Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Krwawa_Merry

Egzamin na prawo jazdy

Polecane posty

Gość Kamil 89
oj widzę Krwawa_Merry ze w swojej ocenie wyglądu jesteś skromna ale wyczuwam ze jesteś ładną dziewczyną tak mi podpowiada intuicja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie wiem, ale nie czuję się po nim senna czy coś, ale możliwe, ze to działa po jakimś czasie używania, więc nie wiem czy w piątek rano sobie to zazyć czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie będę brała tych tabletek, wzięłam dzisiaj, teraz powtarzam teorię i nie mogę się skupić ani myśleć :/ np odznacza mi złą odpowiedź a ja taka zdziwiona z opóźnioną reakcją "ja to zaznaczyłam?" :/ Dobrze, że wcześniej sprawdziłam, jak to działa, w piątek ich nie wezmę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariooooooo
nie bierz zadnych tabletek przed egzaminem bo to się zle skończy a szczególnie te które maja cie uspokoic bo one dzialaja otępiajaco i wtedy będzie numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazyłam to przy powtarzaniu teorii, gdy chciałam zaznaczyć, że po sygnale zółtym (bez czerwonego) bedzie zielony, także :P Myślec sie nie da po tych tabletkach, wyrzuciłam to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil 89
Krwawa_Merry chyba zakochałem się w TOBIE!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil 89
To dla Ciebie Krwawa_Merry ❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacie :) musicie sie koniecznie teraz poznac ! moze to przeznaczenie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kamil, za powodzenie nie dziękuję :D Instruktor mnie oszukał :/ nikomu tego nie zyczę! Nie dośc, że kurs okrojony i byle jaki, byle wyjeździć, to jeszcze oszukał mnie na 4 godzinach :/ dobrze, że jeszcze dzisiaj mam 2 godziny z innym instruktorem, to sobie zrobię powtórkę. Ojj, zaczynam lekki stres odczuwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil 89
Krwawa_Merry będe za ciebie trzymał kciuki by ci się powiodło jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie mi, troszkę to ze stresu, ale zrobię sobie małą powtórkę :P oczywiście z teorii, bo w praktyce to znam się na tym tylko na fordach :P Pod maską, po kolei, to jest bagnet (wskaźnik) pomiarowy oleju silnikowego, silnik musi być chłodny, żeby sprawdzić poziom, a samochód powinien stać na równym podłożu, należy wyjąć bagnet, wyczyścić, włożyć spowrotem i poziom powinien być między min i max, obok jest wlew oleju, używa się oleju napędowego/silnikowego. Dalej jest płyn chłodniczy, który utrzymuje samochód w stałej temperaturze, poziom powinien być min i max, co widać z boku, na tej butli z tym płynem :P Obok jest płyn do spryskiwaczy, należy otworzyć i zajrzeć do środka, chociaż nic nie widać :P i płyn hamulcowy, tam też widać na pojemniku min i max Światła: z przodu są kierunkowskazy i awaryjne razem, potem większa żarówka to światła mijania i drogowe, a mniejsza to postojowe, niżej jest światło przeciwmłgowe przednie, ale ono nie jest obowiązkowe. Z tyłu: Światło stop na środku i poniżej, kierunkowskazy i awaryjne razem, pozycyjne tak pośrodku w grande punto i poniżej jest światło cofania, podświetlenie tablicy rozdzielczej i światło przeciwmgłowe tylne, obowiązkowe. Już wiem, że drogowe i przeciwgłowe włącza się na światłach mijania :P A mam pytanie, w grande jest dodatkowe wspomaganie, CITY, moge poprosić o egzaminatora o wyłączenie tego wspomagania? Nie jeździłam na tym na kursie, a wiem, że jest coś takiego. Przepraszam za ten wywód, ale od razu mi lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek mm
a dlaczego chcesz by wyłaczyc ci wspomaganie kierownicy? ja nie wyobrazam sobie samochodu bez wspomagania lzej sie kreci kierownica i lepiej jest manewrować nie rozumiem ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ wspomaganie w grande, nie wiem czy w innych samochodach też, które nazywa się CITY, jest DODATKOWYM wspomaganiem, oprócz tych normalnych - jest tak ostry skręt kierownicą, że nie da się na nim zrobić łuku, szczególnie na te słynne metody pachołkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez pooo :)
W grande nie masz city :) jest opcja dodatkowa nie zakupowana przez ośrodki :) Nie bój sie opanuj sie :) Ja zdałam ze wtorek za drugim :) i na pierwszy byłam przygotowana ale zjadła mnie sytuacja.... nie wiedziałam jak to wygląd ITP... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:/ ktoś mi mówił, że jest to CITY. Naprawdę w egzaminacyjnych Lkach tego nie ma? W ogóle, słyszeliście takie bzdury i czy jest to możliwe? Koleżanka zdawała za 1 razem, oblała. Stwierdziła, że miała wrednego egzaminatora (jak kazdy, kto oblał :P), który pod koniec egzaminu jej powiedział, że jeździ jakby miała prawko od 3 lat (ta, jasne:P), bezbłędnie, ale kogoś uwalić trzeba, więc negatywny :O. A łuk zrobię tylko na pachołki, jak 3/4 ludzi zresztą. Na wyczucie to albo wyjdzie albo nie, a nigdy tak nie robiłam, ale fajna jest metoda na pachołki - jak będę w kopercie i nim pojadę do tyłu, to kierownica pół obrotu w prawo - i jak trzeci pachołek będzie w tylnej prawej szybie, to na maxa (pomaga jakbym ze stresu miała zapomnieć, ile to skręcić) a potem jak będę na prostej to półtora obrotu w lewo i korygowanie toru jazdy. Moim zdaniem MUSI wyjść. Mnie raz instruktor, ten nowy, specjalnie troche pachołki poprzesuwał i nie wiedziałam o tym i robiąc tą metodą, od razu zauważyłam, że auto źle jedzie, więc jakby coś to mogę poprosić o drugą próbę i wtedy spróbuję na wyczucie. Ale na pachołki raczej zawsze wychodzi, jak się nic nie pomyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem poo :)
Wątpie po pierwsze wszystko jest nagrywane więc taki tekst odpada, a jak by była mądra to by się mogła odwołac na pewno była kaseta co jest dowodem więc niech nie ściemnia. Jakby jeżdziła dobrze by to sie na pewno odwolala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesio z łozic
nie ma mozliwosci wyłaczenia wspomagania kierownicy ,wspomaganie moze tylko przestac działac jak cos nawali np: maglowica pompa wspomagania albo brak oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz pio :)
Mnie uczono fajną metodą jak lusterko mija 2 pachołek to jeden pełny obrót w prawo, potem jak już widze linie w pracym lusterku odkręcam w lewo także pełby obrót i prosto troszke korygując jak mi zjezdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz poo :)
Na egzaminie pachołki śą tak jak mają byc nikt ich nie poprzestawia nie wiem kto takie plotki rozpuszcza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PERGAMONT69
taaa wszystkie które nie zdały zaraz mówia ze miały wrednego egzaminatora ale niew przyzna sie ze spieprzyla jazde albo coś nie wyszło tylko zaraz winny wredny egzaminator jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam tą metodę, że 2 pachołek to pełen obrót, ale to też, albo wyjdzie albo nie, bo trzeba wyczuć moment... czasami mi tym sposobem wychodziło, a czasami nie, miałam wrażenie, że najeżdzam na linie. A jak poszłam na inny łuk, czyli do tego nowego instruktora, to mi w ogóle nie wyszło, tak jakby łuk na którym się uczyłam był inny od tych egzaminacyjnych :/ więc jakoś zraziłam się do tej metody. No i tak mi się wydaje, że naściemniała :/ bo raz stwierdziła, że za prędkośc - potem, że to było na samym końcu egzaminu, potem, że koleś był wredny itd, jeszcze potem (jak zapytałam o te CITY) to stwierdziła, że ona to miała, ale sprytnie zauważyła i kazała sobie wyłączyć :D a na koniec stwierdziła, że jeszcze jej tam wpisywał brak kierunkowskazów i najechanie na linie, więc musiała zrobić więcej błędów a nie chce się przyznać. Ale nie wazne, ja nie mam za wielkich nadziei na powodzenie, bo nie wiem jak to wygląda i jak każdy mam stresa. Ale kto tam wie, będzie co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też denerwuje, jak ktoś nie chce sie przyznać do błędu :/ wiadomo, że z początku każdy jeździ nienajlepiej, a jak jest negatywny wynik to od razu bo egzaminator był zły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek ze Szczecina.
niestety za duzo bylo niejasnosci i przekretów na egzaminach prawa jazdy to teraz kazdy egzamin jest fimowany by w razie jakis skarg czy niejasnosci pokazac i wyjasnic na nagranym filmie wiec nie pierdolcie mi tutaj glupot ze winny jest egzamanator a nie zdajacy na prawo jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek ze Szczecina.
Krwawa_Merry jak bedziesz wolno jechala i uwaznie patrzala na lusterka oraz troche wyczucia to wyrobisz sie na łuku ale i trzeba tez opanowac stres to bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto powiedział, że nie patrzę w lusterka i przez tylną szybę? ale to też jest na wyczucie przecież :D A jak jestem w mieście to myślisz, że szukam pachołków? już mam nawyk spoglądania w te cholerne lusterka i wykręcania się do tyłu, ale na łuku nie chcę się dodatkowo stresować, więc mogę jakąś metodą to pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×