Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Limonkowa sprawdziłam na innym kompie mam ten sam błąd, szkoda bo bym Ci zaglosowala wyskakuje mi cosik takiego BŁĄD SONDY: Niewłaściwy identyfikator autora sondy! Proszę powiadomić administratora strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aprilis do mnie dziś przychodzi szwagierka w ramach pomocy Świątecznej :) bo mi nie bardzo wolno się przemęczać, a ja męczę się nie przemęczaniem bo zawsze byłam bardzo aktywna, ale dla dzidzi zrobię wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aprilis DZIĘKUJE :* iissaabel ja juz chyba wiem o co chodzi! bo tam przy końcu między tymi cyferkami jest przerwa i trzeba ten link skopiowac, usunąć tą przerwe i bedzie dzialalo :) zauwazylam ze na kafe tak sie zdarza jak ktos wrzuca linki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki, dziś piątek - mierzymy brzuszki :) u mnie 23 + 5 a miara wskazuje 93 cm, o 2 cm więcej niż w poprzedni piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 105 cm w najgrubsiejszym miejscu, lecę się ogarnąć i do fryzjera. Mam nadzieję że będzie dobrze zawsze boję się nowych fryzjerów ale ten jest koło domu. Może wściekłym Chopinem nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak dziękuje iissabel :*:* ja dziś 23 tc+6 a obw. brzucha 81 cm... o.O kochane a ile ważycie? bo ja sie przed chwilą ważyłam i wychodzi 56,6 kg przy 164 cm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy tym samym wzroście jak rano wchodziłam to było 61,2 kg. To szczuplutka jesteś bardzo skoro ważysz 56 kg. Ja ważyłam tyle przed ciążą 56-57 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula no problem w tym że przed ciążą ważyłam.... 56kg!!! hmm no mi to w sumie nie przeszkadza ze jest tyle, ale brzuch mam a nogi tylko troche wyszczuplały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamusia316 miło, że podoba Ci się imię, które wybrał mój Małzowinek :) Plan był taki, imię dla dziewczynki wybiera przyszły tatuś, imię dla chłopca ja. Więc tym razem ja się nie mogłam popisać, ale wszystko przed nami :) jeloonka szalejesz Moja Droga! Ja nigdy aż taka aktywna nie byłam, pewnie szybciutko zrzucisz wszystko, co przybędzie w ciąży, super! limonkowa ja ja też nie mogę kliknąć, pojawia się BŁĄD SONDY: Niewłaściwy identyfikator autora sondy! Zrobiłam dziś pranie ciuszków dla Małej.. Wyszła cała pralka, i robi się druga. Sporo tego! Śmiesznie wyglądają takie małe ciuszeczki, króciutkie, w porównaniu z naszymi, dorosłymi Frajda będzie podczas prasowania :) :) U Was taki mrozisko słoneczny? Pogoda piękna, aż na spacer chce się iść. Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups to faktycznie nic nie przytyłaś. Spokojnie każdy ma inaczej. Skoro nie przeszkadza to lekarzowi to jest ok. A pomyśl nie będziesz miała czago zrzucać po ciąży jak my;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed ciąża ważyłam 52kg przy wzroście 168cm,teraz 58 czyli 6 kg na plusie:)powiem szczerze,ze nie zauważyłam nigdzie zmiany poza brzuchem,zobaczymy co bedzie po świetach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie :) U mnie 26 tc i 92cm w obwodzie ma brzuszek:) Maluszek kopie jest bardzo aktywny dzisiaj daje mi od rana jak tak pójdzie do wieczora to będzie brzuch bolał:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Aż wstyd się przyznać, ale z małą podniosłyśmy się dzisiaj z łóżka o 10.30...:) Ale w sumie to dobrze, trzeba korzystać kiedy jeszcze można...później na długie miesiące zapomnimy o takim leniuchowaniu;) Mój brzuszek ma dzisiaj 97 cm - koniec 25 tc. Co do wagi to ja przed ciążą ważyłam 56 kg przy wzroście 170...a teraz...ech....64;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ja niemal jak sumo-24 i 2 dni a centymetrów 118!az sie boje co będzie dalej....fakt nie naleze do szczuputkich --ale niech rośnie brzusio... na 14 do lekarza- o ile dojedzie-bo w środe sniegi go zatrzymały--dziś kolejne usg-trzymajcie kciuki by powiedział co tam ma miedzy nozkami--a w nocy sniło mi sie ze pokazywał mi na usg PITOLKA!!!!! a to ma być dziewuszka-raz juz na usg prawie stwierdzona-wiec siedze jak na szpilkach...hihi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz chyba nici z mojej sondy :( a co do mojego tycia... to jeszcze 4 miesiace przede mna wiec moge nadrobic!!! ale oby nie, bo ja mam fioła na punktcie swojej figury, a jak już widze taki brzuch to... chyba sobie zasłonie wszystkie duże lustra w domu hehe. ja sie chyba za chwile walne do łóżka bo od 8 na kompie jestem i juz nie wydoje :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki! U mnie dzisiaj dokładnie 23 tydzień :) Mój brzusio na czczo 85 ;) tydzień temu 87 cm ale mierzyłam w ciągu dnia po jedzeniu innym 'sprzętem" ;) A waga na czczo 53,5 kg przy wzroście 164 ;) Ogólnie przytyłam już ok 4 kg od początku ciąży. Martka ja byłam lepsza! pobudka o 11 :P Gdyby nie budzik to pewnie byśmy dalej spali. Tylko, że ja znowu pól nocy nie spałam :( A zapomniałam Wam napisać, że wczoraj pierwszy raz zostałam obsłużona bez kolejki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limonkowa chyba każdej z nas było przykro rozstać się z talią:) 6-7 m-c jest tym okresem, w którym brzusio rośnie najszybciej i najwięcej kg przybywa. Nasze dzieciaczki nabierają masy i troszkę więcej potrzebują:) Ja staram się nie mysleć o dodatkowych kg, póki nie zaczną przybywać szybciej niż powinny. Malwiska daj znać co zaraz po badaniu co tym razem podejrzał lekarz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneszka Ty śpiochu!;) Ja też zawsze ważę się na czczo, wieczorkiem waga czasami różni się nawet o kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka77 ani mnie nie strasz :( TEN brzuch już mi się nie podoba, a co dopiero jak będzie 3 razy taki? eh.. tyle się pocieszam, że jest zima i mniej rzeczy mi żal, niż by mi było żal w lato... ale do lata może już bedzie ok z figurą :) a mam pytanko... któraś z Was jest już zdecydowana jak chce rodzić? a głownie chodzi mi o cesarke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny To wy jesteście okruszki :) Same laseczki tutaj :) U nas znów choroby. Zaczęłam 27 tydzień i jakoś mnie wzięło na szukanie rzeczy do wyprawki wiec śledzę allegro i oglądam wszystko. Zakupy dopiero w styczniu bo muszę najpierw iść na USG które potwierdzi pleć, bo wiecie co? Ja cały czas mam przeczucie, ze to jednak chłopczyk będzie :D Limonkowa chciałam kliknąć w tą ankietę, wykasowałam spacje ale nadal nie działa :( Moze wklej link w poście a nie w stopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zdecydowaną zwolenniczką SN jeśli chodzi o moją osobę i tak chcę rodzić i mam nadzieję, ze nic nieplanowanego nie wypadnie. Marzy mi się tylko znieczulenie, ale to już inna bajka bo nie wiadomo co po nowym roku się pozmienia i czy w moim szpitalu będzie mozna je dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do porodu ja Cię nie zamierzam namawiać na SN bo każdy wie co dla niego najlepsze. Ja się panicznie boję, ze po cc by mi się nie goiła blizna bo raczej jestem z tych co się źle takie rzeczy goją. I to mnie tak przeraża. Wiecie co? Już wariuje. Odliczam dni do porodu i nie mogę się doczekać. Raz, ze mi się nagle zrobiło strasznie cieżko, a dwa że już bym chciała mieć młode kolo siebie, moc je zobaczyć. heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limonkowa, ani mi w głowie Cię straszyć:) Zobaczysz, że nawet jesli troszkę się 'zaokrąglisz" to szybciutko wrócisz do swojej figury:) Co do porodu to ja już sama nie wiem. Pierwszy poród cc i wielka porażka. Fakt, sam poród bez bólu, ale potem... Zresztą należy pamietać, że po cc poprzecinane są mięśnie brzuszka i ciężej powrócić do jego płaskiej formy:) Mój lekarz zostawia mi wolną rękę. Na początku ciąży omawiałam z nim cc, równocześnie mieliśmy usunąć mięśniaka i porozcinać zrosty po poprzedniej cc. Póki co tego się trzymam. Wiosenna mamo, współczują notorycznie wracających chorób...niech ta zima skończy się jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz kurde Martka77 .... :( no ale jak ostatecznie wygladal Twoj brzuch? bo chyba JAKOS da sie go wycwiczyc po cc tylko pozniej co? Jeju i tak zle i tak nie dobrze :( no ale tak to jest jak sie nie myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limonkowa nie stresuj się. Najważniejsze żeby wszystko poszło dobrze i dzieciątko urodziło się cale i zdrowe, a i u ciebie obyło się bez powikłań. Cala reszta to pikuś i rzeczy drugoplanowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limonkowa spokojnie:) Mój brzuch po cc dochodził dłużej do siebie, to fakt. Troszkę intensywniej musiałam ćwiczyć, ale się udało. Brzuszki po cc mają tendencję do "fałdki" jak to nazwał mój lekarz. To zależy od Twojej figury, jeśli zawsze byłaś szczupła, będziesz dbała o formę, to szybko nikt nie zauważy, że niedawno byłaś w ciąży:) Ja zawsze należałam do tych kościstych. Po ciąży nie wróciłam już do swojej wagi, ale zatrzymałam się na bardzo zadowalającym poziomie. Noszę rozmiar 36. Nie ma się co martwić na zapas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×