka :) :) :) hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda wiesz jak to jest ,kibelek też musi czuć że święta idą:)trzeba staranniej niz zwykle wszytskie zakamarki sprzątnąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak z tym sprzatniem to jest koszmar mi tez jest niewygodnie jak sie schylam ,pozniej zgage mam wiec chyba najlepiej sprzataczke zatrudnic hehe oczywiscie zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos wiem o tym swiatecznym sparzatniu ja jestem w 20 tyg wiec czasem zapominam ze jestem w ciazy. dzis zaslony wyprane wyprasowane i powieszone, prysznic wyszorowany sypialnia tez pachnie, salon ustroilam a teraz gotuje i jeszcze w pracy bylam:) jeju ja tej nocy spac nie moglam:) budzilam sie co godzine:( dzisiaj chyba padne na pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Jestem tu nowa mam termin na 28 kwietnia jest to moja pierwsza ciąża mam 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy któraś z was odczuwa jakieś bóle i skurcze bo ja tak i bardzo mnie to martwi co prawda mój gin przepisał mi nospe ale czasem nie pomaga pomóżcie proszę. Moje maleństwo jest bardzo aktywne i wierci się strasznie bardzo często czuje jego ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×