Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ja też będąc na głodzie forumowym odpaliłam lapka, wpisałam adres,a tu zonk.Oddawać naszą stronę! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeloonka, czekamy na jakies info ;) jak nie chcesz pisać na cafe, to podamy Ci maile. Pozdrawiam dziewczyny, ja tez jestem na głodzie. jak wchodziłam ok 8 rano to jeszcze działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ot się narobiło... :-) Człowiek sobie miejsca i zajęcia w domu znaleźć nie może :-) Polaris również pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze - mam nadzieję, że wszystko wróci do normy i ta cała konserwacja systemu nie potrwa długo i nic nie poginie, pozdrawiam wszystkie wiosenne mamy i do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś cały dzien na dworze, wszystko działa, wszystko jest :) A o co chodziło nie wiem :) MOże jakaś renowacja serwera albo inne cudo i przez chwile nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znów nie działa, ale dzis przynajmniej jest info. Do 16tej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renowacja serwera trwa zazwyczaj kilka dni :( Przeczekamy :) Najlepsze jest to, ze programista wybiera zazwyczaj godziny kiedy używanie jest najmniejsze :) W sensie w nocy, albo wtedy kiedy ludzie są w pracy :) A w naszym przypadku to nam przerywa hot line :) jak on tak może :) No nic jeszcze 4,5h teraz mamy dzieciaki w wózki i na spacery :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno sie nie odzywałam bo ciagle sedze z Szymonkiem na działce jak juz jestem to brak mi czasu na napisanie kilku zdnań szybkie pranie prasowanie itd,uznalismy z mężem ,że po co w bloku siedziec, przyjezdzamy tylko na szczepienia no i jestem pare dni postanowiłam zajrzeć a ja tu słyszę tzn czytam o jakiś przeprowadzkach co sie do licha dzieje!!!! komu znowu przeszkadza nasze forum ,nie rozumiem takich ludzi !!!wpierdziela sie jedna z drugą obraza itp jak kóraś może po krótce napisać co teraz gdzie was znajdę itd co mam robić żeby was czytać Szymek ma 3miesiące i tydzień waży 8,200 pozdrawiam Was wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolita1980, postępuj wg tej instrukcji : "jak się zalogujesz, to kliknij na "strona główna". Wyświetlą Ci się działy. Wejdź sobie na "Przedstaw się" i kliknij "NEWTOPIC" taki napis na czerwono. Jak Ci się otworzy to w temacie wpisz swój nick, a w treści kilka słow o sobie. Potem możesz sobie przeglądać dowolne działy. Wróć na stronę główną i kliknij Lelu polelum i wybierz temat "Jak minął dzionek". Jeśli chcesz coś napisać to kliknij czerwony napis na górze "POSTREPLY". mam nadzieję, że Ci pomogłam "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netty_
Cześć dziewczyny. Przyjmiecie i mnie? Wprawdzie prawie wcale nie pisałam (dwa czy trzy wpisy) ale czytałam regularnie i baaardzo mi pomogło to forum - Lenka to mój pierwszy dzidziak. Więc jeśli się zgodzicie chętnie dołączę i obiecuję że będę znacznie więcej się udzielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dawno nie zaglądałam bo normalnie nie mam kiedy ;-) Miś mało śpi a jak nie śpi to nie da mi zaglądać do internetu tylko chce się bawić. A jak śpi to obiad pranie sprzątanie;-) Życie:-) Ile ważą wasze maluchy mój ma 3 miesiące i tydzień ma 7 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do wagi
jeju duze te Wasze dziciaczki mój jak miał równe ma 3 -ce to ważył 6 kg (waga urozdeniowa 3400) i lekarka powiedziała że ładnie przybrał na wadze i ma pucatą buzię i wogóle nie jest chudzinka ale też nie jest jakiś gruby ale 2 kg więcej o tym czasie to wydaje mi się że doś sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do wagi
dodam że karmię naturalnie więc nie przekarmiam ale też nie płacze z głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka1
rozumiem że "stałe" kwietniówki odeszły na swoje forum ale czy są takie "podczytujące" któe od czasu do czasu rzucą jakąś radą lub poprostu chcą coś napisać- odp. itp osobiście uważam że lubię fora gdzie odp. się KONKRETNIE na pytania a nie prowadzi historii dnia codziennego bo te fora poporstu są potem zreczywiście strikte prywatne i każdego obcego traktuje się nieswojo potem żeby odszukac jakąś informacje trzeba czytać , czytac i jeszcze raz czytac wiele stron a młode mamy nie zcęsto mają na to czas INTERESUJE MNIE waga Waszych 3-cznych pociech mój ma jak już wcześniej wspomniałam 6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe1234
moja mala tez ma 3 miesiace i wazy 5500 a przy urodzeniu 3150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Syneczek skończył 3 miesiące i ma 7 kg i 70 cm :) waga urodzeniowa 4,1 kg wzrost 60 cm :D Też uważam że fajnie by było, aby ten temat nie zamarł. Jest tyle kwietniówek w sieci... :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D Mój maluszek ma 70cm 7,300 wazy i jutro 4 miesiace skończy !!! Dziewczyny a jak u was kalendarz chiński co do płci dziecka sprawdził się??? U mnie jak najbardziej tak :) pozdrowionka i miłego wieczoru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki co się dzieje z naszym forum jakis błąd mi wyskakuje na stronie jak wchodzę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no własnie - a myślałam, że to tylko u mnie takie cyrki, Jeloonka nic Twój mąż nie popsuł z okazji Dnia Administratora:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby nasz Admin kafe nie czytał, bo by nam phorum zamknął :-) Błąd jest premie ogólny i teraz uruchamiany cnotę jaką jest cierpliwość. Mój Monz tak zawsze mawia "Kotek, spokojnie, bądź cierpliwa, wszak cierpliwość jest cnotą". No to robimy się cnotliwe, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre dobre... tylko jak ten nałóg zwany forum zwalczyć cierpliwością??? co to cierpliwość:))))) eh a może to któraś podpadła kochanemu mężowi i ten w odwecie popsuł nasze forum????? zaraz swojego na to konto przesłucham, może stwierdził, że chrzciny na głowie a żonka w komouterku... Pozdrawiam sobotnio i do napisania na starym dobrym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe phorum.pl nie działa :( W każdym razie B. próbuje się dowiedzieć uu źródła czemu tak jest. Pewno znów coś tam grzebią. Póki co musimy posiłkować się FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dziala forum.Ja z rana chcialam zajrzec z telefonu i doczytac co wczoraj nie zdazylam a tu lipa. W sumie mam sentyment do tego czyli starego caffe.Prawie calą ciążę tu zaglądałam,więc może i tu czasem cos skrobne jesli faktycznie bedzie z kim pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśki pomózcie- jak mieszać kleik ryżowy z mm? tak zeby synek z butli pociągnął ma smok 3 z TT. Teraz mu podałam na 120ml -3 miarki mm i 1 kleiku ale chyba źle bo mi się wydaje za rzadki ;( Doradźcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×