Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Karolina jak się zalogujesz to u góry musisz kliknąć "Prześlij", następnie "Utwórz nowy album", wybierasz zdjęcia i przesyłasz. Najlepiej zrób swój album jako prywatny. Po zalogowaniu po lewej stronie u góry można kliknąć Gmail i tam jest skrzynka pocztowa. Wyprawka dla dziecka i lista do szpitala są zapisane jako Poczta, a dane kontaktowe w Kontaktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie może jak wykasować ten adres który wyskakuje mi przy nicku? Wchodzę na Moje konto i je usuwam, a on ciągle się pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan, a jak Ty się czujesz z tym spojeniem łonowym? Nie pogarsza się? Ja, tak jak pisałam przez jeden dzień miałam te bóle, że nogi nie mogłam podnieść, ale teraz już całkiem dobrze. Tylko przy chodzeniu czasem coś mnie zakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pefka
czesc dziewczyny! Podczytuje was juz od dawna i musze powiedziec ze duzo cennych informacji tu mozna znalezc :) szczegolnie, ze ja tez oczekuje pierwszego malenstwa, wiec wiedze mam raczej ograniczona... Termin na 18 kwietnia. Widzialam dzisiajsze zamieszanie na forum i sie ciesze, ze nigdzie sie nie przenosicie. Juz sie do Was przyzwyczailam i jesli pozwolicie to sie tez od czasu do czasu wlacze do dyskusji :) Troche mnie tymi butelkami Tomee Tippee zmartwilyscie :( ja kupilam w sklepie internetowym mamabebe i nawet wczesniej nie zwrocilam uwagi, ale u mnie niestety tez made in china i czarne napisy :( wyglada na to, ze wszystko co idzie na polski rynek z ich firmy to "drugiego sorta", mam tylko nadzieje ze mozna ufac temu bpa free... Kurcze wkurzylam sie, bo specjalnie wybralam ta firme zeby miec pewnosc a tu taki numer. za brak polskich znakow przepraszam, ale nie posiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuli - kurcze nie wiem jak ten adresu usunąć, może spróbuj jak wysyłasz wiadomość, wtedy skasuj adres. Albo pokombinuj w "moim koncie" co do spojenia to nie jest źle, da się funkcjonować. w sumie to boli mnie najbardziej jak zmieniem boki w nocy. ja juz nie wiem nic bo mój lekarz mówił że na pewno się rozchodzi, a położna w niedziele stwierdziła że jak kobiety mają rozejście spojenia to chodzić nie mogą... mam nadzieje ze bede miała tą cesarkę, lekarz mówił że przy porodzie sn może się rozejść całkowicie po czym potrzebna będzie dluga rechabilitacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jordan a mozesz dokładniej napisac swoje objawy-tzn co i jak jak boli i gdzie-pisałas ze to wskazanie do cc-a ja mówią wiesz tonący brzytwy sie chwyta--kto musi teraz to potwierdzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) OnaIskierka - nie ma co ryzykować - jeśli Ci nie przejdzie, to idz na wizyte do swojego gin. Mnie tez "tylko" pobolewal brzuch, choc bralam juz fenoterol - pojechalam do szpitala na kontrole, ale zostawili mnie na obserwacje. W sobote podlaczyli do kroplowki, zbadali i nic nie wspomnieli o skroconej szyjce (moj gin rowniez). Jednak jak w srode odlaczyli mnie od kroplowki i ponownie zbadali, mialam wskazanie do pessara, bo tak diametralnie mi sie skrocila szyjka w krotkim czasie, mimo tego, ze caly czas bylam pod kroplowka :( Absolutnie nie chce Cie straszyc - bo jak widzimy, niektorym kolezankom wsytarczy sam Mg, niektore biora Fenoterol i leza... Ale kazda ciaza jest inna, a jesli masz obawy - koniecznie to sprawdz i skonsultuj z lekarzem :) Mam jednak nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze :) Ditta - wypoczywaj! Jest nas wiecej, co "leżakują", wiec damy radę :) Moj e-mail: ines_85@interia.eu PS -mam może dziwne pytanie, ale juz calkiem zgłupiałam.... Dostalam skierowanie na test obciazenia glukoza 75g (bo 50 mi fatalnie wyszedl)... I dostalam skierowanie na jakims "firmowym" druczku z nowego labolatorium (zawsze bezplatnie robilam ze skierowaniem od swojego lekarza w innym, niz to, co jest na druczku). I jest tam wydrukowany taki napis: "badanie płatne przez lekarza zlecającego:" i wymienione rozne badania... Wiec jak mam to rozumiec - kto placi za to badanie? Lekarz zlecajacy? A moze pacjent? Jak Wy to rozumiecie? Bo ja juz jestem glupia z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuli - to taki przeszywający ból centralnie na kości łonowej, promieniuje trochę do pachwin. Czasem jest to takie kłucie. najgorzej jest właśnie w nocy i rano jak się długo leży, wtedy właśnie te zmiany pozycji są bolesne jest to na pewno wskazanie do cc, mój gin mówił żebym poszła do ortopedy po zaświadczenie na piśmie że mam tą dolegliwość. wtedy tylko cesarka bez dyskusji. powiem tak. tu ortopeda prześwietlenia nie zrobi bo w ciąży nie wolno więc musi uwierzyć na słowo że boli... po prostu. no i powinien wypisać to zaświadczenie bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - i dziekuje Wam za instrukcje obslugi galerii :) Bo tez od tygodnia glowilam sie nad tym, jak tam dodac nowy album a innych nie usunąc przez przypadk hihi :) Chcialabym w tym tygodniu swoj stworzyc i wrzucic kilka zdjec wozka i wyprawki :) A jak sie odwaze to moze i nawet brzuszka :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuli - a nie jest tak że te adresy tlenowe automatycznie się ujawniaja? Dzięki za instrukcję z tymi telefonami :) Moja butelka Tommee teoretycznie z rynku brytyjskiego, a tak jak pisałam made in China...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wcześniejszego pytania nt. porodu - my rowniez planujemy porod rodzinny. Ale wscieklam sie, bo dowiedzialam sie, ze w naszym szpitalu jest tylko jedna sala do takich porodow :( Jak dla mnie chore - skoro jest to takie popularne, to dlaczego nie rozbuduja tego? :( Postanowilam jednak, ze jesli ta sala bedzie zajeta, to bede zaciskac nogi tak dlugo, az tamci skoncza hihi :) A tak calkiem powaznie - mam nadzieje, ze nic takiego sie nie wydarzy i moj Ukochany M bedzie mogl mi towarzyszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję Jordan-a myslisz ze jak bym poszła do ortopedy to on tak pujdzie na to od reki??hmm... ja tak sie strasznie boje sn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwiśka - myślę że jak dobrze to rozegrasz to wypisze zaświadczenie. Nie ma wyjścia musi polegać na Twoich objawach jakie mu opiszesz, nic nie zobaczy sam bo musiałby zrobić zdjęcie a nie może. ja się boje że mi sie to rozeszłoby bardziej po porodzie sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzisiejszych zajęciach w SR zapytałam sie położnej o porody rodzinne jak to jest - odpowiedziała mi że na cały szpital są dwie sale do porodów rodzinnych i jeszcze się nie zdarzyło aby jakaś rodząca musiała czekać aby sala się zwolniła. Statystycznie co 4 poród jest porodem rodzinnym więc nie ma tłoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B iissaabel@onet.eu Inez u nas też tak jest jak sali nie będzie to i rodzinnego nie będzie a ja nie wyobrażam sobie bez mojego hasbenda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Jordan??z nieba mi spadłas chyba!! jesi to sie uda kochana to będe Cię dosłownie wielbiła... musze pomyslec jak to rozegrać-11 mam wizytę-fakt moze zle mysle ale obawa o mojego malucha jest silniejsza niz rozsądek-zwłaszcza po moich porodach z atrakcjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki Malwiśka ja też dopiero się wybieram do ortopedy, chciałabym iść jeszcze przed wizytą u gina. Zresztą trzeba jak najszybciej to załatwić bo czas leci a dziecko może w każdej chwili się wprosić na świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jordan_i co?zapytasz tak normalnie czy wypisze ci skierowanie do cc?jeju ja chyba tak nie umiem mu wkrecic_a po czesci boje sie ze mnie zdemaskuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem że chce zaświadczenie zresztą pewnie sam się domyśli że trzeba. Moj gin powiedział że nie można rodzić sn z rozchodzącym spojeniem. Malwiśka, to jego obowiązek wypisać to zaświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwiśka jest jeszcze jedno wyjście. Jeśli bardzo się boisz porodu sn to możesz pójść do psychiatry i to po prostu powiedzieć, że nie jesteś w stanie, że wpadasz w depresje, że masz sny itd. Mi na początku gin powiedział że tak można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan_ hm>>>tylko ciekawe czy wezmie jak za normana wizytę czy będzie liczył za te usługę jakąś konkretna sumke_a ty jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też poproszę o nowe hasło, chociaż póki co mój komp pamięta stare hasło i weszło. mail; jeloonka@o2.pl Dziś wybrałam się na oględziny szpitala, pogadałam ze swoją położną i nie wygląda to tak tragicznie :) Dziś tak się zdarzyło, że cisza, spokój. Obejrzałam sobie sale porodowe, ogólnie szpital, zapoznaliśmy się z procedurami, zaleceniami, porodem rodzinnym itd. Póki co jestem dobrej myśli, a jak będzie zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nowa-tak jest nowe hasło do galerii w związku z tą nieprzyjemną sytuacją z hanio.k i thelly.ja tez poproszę o nowe hasło :ania.waldek@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! któreś tu pisały o dziwnych skurczach połączonych z twardnieniem brzucha, możecie napisać coś więcej o tym? mnie też to dotyczy od jakiś 2-3 tygodni. Bóle pojawiają się w sumie znienacka trwają ok nie wiem 30sekund, boli dosyć mocno, że muszę się skulić w pół, a potem odchodzi, ból odczuwam w dole brzucha, pojawia się kilka razy dziennie najczęściej pod wieczór, rzadziej rano. byłam u lekarza szyjka nie skrócona niby wszystko OK, ale trochę się tym niepokoję, biorę aspargin 2x1 , mam przepisany ten fenoterol gdyby ból był nie ustępował- mam wykupić, po tym magnezie niby jest OK, te bóle tak jakby zostały uśmierzone? w sensie odczuwam je leciutko. natomiast w nocy jak przewracam się z boku na bok mnie dopadają. Pani dr stwierdziła, że to 'stawianie się macicy' sorry, że Wam tu zawracam głowę, jestem ciekawa co Wasi lekarze na to.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ! Dzisiaj jest już lepiej po wieczornym i porannym magnezie póki co brzuszek się uspokoił. Dzisiaj sobie wszystko odpuszczam włącznie z gotowaniem obiadu i bede buszować w łóżku :) W sumie zdarzyło mi się to pierwszy raz ale mam nadzieje że już nie będzie mnie straszyć. Mi w sklepie doradzono butelki LOVI ponoć antykolkowe ale z czyjej produkcji nie mam pojęcia. U nas jest hurtownia dziedzięce marzenia gdzie kompletujesz całą wyprawkę od wózka po smoczek i odbierasz kiedy chcesz. Ja planuję wszystko odebrać ok 10 marca a termin mam na 17 kwietnia. Byleby tylko maluszek nie zmienił mi planów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×