Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Dziewczyny, wydaje mi się że metoda dedukcji doszlam do tego kto zamieszczal te niepochlebne wypowiedzi nie pod swoim nikiem. To osoba z galerii, aktywna teraz na nowym forum. Akurat po tej osobie się tego nie spodziewalam. Nic wiecej nie dodam, bo nie chcę rzucac oskarzen, moze się myle. Gdybym podala wskazowki pewnie wiecej osob się domysliloby. Jeśli to czytasz i wiesz że o Tobie mowa, mam nadzieje troche się wstydzisz. Ludziom nalezy się szacunek niezaleznie jak atrakcyjnie wygladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba się domyślam
A więcej wskazówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede rzucac podejrzen na nikogo bo mogę się mylic. Zauwazylam po prostu w w wypowiedziach jednej z bardziej znanych osob niescislosci, ktore wydawaly mi się wczesniej tylko przypadkiem, ale dopiero udzial w dyskusjach na nowym forum nasuwaja przypuszczenie, że osoba ta mogla tu na starym forum nie być do konca szczera a to sugeruje, że czasem mogla nie logowac się a caly czas czytac i wypowiadac bez podawania swojego nika. Nie wazne kto to - wazne żeby sobie dala na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedna taka zza miedzy
Ja właśnie wyczulam już dawno nieścislości u Oliwki86. :( Wiele rzeczy nie pasowało do siebie.Nic tam się kupy nie trzymało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti601
Ach ale ludziska myślisz że nie szukałam że lepiej było napisać niż poszukać mylisz się najpierw szukałam chyba 2 godziny a póżniej w pośpiechu napisałam i jakoś interpunkcji zapomniałam zresztą na tyle co ja pisze jakoś nie zwracam na to uwagi Pozdrawiam. Teraz też nie użyłam interpunkcji bo nie mam sił na kropki i przecinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedna taka zza miedzy
Zew to mądra kobita i na pewno nie napisała tego ot tak,bezpodstawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magd11...
Witam dziewczyny.zalogowalam sie na tym nowym forum chcialam cos napisac ale nie wiem jak tam pisac ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w lelum polelum masz topic jak mina dzionek, tam piszemy o pierdołach, reszta tematycznie, wejdz w ten dzionek na dole masz add repead kliknij na to i piszesz, stwórz sobie w przedstaw sie własny temat klikasz na new topic i napisz cos o sobie, reszte automatycznie załapiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga pomarańczowa napisze Ci tylko tyle SPIERDALAJ! Idź popodziwiać swój wizerunek w lustrze i odwal się w końcu ode mnie i od mojej rodziny. Nie ważne czy tu pisze, czy nie pisze zawsze mogę o sobie przeczytać coś przykrego. Dodałam fotki do galerii bo nikt mnie nie uprzedził ze to konkurs piękności miss kafeteria! Gdybym wiedziała to bym nie brała udziału bo wiem do licha jak wyglądam! Ale to nie oznacza ze mam na siebie nałożyć burkę i schować się w piwnicy bo rożni ludzie żyją na świecie i mają do tego życia prawo! Nie ŻYCZĘ SOBIE KOMENTARZY na temat mojej rodziny i mojego wyglądu! Bo po prostu nic ci do tego! Niczego nikomu nie zazdroszczę bo mam wszystko co dla mnie najważniejsze! I to tyle. Przepraszam wszystkich postronnych za swoje słowa, ale skoro po dobroci nie dociera i ignorowanie nie pomaga to może w ten sposób zaskoczy. Czasem trzeba się zniżyć do czyjegoś poziomu i użyć jego języka żeby zrozumiał. Mam nadzieję, że tym razem podziała. Beti odpisałam Ci na forum o tym łańcuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierozciumkana mama
Dziewczyny judasza macie w galerii,czarno na białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga0121
cześć dziewczyny chwilkę mnie nie było i widzę ze tu znów zamieszanie:(:(:(szkoda ze dorosłe osoby nie maja odwagi powiedzieć w prost co myślą:( ja z moja oliwka byłam kilka dni w szpitalu na neurologii dziecięcej, bo tydzień po szczepieniu infanrixem hexa 6 w 1 zaczela mieć przykurcze raczki i neurolog kazała do szpitala, robili badania ale dzięki bogu nic nie wyszło. mam pytanie mam jeszcze 2 razy podać hexe i powiem szczerze ze raczej nie ma możliwości bym to zrobiła bo umrę z nerwów jak myślicie mogę zmienić szczepionkę na 5 w 1??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny chwilkę mnie nie było i widzę ze tu znów zamieszanie szkoda ze dorosłe osoby nie maja odwagi powiedzieć w prost co myślą ja z moja oliwka byłam kilka dni w szpitalu na neurologii dziecięcej, bo tydzień po szczepieniu infanrixem hexa 6 w 1 zaczęła mieć przykurcze raczki i neurolog kazała do szpitala, robili badania ale dzięki bogu nic nie wyszło. mam pytanie mam jeszcze 2 razy podać hexe i powiem szczerze ze raczej nie ma możliwości bym to zrobiła bo umrę z nerwów jak myślicie mogę zmienić szczepionkę na 5 w 1??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zew podaj chociaz jedna
wskazowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze dziewczyny co tu sie porobiło!!!! jesli moge was prosic o nowe hasło do galerii to bardzo prosze na mail basia.golonko@gmail.com i zaraz sie przeloguje na prywatne forum wprawdzie teraz sie czesto nie udzielam po urodzeniu niuni ale zżyłam sie z wami i brakowałoby mi Was jakby mi bylo ciezko si eporuszac po nowym forum pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zalogowałam i na tym sie skonczyło niewiem co dalej robic gdzie wejsc znalesc to lelum polelum albo inne tematy albo przedstaw sie jak pisałyscie pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik jak się zalogujesz, to kliknij na "strona główna". Wyświetlą Ci się działy. Wejdź sobie na "Przedstaw się" i kliknij "NEWTOPIC" taki napis na czerwono. Jak Ci się otworzy to w temacie wpisz swój nick, a w treści kilka słow o sobie. Potem możesz sobie przeglądać dowolne działy. Wróć na stronę główną i kliknij Lelu polelum i wybierz temat "Jak minął dzionek". Jeśli chcesz coś napisać to kliknij czerwony napis na górze "POSTREPLY". mam nadzieję, że Ci pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! NIe pisałam nigdy z Wami chociaż czytałam Was od początku, dlatego też nie chcę się wcinać na Wasze prywatne forum. mam tylko takie pytanko odnośnie ciemieniuchy i maści Bepanthen. Mojego synka też dopadło to świństwo, a któraś z Was pisałą, że po bepanthenie przeszło. i moje pytanie brzmi - jak już posmaruję gówkę, to co potem - po umyciu wyczesać dziadostwo czy jak maść jest jeszcze na głowie? Próbowałam z oliwką,ale nie działą. Może Bepanthen pomoże. Jak ktoś zechce mi odpowiedzieć, to z góry dziękuję. Pozdrowionka i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulek, ja smarowałam i po paru godzinach wyczesywałam, ale ta maść jakoś tak działa, że specjalnie nie było co wyczesywać. I tak kilka razy i pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaris dziekuje ci bardzo mi pomogłas juz mniej wiecej wiem o co chodzi dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolonczela - wielkie dzienks! Mam nadzieję, że młodemu też pomoże. Spróbuję jutro, bo mały już śpi. Jeszcze raz dzięki. A może mogłabym do Was dołączyć? Jeśli tak, to dajcie mi znać, a jak nie to trudno, jakoś to przeżyję ;) Spokojnej nocy, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulek, ja nie widzę problemu, jeśli znajdziesz czas by z nami pisać i nie masz zamiaru nikogo obrażać to zapraszam. W przywitaj się tworzysz swój wątek o sobie, w lelum polelum luźna gadka, a reszta już pójdzie gładko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulek, póki co każdy sie moze przyłączyć. i naprawde sporo dziewczyn które tu tylko czytały - tam sie udzielają. Jest zupełnie inna atmosfera i czujemy sie w miare bezpiecznie, bo jak ktos sie źle zachowa to mozemy go poprostu wyrzucic a anonimy nie mają dostepu. Ja nie wiem - być moze tutejsza pomarańcza jest tez tam z nami ale już nic nie moze nam zaszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co wtedy?
Jeloonka, co zrobicie jak dołączą do was stare psiapsiółki - hanio z koleżanką? A może już są, tylko pod innymi nickami i będą dalej komentować na swoim forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. JA już bardzo bardzo dawno sie nie odzywalam. Co tam u was i waszych pociech słychać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny coś z forum się stało czy tylko u mni epokazuje jakiś błąd i nie mogę wejść? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też nie działa. Mąż mówi, że to jakiś błąd programisty. A może miałyśmy włam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm najlepiej, żeby to jeloonka sprawdziła - a raczej jej mąż i dała jakiś znak życia, jestem zawiedziona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to lipa.. żeby nam tam wszystkie informacje nie poznikały :( No nic, trzeba czekac .. moze cos posprzatam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×