Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bela_mi

ciaza i alkohol

Polecane posty

Gość <3
chyba ze wsi jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a mąż w pracy cały dzień. jak się dziecko urodzi to dopiero będę mieć hardcore i będę pić z rozpaczy że nikt mi nie pomaga :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <3
nie bądź śmieszna. dobranocka jest raczej dla was i "dzidzi" taki sam poziom. Zadałam wam pytanie i myślałam ze zostały wam tam jeszcze jakieś resztki rozumu zeby mi odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mamusia
jak byłam w ciąży to miałam taką ochotę na zimne piwo, że byłam gotowa za nie kogoś pobić ;) szukałam szukałam i znalazłam piwo 0% :) nazywa się "Bavaria" , jest dostępne normalne i jabłkowe, tego drugiego nie polecam bo smakuje jak oranżada, za to te normalne uratowało mi życie :P polecam, można kupić w Auchan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sama widzisznie twoj poziom za wysokie progi na twoje nogi wiec idz sobie stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <3
nie stac was na żadna sensowna odpowiedz tylko jakies wyzwiska i tanie teksty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh teraz wymieniamy sie opiniami o drinkachh i piwach a za chwile jakiej firmy herbatka najlepsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <3
nie wierze w bozinkę ani jezuska wiec obie daruj. chciałam wam tylko uświadomić ze przez ciaze zachowujecie sie jak infantylne idiotki eee przepraszam nie zachowujecie sie tylko nimi jesteście co zresztą udowodniłyście. oby "dzidzie" odziedziczyły rozum po ojcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mamusia
Wyschnięty piernik smakuje bardziej jak normalne, z karmi nie ma nic wspólnego może to nie jest w smaku jak tyskie z lodóweczki ale w ciąży nie ma co wybrzydzać :) , jak schłodzisz porządnie to smakuje niemal jak normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyschnięty piernik o tych alimentach to się nawet udzielałam ale mnie ta mamuśka nie zrozumiała i się obraziła :-p bela mi no, a jeszcze później to kupki, zupki, pieluszki i będziemy te znienawidzone na forum ciumkające mamuśki ;-) ale mnie mała kopie teraz. Czuje że mama smaki ma :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mamusia
bela_mi mnie też przerażało jak to będzie gdy mały już sie urodzi, powiem szczerze, że na początku było dość ciężko, ale wszystko samo jakos się układa, nawet nie zauważycie kiedy będziecie ekspertkami do Waszych dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajaca pewnie masz racje, ale narazie mi sie to wszystko wydaje takie nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <3
ekspertkami od wycierania obsranej dupy i smarków spod nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytająca mamusia - bardzo dziękuję, w takim razie przy najbliższych zakupach wyprubuję :-) Catie - wiem, bo tez się udzielałam, ale ta kobieta w pewnym momencie wyprowadziła mnie z rownowagi i dałam sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mamusia
<3 ekspertkami od wycierania obsranej d**y i smarków spod nosa. a masz z tym problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×