Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Anitka nie pomogę w sprawie kleiku bo my jak na razie wyłącznie na cycusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratujcie!!! może wy coś wymyślicie może wasze maluchy miały coś podobnego. Dawno nie pisałam, ale czytam was regularnie. Mam pytanko?? Mój niuniek mam od pewnego czasu brzydkie kupki, są wodniste ze śluzem , a ja karmie go wyłącznie cycusiem. Byłam u lekarza 2 razy . Dostaliśmy smecte, a mały dalej robi kupki. A najdziwniejsze jest to ( i to na całe nasze szczęście )nie boli go brzuszek jest wesoły i nie ma innych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie się zarejestrowałam czekam na aktywację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie się zarejestrowałam czekam na aktywację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo już jesteś aktywna albo za chwilę, na start zrób sobie swój wątek w przedstaw się, dalej w lelum polelum jak minął dzionek gadamy o głupotach, reszta tematycznie, zmykam i czekamy na phorum do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaanula83 oraz 2in1 zapraszamy na nowe forum. 2in1 u mnie to samo z kupkami :( identycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2in 1
póki co przedstawiłam się na razie nic więcej nie zrobię bo mój synek głodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do mleka 150 ml dodaję czubatą łyżeczkę kleiku. Mały pije z II lub z III w zależności od gęstości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik252
witam, Jeloonka ok miesiąca temu zarejestrowałam sie szczęśliwie na nowym forum:) wówczas byłam na urlopie, od tyg próbuje sie zalogować bez żadnego skutku. Czy mozesz mi powiedzieć jak odzyskać dostęp do forum? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Ja majówka co prawda ale temat mamy wspólny. paula podajesz już kleik??? Maluszek dobrze to toleruje??? Ja własnie sie zastanawiam czy aby nie za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wczesnie
Jakiekolwiek inne jedzenie poza mlekiem matki lub mm podaje się PO UKONCZENIU 4 mca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały skończy 4 m-ce 15 sierpnia. Kleik daję mu od 2 miesięcy gdyż płakał mleko mu nie wystarczało teraz jest zadowolony i najedzony. W naszym przypadku ndobrze toleruje. Daję mu też jabłuszko od 2 tyg. Wcina i nic mu nie jest. Wczoraj ugotowałam mu zupkę z ziemniaków i marchewki. Też mu smakowała. I jest wesołym bąbelkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zarejestrowana bez nika
paula - to, ze teraz mu nic nie jest, nie oznacza, ze to co mu robisz nie wyjdzie z czasem, za pare miesiecy, rok..... nigdy nie wiesz.... oby twoje dziecko nie stalo sie rzeczywiscie "babelkiem" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - wow! faktycznie narzuciłaś dziecku tempo... Podziwiam za odwagę. Nie zdecydowałabym się chyba na takie coś... Ale nie to, że Cię krytykuję. Po prostu zadziwiłaś mnie. Tylko przypomina mi się tu jedna moja znajoma - ciągle wprowadzała niemowlęciu nowości, nie czekała aż dziecko oswoi się z materią... Początkowo było super i córa jadła wszystko co mama serwowala. Po kilku miesiącach nie chciała jeść NIC. Blokada. Kolejne miesiące to była męka o każdy kęs. ... Różnie dzieci reagują. Miej to na uwadze. Cieszę się, że ktoś tu czasem pisze :) Ja jeszcze niczego dziecku nie wprowadzałam, jest na piersi. Pewnie coś podam po ukończ. 4 -ca, ale mam jeszcze kilkanaście dni na zastanawianie ;) Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość węzełek
a może któraś z Was ma doświadczenie z rozszerzaniem diety u ulewającego niemowlaka - zaczęłam dawać synkowi jabłko i mu się nasiliło ulewanie :(, marchew ma w głębokim poważaniu, może zacząć od innych warzyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemniaczek moze
ziemniak chyba jest taki neutralny, czy dynia. mozesz sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zupy (marchew plus ziemniak zmiksowana na gładką papkę) dodaje kilka miarek Nutritionu. Podaję łyżeczką taką dosyć gęsta papkę. Niewiele się ulewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość węzełek
no niestety nutritionu nasza pediatra jakoś szczególnie nie poleca, mały jest na bebilonie ar, który wcale nie działa rewelacyjnie, teraz trzeba zacząć wprowadzać stałe pokarmy, a ja mam schizy przy każdym karmieniu - synek urodził się malutki (2500g) i wszystko co mu się uleje stresuje mnie cholernie...:( Jutro dam mu ziemniaka, zobaczę co będzie. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jest na nutriotionie w zasadzie od urodzenia i jest ok. Bez niego koszmar. Możesz zagęszczać kaszką manną albo sinlakiem ale ja próbowałam i efekt nie ejst taki sam jak nutrition. On jednak jakoś tak łagodzi to ulewanie, a kasza no cóż. Niby zagęszcza w miseczce, ale potem i tak wypływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyprzedaż po dziecku;-)
Witam sprzedaje rzeczy po mojej córeczce Na tej aukcji jest link do maty edukacyjnej: http://allegro.pl/mata-edukacyjny-firmy-baby- ono-i1813254747.html Zapraszam również na obejrzenie pozostałych aukcji. Ceny niskie, ponieważ nie chcę aby rzeczy leżały i się kurzyły. Mam nadzieje, że jeszcze nie jedna pociecha z nich skorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle o Was dziewczyny, ale pracuje po 10-12 godz dziennie lacznie z weekendami i nie mam czasu na na net, a przez dlugie nie logowanie się wypadlam z forum. Tak że tylko daje znac że moja już pelza do przodu. Nadal na piersi + sloiczki jak jestem w pracy. Jest straszny pieszczoch i wymuszacz. Najchhetniej na raczkach i calowana. Zastanawiam się jak rosna Wasze maluchy, czy sa zdrowe, jak Oliwka sobie dobrze radzi, czy AB już po operacji, czy ten maluch znad zatoki już zdrowy, czy wszystko ok u innych dziewczyn. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaris345 nie pamiętam hasła
Hej Zew! U mnie też wszystko ok. Mała rośnie jak na drożdżach. Już sobie fajnie radzi na czworakach. "Biega" po całym pokoju. Ja też już wróciłam do pracy. Karmię nadal piersią, plus mm, gdy mnie nie ma, a skończy się ściągnięte mleczko. Potem Mała dostaje zupki, które głównie robię sama. Przez ten powrót do pracy mam mało czasu na wszystko :/ Pozdrawiam serdecznie. Szkoda, że Cię z nami nie ma... Papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×