Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukiwaczka przyjaciół...

DUBLIN-SZUKAM PRZYJACIÓŁ!!!!!

Polecane posty

Gość gość
hey z mila checia poznam nowych znajomych na kawe, zakupy czy chociazby pogaduchy.ja 35 lat, dun laoghaire, piszcie na emaila beatkako@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbobi
Czesc kto szuka znajomych z okolic Dublina może jakaś kawa czy spacer pogaduchy z samotnym tatusiem bo trochę wieje szarością w życiu i nuda pozdrawiam. Jeśli ktoś zdecydowany pisać na meila bobi3278@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dublin
Nie mieszkam w Dublinie ani nawet w Irlandii, tylko ciekawi mnie czy nawet JEDNA osoba z tych wpisów tutaj poznała się przynajmniej z JEDNĄ inną osobą z tych wpisów? Czy tylko każdy pisze że szuka znajomych i czeka aż inni się odezwą? Bo to troche takie śmieszne wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Ja tez szukam znajomych. Fajnie by bylo pozanc ciekawych ludzi. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja napisze tak ..nie naleze do kobiet spedzajacych wolny czas w centrum handlowym,zas zamiast szpilek wole buty trackingowe ,lubie rozmawiac o wszystkim I nie rozmawiac czasem ,raczej wole ruiny zamkow nizeli miejski gwar ,luubie czasem se wyjechac w gory I wypic kawe w plenerze a nizeli zatloczonej restauracji gdzie nie slychac wlasnych mysli ,lubie fotografie I zwierzeta mniej miejski pospiech ,jesli Ktos ma podobne upodobania dajcie znac ,z checks polaze po iirlandzkich szlakach z Kim's kto nie mialczy gdy trzeba lesc pod gorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytalam was troche I zasmialam ,fakt po 30ciezko o przyjaciol no czlowiek przez pryzmat doswiadczenia patrzy I nie grzeje sie d**erelami ,raczej szuka wiarygodnych prawdziwych ludzi a nie towarzystwa na wypad do pipiduwy ,. Wspomnialam w poprzednim poscie o osobach z upodobaniami poza miejska forma spedzania czasu dorzucam siodlo tzn stadniny .kontakt podam na dniach tymczasem odp jak ktos chce niech stuka tu,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahaha, piszą "dajcie znac" a kontaktu zadnego zostawionego , tępe szmateksy co szukaja ksiecia na koniu a same wygladaja jak kupa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest takie "zjawisko" w psychologii ,ktorego wlasnie dowiodles ,ale nie bede sie rozpisywac w temacie ktory wykracza po za granice mozliwosci Twojego pojmowania bo sie bardziej pogubisz chlopcze od szmateksow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ ojoj jednak celnie trafilem bo kogos zabolało ze szuka ksiecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nic nie boli raczej wzbudza politowanie fakt iz ktos porywa sie na takie wypowiedzi ,swiadczy to wiele o mowcy ,ale jak wspommialam nie Twin przedzial ,Mojave podloga to Twin sufit wiec sie nie sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak wiemy ze twoja podloga bo w uk ktos musi myc podlogi angolom jak ty cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz Ci lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gosc
hej, nie wiem czy ktos tu jeszcze zaglada, ale chcialam wam powiedziec, ze tak mi brakuje zyczliwej osoby, zeby porozmawiac, spotkac sie, wyjsc na koncert itp. Moj chlopak dalej mieszka w polsce, mamy zwiazek na odleglosc, wszystkie moje kolezanki, przyjaciolki tez w pl.. oh czasem czuje sie taka samotna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znajdz sobie murzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
A co ma murzyn do tego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze ma dużego i bedziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja mieszkam w dublinie, I bardzo chetnie nawiaze nowe znajomosci! Tez lubie spedzac czas poza miastem,lubie wspinaczki I camping! Mieszkam w d13☺ pozdrawiam☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
Hej, to musimy sie jakos zlapac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej! Moge zapytac gdzie mieszkasz? ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
Dublin 9, jak sie nazywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basia, santry to nie daleko ode mnie! Mozemy sie umowic na kawe w omni ktoregos dnia?☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja tez lubie chodzic po gorkach, lasach, ale tez lubie sobir wypic piwko w pubie ;) Mam 2 dzieci i jakas odkocznia by sie przydala. Jestem z D24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
Basiu moze napisz do mnie na meila , bedzie latwiej niz tu przez forum. 910430abc@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyslalam maila! Ja pracuje w D24!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie dokladnie pracujesz? Ja tez pracowalam w d24 ale obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim. Mysle o pokonaniu szlaku Wickow w 3 dni. Ktos z was moze juz to robil? Nie wiem jak to wyglada tutaj z rozbiciem namiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i ja raczej tez nie z tych kobiet co szpilki zakladaja i chodza do Clubow. Lubie tak normalnie wyskoczyc na piwko, posluchac dobrej muzyki aaa i las i gory uwielbiam strasznie mnie wyciszaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścgosć
teraz w taka pogode planujesz ta 3 dniowa trase? :P na koncert chylinskiej sie wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie teraz ale w najblizszej przyszlosci ;) mam nadzieje! Nie wiedzialam, ze chylinska bedzie miala koncert. Jej tylko stare utwory slucham czasem z sentymentu ale po jej transformacji zbytnio mnie nie interesuje. Wole starocie jesli chodzi o muzyke :). Kiedy ja ostatni raz na konercie bylam? Chyba z 5 lat temu na Slashu ;) Na Red Hotow mialam bilet ale sie rozchorowalam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka ktos tu jeszcze zaglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zagladam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×