Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukiwaczka przyjaciół...

DUBLIN-SZUKAM PRZYJACIÓŁ!!!!!

Polecane posty

Cześć Dziewczyny! Jestem Justyna i mieszkam w Dublinie (D8) od blisko roku z moim chłopakiem. Mam 22lata i nie mam tu żadnych znajomych, z którymi można wyjść na kawę czy w sobotni wieczór. czasem już dostaję czegoś z tego powodu, bo ile można siedzieć tylko we dwoje i praca-dom.. Jest tu ktoś z podobnym problemem i chciałby go rozwiązać? :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Jestem Justyna i mieszkam w Dublinie (D8) od blisko roku z moim chłopakiem. Mam 22lata i nie mam tu żadnych znajomych, z którymi można wyjść na kawę czy w sobotni wieczór. czasem już dostaję czegoś z tego powodu, bo ile można siedzieć tylko we dwoje i praca-dom.. Jest tu ktoś z podobnym problemem i chciałby go rozwiązać? :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Justyna ja mieszkam w Dublin 4 ale przeprowadzam się do Dublin 8 .pod koniec tego mc. Mieszkasz może na Cork str.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalka
a ja szukam mieszkznia albo pokoju w dublin, wie ktos cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełno jest na dafcie szukaj haka dzielnica cię interesuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam do końca tego mc. W D4 mieszkam tu 8 lat. Ale dostaliśmy mieszkanie swoje z councilu właśnie w D 8. To chyba tyle a ty pracujesz czy szukasz pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obojetnie gdzie?? aby lazienka i max do 350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje sobie w sklepie, a Ty? ile masz lat i czy tez u Ciebie tak kiepsko ze znajomymi jak u nas? Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pracuję siedzę z dziećmi w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 350 to chyba hostel będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady sa i za 260 do 450 tyle za pokoj chyba nikt kto zarabia malo nie placi po 1000 e za mieszkanie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdz na gazeta ie sa od 250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sailormoon666
Cześć! Mam 27 lat i jestem w Dublinie od paru tygodni. Szukam nowych znajomych, z którymi mozna by wyskoczyć na imprezę, zakupy, spacer itp :) Jakby był ktoś chętny to zostawiam swój mail: 6sailor6moon6@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczek79
chcialabym sie skontaktowac z ,,ktos taki z dublina,,podaj prosze jakis namiar adres email lub tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś stąd z Dublina
Hmm. Chyba chodzi o nas? Tylko się podpisaliśmy ktoś stąd z Dublina. Jeśli tak to. .. może podaj swój email i się odezwiemy Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jest tu ktoś jeszcze chętny do zapoznania się? Osoby tolerancyjne przeważnie. Mam 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasulaa
ja tez szukam znajmosci :) ciezko w irl.. ja jestem z Dublina i mam 29 lat, prawdziwi przyjaciele zostali w pl albo sie porozjezdzali pi swiecie, tutaj nie mam nikogo z kim moglabym pogadac przy kawie albo wyskoczyc na zakupy, sa jedynie znajomi a ja szukam przyjazni, brakuje mi tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DK
Kasuula, ja mam 31lat i w Dublinie trochę już mieszkam. Dokladnie wiem jak przyjaciele czy znajomi się wykruszają. Ciezko sie jednak nastawic ze z nowa poznaną osoba od razu sie zaprzyjaznisz, czy znajdziesz wspólny język, ale jak najbardziej popieram szukanie nowych znajomości, dając sobie szansę na jakąś przyjazn :) W ktorej częsci Dublina mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mama dwojki
My tez juz dlugo mieszkamy w Dublinie duzo znajomych juz wrocilo do Polski my zostalismy. Ja na razie nie pracuje i jestem w domu z dzieciakami wiec wiem jak czasem jest ciezko. Brakuje mi kogos mamy tesciowej do ktorej mozna byloby podrzucic dzieciaki i wyskoczc czasem w weekend. :( Ja 34 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dublinowa Rodzinka
gość mama tu na prawdę ciężko o normalnych ludzi. każdy tylko chce Cię wykorzystać, nie ma nic spontanicznego...tacy są polacy na emigracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko ktos cie wykorzytstal??jakos nie sadze ze tacy podli sa polacy na emigracji.. tylko zalezyw jakim wieku sie emigruje/jak po 30 nie licz na cuda//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mama dwojki
a co ma wiek do emigracji? Co to znaczy po 30 stce nie licz na cuda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dublinowa Rodzinka
czyli będąc po 30 będą cię tylko wykorzystywać , no niezły punkt widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwojki
Mnie nikt na szczescie nie oszukal ani nie wykorzystal nigdy ale aktualnie nie pracuje i ciezko o nowe znajomosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja_1111
Hej :) zmieniając trochę temat chciałam zapytać jak wygląda teraz sytuacja ze znalezieniem pracy w Dublinie. Chodzi mi głównie o pracę w restauracji/pubie w charakterze kelnerki dla kogoś kto b. dobrze zna angielski i ma doświadczenie. Czy rzeczywiście jest tam teraz już tak źle, że nie ma szans na znalezienie czegoś? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maja mysle ze taka znajdziesz /ale nie licz na cuda 8.65 po 30 ciezko o przyjaciol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dublinowa Rodzinka
Z pracą nie ma problemu tutaj. Każdy kto chce dosłownie każdy może mieć pracę. Warunek to komunikatywny j. angielski. Oczywiście jak ktoś chce od razu iść do pracy i mieć 500 na rękę no to nie ma takiej pracy (poza zawodami wyspecjalizowanymi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja_1111
Dziękuję wam bardzo za odpowiedź, dodałyście mi otuchy. Ja już kiedyś mieszkałam i pracowałam w Dublinie, ale z pewnych powodów musiałam wrócić do Polski. Teraz znów chciałabym tam wyjechać, tylko że nasłuchałam się o tym, że nie ma tam już czego szukać, że nie jest już tak jak kiedyś. Będę tam już w drugiej połowie stycznia więc jakbyście miały ochotę na wyjście gdzieś to jestem bardzo za:) pozdrawiam i życzę udanej zabawy sylwestrowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mieszkam w D8 jestem matka 2 dzieci chetnie poznam tez mame lub kogos kto szuka kolerzanki moj adres Duxevi@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×