Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patinati

mąż mnie zszokował

Polecane posty

dzisiaj zapytalam sie męża czy nie był o mnie zazdrosny jak ewidentnie gosc na mnie lecial spodobalam mu sie i pytam sie męzd czy mu to nie przeszkadza a on mi odpalił zeby mu pokazac faceta któremu sie nie podobam nieliczac tych innego wyznania;) istwierdził że jakby nie nauczył sie panoac nad zazdroscia to by musiał wszystkich po ryju bic bylam w szoku jestesmy razem 16 lat w szoku pozytywnym jak dlamnie to był mega komplement ale czy nie fałszywy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
nie oszukuj sie , facet tak mówi, gdy njuż cie nie kocha i sam ma kochanke i na reke mu żebys ty miała kogos na boku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zamiaru sie oszukiwac ale to po prostu takiego komplementu nawet sie tego nie spodziewalam may dwie coreczki i jeżeli chodzi o sex to mąz co najmniej 5 razy w tygodniu zamnie sie zabiera ja myslalam ze to jest normalne ale jak czytam kafe to widze że mam ewenement???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
jestem gejem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaraaaaa1231231nmjn234nnjb
i sie pochwalilas............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a widział ktoś zrównoważoną
Mój ...waliłby prosto w ryj bez pytania :( Może to i dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i chce sie pochwalic ale dlamnie naprawde jest to wielkie zdziwienie po tylu latach a i mąż tu kukna i sie zemnie smieje że musi cześciej mi takie komplementy mowic bo sie nawet nie spodziewal że to az takie zrobi na mnie wrazenie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
jestem gejem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×