Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukiwaczka przyjaciół...

DUBLIN-SZUKAM PRZYJACIÓŁ!!!!!

Polecane posty

Gość grosik30
Hej ja chwilowo w polsce mieszkam ale mam zamiar wlasnie sie tam przenies do dublina i chciala bym kogos poznac pogadac jak tam jest i sie zaprzyjaznic grosik23@o2.pl to moj emeil piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha
Ja mieszkam w Dublinie 5 lat mam trójke dzieci w wieku 15, 13 i6 lat. Dublin 15 jest ktos z okolic blanchardstown

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stooone
Hey:) Ja tez sie przylaczam:) Chetnie poznam nowych znajomych, ludzi z pasja:) Uwielbiam mode, wizaz, brakuje mi fajnych kumpel do pogadania, na babskie wieczory, wypady czy zwykle plotki. Mieszkam 25 kilometrow od Dublina, pracuje w Blanchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quellkk
Hej jest tutaj jeszcze ktos ? Mam 19 lat i chetnie poznam kumpele do spedzenia razem czasu i wyjscia gdzies. Moj email quellkk@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jestem kucharka no i
Piszcie swoj wiek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga D15
Jestem z D15 ja 38 syn 10 chetne dziewczyny na pogaduchy najlepiej z dziecmi moj email aga,dublin@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.dublin
czy jeszcze tu ktos zaglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alska duzbli24
hej ja mieszkam w dublinie:) tak zajrzalam sobie, jak sie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa32
ja tez szukam znajomych, może ktoś poda nr telef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_z_dublina
Hej! Chętnie poznam ludzi z Dublina. Ja mam 29 lat, przyjechałam niedawno do męża i niestety nie mam za dużo znajomych. Jeśli ktoś ma ochotę poplotkować, pojeździć na rowerze, pobiegać albo po prostu iść na piwko to mój e-mail: dkujawska.mail@gmail.com. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glucik78
Ją też jestem chętny na nowe znajomości przydało by się rafal7882@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam znajomych!! wyjezdzam do Dublina na wakacje. Potrzebuje kogos szalonego z kim spędzę wolny czas. prosze odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angie_92
Hej Kajalia94 kiedy wyjezdzasz? bo aj tez wyjezdzam na wakacje i szukam kogoś bo wiem ze bede kompletnie sama. angela.tea7@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i mówił
Angie_92 Hej Kajalia94 kiedy wyjezdzasz? bo aj tez wyjezdzam na wakacje i szukam kogoś bo wiem ze bede kompletnie sama. 1 1 1 tu każdy pilnuje swojej d**y ma pracę znajomych a ty piszesz że na wakacje jedziesz i szukasz kogoś kto cię będzie co oprowadzał po Dublinie czy jak? zwariowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scheena
Widze ze temat sie rozwija i kazdy ciagle szuka kogos :)) tylko prosze piszcie z ktorej czesci dublina jestescie i jakis kontakt :)) pozdrawiam Sylwia Dublin 15 scheena@wp.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajeczkooo
o! natrafilam na cos, czego szukalam ;) piszcie, chetnie wyjde do pubu na lampke wina, a moze i ich kilka, pogaduchy mile widziane ;) pozdrawiam meeeega goraco, monia ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki :)Chętnie wyskoczę na kawę i spacerek żeby pogadać .Mieszkam w Citywest(Dublin 24).Zapraszam do rozmowy :) angelacoffee84@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania884
Hej ja jestem z Dublin 5, mam 29 lat i dwoje dzieci. Jesli ktoras mama szuka kolezanki do spotkan z dziecmi (lub bez), niech odezwie sie na ania.tkacz@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny:), jesli ktoras chetna na pogaduchy, winko, itp prosze pisac na roksana100@onet.eu mam 23 lata i mieszkam w Dublin 12. pozdrawiam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej , szukam mojego przyjaciela z którym straciłam kontakt , mieszka w Dublinie i nazywa się Michał Falaciński ... gdyby ktokolwiek słyszał to proszę o namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1788
Hej! Dolaczam sie do tematu! Szukam nowych kolezanek w Dublinie aby miec z kim spedzac wolny czas! Ktos chetny? Mam 27 lat, mieszkam w Castleknock.pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Magda1788 ja mieszkam na ashtown to niedaleko jesli nadal jestes zainteresowana to moj mail scheena@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, temat stary bo z ubieglego roku ale ja dopiero teraz was znalazlam, mam nadzieje ze wciaz aktualny:)mieszkam w d 7,bezdzietna, facet irlandczyk, szukam kogos normalnego do pogadania, wyjscia na kawuske albo na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) mam nadzieje, że temat odżyje i znajdzie się jakaś fajna kobitka która ma trochę wolnego czasu na kawę i zwyczajne pogaduchy. Mam 26 lat i mieszkam w D1 . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś stąd z Dublina z Irlandii
Nie wiemy jak Wam ale nam się nie udało znaleźć tu jeszcze normalnych znajomych. Ludzie się pojawiają i odchodzą. Są tylko jak coś potrzebują coś załatwić napisać itp - tzw part time friends i tego nie szukamy. Rodacy tutaj pilnują tylko swojego t...łka i nic więcej. Jak coś potrzebują to są jak ty czegoś potrzebujesz juz ich nie ma. Jesteśmy małżeństwem z dziećmi z okolic centrum. Szukamy kogoś kto twardo stąpa po ziemi i komu na prawdę zależy na długiej i sympaycznej znajomości. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to nie wierze jz i nie licze na nic,a nudno jak grom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś stąd z Dublina z Irlandii
Może jednak ktoś jest jeszcze normalny ... Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. W połowie czerwca wyjeżdzam do Dublina. Chętnie poznam ludzi ze stolicy jak i całego kraju. Jeśli ktoś czuje się samotny i ma ochote porozmawiac to zapraszam. Moje gg 50780514. Pozdrawiam. Maniek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja mieszkam w Dublinie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×