Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

stał się cud którego chciałam niestety mój ukochany wpadł w doła i utopił smutki w wódce a ja ze szczęścia zjadłam pół tortu bezowego i bigos po czym zgaga nie ziemska ale to nie to co chciałam powiedzieć a więc słuchajcie .......... MAM CÓRECZKĘ POKAZAŁA SIĘ W ODPOWIEDNIEJ POZYCJI HIHI I BĘDZIE MAŁA JULKA TYLKO WAZY JUŻ 2KG:( mam nadzieje że nie będzie zbyt wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które mają już dzieci pewnie znają, ja znalazłam fajniutkie pioseneczki dla dzieci - miś i margolcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calvados gratuluje córci :) 2 kg w tym tyg to na prawdę bardzo dużo bo dzieci ważą mniej więcej 700 g. Czy ty jesteś pewna, ze dobrze zrozumiałaś lekarza? Na razie u nas w tabelce przewaga dziewuszek. 25 kobietek a tylko 17 chłopców (o ile czegoś nie przeoczyłam). Wczoraj szukałam informacji o 27 tyg ciąży i znalazłam to forum http://wczesniaki.phorum.pl/viewforum.php?f=4&sid=d99af35dccc7a0b37af6cf3396ab9059 Przeczytałam parę historii i przestało mi się spieszyć do porodu. Niech sobie tam siedzi jak najdłużej tylko się da (tzn tyle ile mu/jej potrzeba). Wiecie, ze za 6 dni święta? :> Pochwalcie się jakie prezenty kupiłyście mężom i dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej calvadoss GRATULACJE!!!ja byłam nastawiona na synusia a jak się dowiedziałam że córunia to skakałam z radości:):)już mam trochę słodkich różowości które też już wyprałam.użyłam do tego płatków mydlanych dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze do limonkowej -mam 34 lata i po latach zazdrości,łez,koszownego leczenia wreszcie udało mi się!ale co pzreszłam to moje.i zdaję sobie sprawę ze to będzie moje jedyne dziecko ,gdybyśmy mieli więcej czasu to pewnie byłaby trójeczka.a poza tym córka mojego z pierwszego małazeństwa tez wcześnie urodzila swoją małą-wiesz teraz jej zazdroszcze.mimo tego ze urodziła skończyła studia-zaocznie mała zaraz pójdzie do przedszkola a ona zajmie sie zawodowa karierą,szybko wróciła do swojej figury i jest fajną młodą wyluzowaną i supersexi mamą ze śliczna córunia która jej podbiera kosmetyki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój bębenek w najszerszym miejscu-109 cm nie wiem ile na wadze więcej dowiem się w poniedziałek.jak tak piszecie o wadze waszych dzieci to zaczynam się bardzo martwić.w 22 tc moja mała miała tylko 370 gram,kopie i jest ruchliwa ale taka malutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwiska25 gratuluję synka! Zobaczysz, że będzie super! Calvadoss gratuluję córuni- no to ten Twój wybranek ładnie uczcił :) Ale wiesz co, 2kg??? Niemożliwe kochana, sprawdź to lepiej. Ja do gina idę dopiero 28już nie mogę się doczekać. Aprilis mother- jak przeczytałam o tym sklepie, to normalnie miałam ochotę tam wpaść i ździelić po gębach! Co za ludzie. I własnie często dlatego ciężarne nie korzystają ze swoich przywilejów- znieczulica otoczenia. W banku czy na poczcie też trzeba odstać swoje, bo emeryci zjedzą żywcem. Moja znajoma kiedyś też usłyszała, że oni to robili w polu i tylko szybko się z roboty zawijali na poród, a teraz ledwo w ciąży a już palma odbija. Olej takich ignorantów :) Moni25 jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaanula83 Ja też jestem przyjezdna do Lublina i nie miałam rozeznania co do lekarzy i szpitali. Też robiłam rozeznanie. Chodzę do Gabinetu Terpa http://www.terpa.eu/index.php?id=3&m=1 i jestem bardzo zadowolona. Obsługa kompleksowa z wszystkimi badaniami włącznie, nigdzie nie muszę więcej chodzić. Co do porodu to jeszcze nie wiem, ale wstępnie zapisałam się do szkoły rodzenia na Jaczewskiego, która ma rozpocząć się od stycznia. Słyszałam różne opinie o różnych szpitalach, co rodząca to inne zdanie... szkoda, że nie ma w lublinie prywatnej kliniki, gdzie nie każą rodzić Ci na czas, masz do dyspozycji pokój i możliwość znieczulenia przy sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1978 pocieszylas mnie troche tym przypadkiem mlodej mamy... :) wiem, ze są kobiety ktore się starają i nie mogą zaskoczyć... moja mama też urodziła mnie w wieku 30 lat, ale już myślała ze nie bedzie mogła mieć dzieci bo jakieś problemy z hormonami miala. Jak ja sie urodzilam, to od strzala poszedl mój brat (róznica miedzy nami jest dokladnie rok i 2 miesiace), ale to juz bylo nieplanowane.. takze roznie sie zdarza. Wiadomo, ze to nie bylo moje marzenie byc tak szybko mamą, ale coz.. trzeba zyc dalej :* dziekuje Wam za takie zainteresowanie sie tym problemem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Nikolina dzięki za info :) My z mężem już jesteśmy w rodzinnych stronach...podróż trochę trwała a ja od tego ciągłego siedzenia dotarłam z bólem w nodze...boli mnie akurat w miejscu gdzie mam kilka pękniętych naczynek ( na tej nodze co mi puchnie) . Boję się, że coś zaczyna się tam dziać...muszę chyba po świetach wybrać się z tym do lekarza :/ Etka ja dostałam już skierowanie na kolejne badanie toxo. aprils mother11 niestety ludzie potrafią być wredni!!! Normalnie bym takie babsko udusiła!! Malwiska gratuluję synusia! To w takim razie jeśli mi co najmniej dwóch lekarzy potwierdzi córę to może uwierzę :> aaaaaaanula83 ja mam to samo...takie uroki ciąży..a zęby staram się myć bardzo lekko, zwykłą miękką szczoteczką. Elektryczną na razie odstawiłam. calvadoss gratulacje!!! :) Duża dziewczynka :) Mój maluch waży niecałe 500 g :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka czy dobrze zrozumiałam że puchnie Ci jedna noga tylko? A w którym miejscu? Jeśli tylko jedna i do tego zaczęła Cię boleć po podróży w pozycji siedzącej to nie chcę Cię straszyć ale moim zdaniem do lekarza prawie że natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K..............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓ RE? ........PŁEĆ wiosenna mama...25......Małopolska.......23.03.....3.........Karolin ka ORLLA..............29......Belfast............23.03... ..1 anka87.............23......Wieliczka.......30.03, 01.04..2 (1 to mój Aniołek) aaaaaaanula83...27.......Włodawa.........30.03......1... ...... SYN mania487 .........18.......Morąg........... 01.04.....1 Judyta10...........28......Szczecin........ 01.04.....1 ....córeczka Ala nowa788219223...19.....Kamienica Śl......01.04......1...córcia Lenka Magd11............26....... Wilhelmshaven ... 02.04.....1.....S YN Jenny29............29......Lublin............ 03.04....1...... córeczka Magdalenka (?) katalana...........33......Warszawa.......04.04.....2 ktosia1980........30......Toronto..........04.04.....2 monsoon.........30.......Lublin............04.04.....2. .....SYNEK ANTOŚ minia80............30.......Lublin............04.04...... 1 Martka77..........32.......Wrocław........04.04.....2.....s ynek paula8122..........29......Warszawa......04.04......1 ....syn Michałek K_inka_............30.......Poznań..........04.04... ..2 Jordan.pl..........24.......Poznań..........04.04......1 ........ córeczka basik1978.........32.......HAJNÓWKA......06.04.....2 ..chyba córeczka nikolina82.........28........Warszawa......06.04....1.... .. córka Pola Hawa2000.........36.......niemcy.......... 07.04.....1 anka1976..........34.......Bydgoszcz......07.04.....1.... ..Weronika Ditta7..............28.......Warszawa.......07.04.....1.. .. córeczka iissaabel...........33.......Radom............07.04.. ..1 .chyba córeczka karolimna..........23..... Włocławek.......07.04.....2 .. córeczka Julka KASIEŃKAA__......21......SOSNOWIEC......09.04....1...... CHYBA SYN mamusia22.........22......W-Śl...............09.04.....2 kajusia99...........23......Żywiec...........09.04.....1 ...SYNUŚ Michaś limonkowa ja.......19........Jordanów......09.04......1...córeczka mama_kwietniowka..39..W-w...............10.04.....1 aprils mother11...28.......Lublin.............10.04.....1 (2 aniolki) _iwia_82..............28......Turek...........10.04.... .1 jeloonka.........26.........Poznań..........10.04.... .1.....córeczka...(?) brestova............26......I-bie..............11.04..... 1 monis24.............24......Śląsk..............11.04... ..2 szpilka85............25......Konin.............11.04..... 1 .......córunia anitka75............35......podkarpackie....12.04.....1 ...SYNEK wiolonczela.........35......Wrocław.........12.04.....1 ... synuś lolita1980............30......Łódź..............12.04. ....1 ... Szymon Ines_85...............25......Śląsk..............12.04. .....1.... (?) Malwiśka.............25......Polanów..........13.04.... 3 bebetka77 .........32......Zabrze............14.04.....1 wiosenka1975......35......Edinburgh........14.04......2.. ..córeczka sabiba...............28.......Łódź..............15.04. ....1 2in1..................27......szczecin.........15.04..... 1 _agneszka_.........28......W-wa.............16.04.....1...(?)córeczka(?) A_B...................26......Kielce.............17.04... .2 .....córeczka Laura justys1818..........21......Żywiec...........15-20.04..1 ......córeczka Evvvve..............29......Mikołów.........18.04...... 1... Maja Thelly ............... 26 ...... Lub. ...........20.04..... 2 .... synek karolp ...............30......Niemcy............20.04.....1 Pijawa2..............32......Olsztyn...........21.04..... 2 ... Paweł MagdaK29...........29.......Poznań...........22.04.....1 ...córeczka Zosia Mikołajka83.........27......Szczecin..........22.04..... 1... synek Viki58a...............28......Wrocław..........22.04.... 1.... synek --etka--..............26.......P-ce...............22.04.. ...1... chłopczyk moni25...............25.......Bydgoszcz.......22.04......1...córeczka Limfa abominacji...23......Lublin..............23.04.....1 palulinaa.............24.......Kielce............24.04... ....2..Córeczka calvadoss............21......Tczew............25.04..... 2 Córeczka Julka Malina86.............24.......Poznań...........25.04.... .1 mamuli................31......Śląsk...............26.04 .....2 ... córeczka iksigrekzet..........30......Warszawa........26.04..... 1 mausi86..............24......Śląsk..............26.04. .....1 Paulina/Bartek hanio.k...............24......Śląsk...............27.04 .....2 ..... synek Iga1979...............31.....Dolny Śląsk........28.04.....2 ....Synek Jaś kasiulkag.............26.... Warszawa..........28.04.....? oliwka86.............24.....norwegia ...........29.04.....1....... córeczka katharinak_83.......27 ......Kraków............01.05.....2....Gabrysia annjaa................28......Gdańsk............03.05... ...1 ENI_35................35......BIELSKO-BIAŁA...05.05......2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni przeniosłam Cię wyżej w tabelce wg daty. Dopisałam też moją córcię, chociaż dalej mam wrażenie że to będzie synek :P iissaabel tak puchnie mi w kostce a boli mnie na udzie akurat tam gdzie są pęknięte naczynka... Już to lekarzowi wcześnie zgłaszałam ale wtedy żadnego bólu nie odczuwałam w tym miejscu. Kazał mi się po ciąży zgłosić, żeby przypisać mi leki. Jeśli mi to nie minie to wybiorę się po niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie po dlugiej przerwie.Nie odzywalam sie z braku czasu,ale staralam sie co jakis czas do Was zagladac. Przeprowadzilismy sie do nowego domku.Jeszcze nadal nie wszystko gotowe,w sypialni na podlodze leza jeszcze karnisze do powieszenia,duzo rzeczy stoi w mc tymczasowym,ogolnie staram sie powoli ogarnac ten chaos. Na badaniu polowkowym okazalo sie ,ze u nas dziewczyna w drodze.Maz byl troche zawiedziony(lego,autka i te sprawy ;) ).Caly czas tez bylam troche nastawiona na chlopaka.W sklepach ogladalam rzeczy glownie dla chlopcow.Teraz prerzucilam sie na ogladanie rzeczy dla dziewczynek i dramat.Wszystko jest rozowe,albo lila(przynajmniej tu gdzie mieszkam)Czy nie mozna juz ubrac dziewczynki w inne kolory.Na razie kupilam tylko termometr do kapieli ...wiec duzo mamy do nadrobienia. Wczoraj umowilam sie z polozna.Nie wiem po jakiego grzyba,ale u nas tak jest ze kazda ciezarna ma swoja polozna.Pomaga ponoc w prowadzeniu ciazy i przychodzi do porodu do szpitala.Zawsze uwazalam ze jakby co to mam od tego lekarza,a jak mnie cos ekstra interesuje to sama szukam.Maz na mnie warczy ,ze jestem taka Zosia samosia.No wiec w koncu mam polozna i pierwsze spotkanie na 7.01.Dam znac co i jak.Sama dokladnie nie wiem na czym ma to polegac. Odnosnie swiat,od wczoraj stoi u nas choinka.Dzis musze sie zebrac i ja ubrac.maz naturalnie w pracy ,wroci jutro rano,wiec musze sama.Chyba ze mi kroliki pomoga ;). Siedza od wczoraj pod choinka i udaja 2 prezenty.Pachnie cos nowego i troche ja podgryzaja ,mam nadzieje ,ze im nie zaszkodzi.Teraz dorwaly moje gazety,ktore lezaly przy choince na kupce.Wiory leca.Rozwalily mi papiery na powierzni 2 m",bedzietroche sprzatania,a do czytania chyba nic nie zostanie.Dwie male psuje.Zrobilam nawet fotke.Jak znajde chwile to wrzuce cos do galerii. Trzeba sie zabrac za jaks prace,sprzatanie i pranie,ale taaaak sie nie chce. Najwazniejsze w koncu wyraznie czuje ruchy.Nawet mocniejsze uwypuklaja brzuch.Tak zazdroscilam tym ktore czuly ruchy juz wczesniej.Nie zebym marzyla o kopaniu itp.,ale to troche uspokaja ,ze wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz czasami ciąża jest czynnikiem ryzyka jeśli chodzi o żyły dlatego napisałam że do lekarza natychmiast, bagatelizować nie wolno. Ale wiesz ja może jestem przewrażliwiona i to dlatego Cię wysyłam od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karolp, fajnie że się wreszcie odezwałaś :) Super, że u Ciebie wszystko w porządku. Gratuluję córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IIssabel wysylaja, tylko nie wszyscy.Ale nie panikuje.Od czasu do czasu wpadam do rodzicow.Samochodem ma do nich tak 3 godz.autostrada,no jak jest ladna pogoda,bo nie posmigam przy takim sniegu.Nadal jestem dosyc mobilna.Teraz chcialam w poniedzialek przyjechac i w srode wrocic ,ale obie mamy mi odradzaja.Ponoc A4 jest w fatalnym stanie.W zeszlym tygodniu jechalam do Frankfurtu na szkolenie 9,5 godz.masakra.Normalnie potrzebuje ok.5.W kazdym razie jak bede nastepnym razem w Polsce to postaram sie powoli cos pokupowac.Chyba ze wybiore sie na zakupy do wiekszego miasta to bedzie jakis normalny wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karlop u nas też tak było każdy wmawiał mi synusia, a na usg co prawda nie na 100 % ale córunia i też tak że wszystko różowe to nieee, tyle ładnych kolorów jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny 29 dziekuje Ci bardzo za ten link spojrzę i omówię z mężem moze też tam się wybierzemy a co do szkoły rodzenia tez rzucę okiem i moze się zapiszę to się spotkamy:) dziękuje Ci jeszcze raz a co do prywatnej kliniki w lublinie to jest Femina i możesz umówić sie na cesarkę na życzenie lub poród SN ale podobno jak niemają miejsc ato odsyłają cie do najbliższego szpitala:( na kafeterii jest temat femina lublin i tam dziewczyny piszą o porodach i lekarzach zobacz sobie w wolnej chwili ale z tego co wiem to cenowo od 1000zł-3000zł .nie jest tanio pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaanula83 ta Femina to na pewno w Lublinie? znalazłam taką klinikę ale w Lubinie. U nas o takiej nie słyszałam a moja lekarka mówiła, że nie ma nic prywatnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po wizycie i gina i na moje spuchlaki kostkowe powiedział, że 2 litry wody niegazowanej + dużo białka zwierzęcego. Ale ogólnie już jest lepiej, jedną kostkę już widzę, miło! limonkowa ja -> myślę, że i tak warto się do szkoły rodzenia zapisać. Tak naprawdę, to to co z niej wyniesiemy przyda nam się nie tylko podczas porodu, ale także w połogu (chodzi mi o całą "obsługę" dziecka). Teraz niewiele z nas wie, jak nasz poród przebiegnie, czy to będzie cc czy sn, ale według mnie warto zaliczyć te zajęcia. Nie ukrywam, że jestem świeżynką w tym temacie, ale na pewno skorzystam z tych zajęć (chyba, że wydarzy się coś niezaplanowanego). Mam nadzieję, że będziemy się dzieliły informacjami tam zdobytymi. A, od dziś bojkotuję Reala, nie mają kas dla uprzywilejowanych! Zamienili je na samoobsługowe, świetny interes, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :-) z tymi sklepami, kolejkami, miejscem w autobusie to masakra... a najgorsze są stare, wredne baby :-( Przecież same (przynajmniej niektóre) przez to przechodziły! To większą wyrozumiałością wykazują się tutaj Mężczyźni - a przecież nie wiedzą, jak czasami się czujemy... Myśmy wczoraj z Mężem byliśmy na badaniach, i zakupić wózek - a z racji tego, że wyszłam z łóżka i z domu, to przy okazji porządne zakupy (mam nadzieję, że do końca roku już nie będę musiała takich robić). Wróciłam strasznie zmęczona, ale nawet do głowy by mi nie przyszło, żeby walczyć w kolejce o swoje prawa... a powinnam w końcu zacząć ;-) Kiedyś byłam świadkiem, na początku ciąży, latem, pewnej sytuacji... Jechałam autobusem miejskim, po kilku przystankach w autobusie znalazło się dość sporo ludzi a także wózków z dziećmi... I właśnie stare baby zaczęły głośno komentować, że po co do autobusa się pchają z tymi wózkami, po co dzieci produkują, że to jest już przesada. Muszę dodać, że autobus był duży, przegubowy i dostosowany do wózków dziecięcych i inwalidzkich (i jeszcze sporo miejsca w nim)... Zrobiła się taka awantura w tym autobusie, że przykro było słuchać :-( Ale matki się wybroniły - a za nimi stanęła spora część pasażerów - nawet ktoś zaproponował starym babom, żeby wysiadły, skoro im to nie odpowiada... Po co komu takie akcje? Te kobiety czują się wtedy lepsze, młodsze? O co im chodzi? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczyny dziewczynka przysłoniła mi wszystko 1200gram ze zdjęcia usg przepisuje ale sporo waży i lekarz mówił że sporo way ale wszystko gra przepraszam za ten błąd ale cieszę się z małej julki i nic więcej jak na razie mnie nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolina82 w takim razie pomyśle o tym :) Ines_85 masakra jest z tymi moherami... jak chodziłam do LO ciągle się zastanawiałam gdzie one tak wszystkie jeżdżą wczas rano (no tak zeby uczniowie musieli sie upychac jak sardynki :/) i wracaja popoludniami (i znow stanie całą droge....). A już takie teksty jak pisałaś i wyzywanie od dzieciorobów... skądś te dzieci się muszą brać!!!!!!! Wredne zgorzkniałe babsztyle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×