Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

delette

Dlaczego on krytykuje wszystko co moje...?

Polecane posty

Mój facet krytykuje wszystko co moje,moje miasto,mój garaż (podziemny)nie byle jaki:) i zawsze coś nie tak...w dupie mam to już,ale przykro mi też czasem.zamiast się cieszyć,że jego kobieta ma,nie tak jak poprzednie(gołe i wesołe),to tak postępuje.napiszcie co o tym myslicie. ja jego mienia nie krytykuje(mam widać kultutę),bo to nie moja sprawa!I jemu też nic do mojego!No 1-szy raz spotykam takiego dupka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tO CHYBA TAKIE PIESZCZOTLIWE DOGRYZANIE ;) Mój mi mówi, ze mam brzydkie buty, grube nogi, słucham frajerskiej muzyki i tak dalej .... no cóż nikt nie jest doskonały ... mimo to się kochamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na rozstaju dróg ...
jania to ajnie ze kochasz kogos kto i mowi ze słuchasz frajerskiej muzyki i on cie tez kocha, bo moj jak słyszy moja frajerska muzyke to odłącza mi głosniki i mowi ze nie bedzie słuchał tego gowna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i dziewczyny macie rację,ale tyle mnie to kosztowało zdrowia i wyżeczeń.I teraz się cieszę,że coś zdobyłam uczciwością w tym kraju.A ten ciągle coś wytyka. Myślałam,że facet zazdrosny o rzeczy materialen nie jest,ale chyba się myliłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też krytykuje wszystko co moje :D Mieszkamy w jednym mieście, na jednej dzielnicy, więc krytykuje moją i sąsiednie ulice :D Ale jego oddalona o 10 min drogi jest już najlepsza :) Wszystko co kupię jest w pierwszej chwili brzydkie, okropne, a potem mówi, że mu się w tym podobam :D tak już było z kilkoma parami butów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głaszczko,pocieszylaś mnie.:)Ale nie mogę tego pojąć,że "nasi"pożal się Boże mężczyzni takie gowniarskie zachowanie mają:( Jak wtedy Głaszczko reagujesz?Wkurza Cię to?Czy uśmiech na buzi?")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOMPLEKSY sobie na Tobie leczy, zostaw takiego faceta, zazdrosc go boli i tyle. Bedziesz sie z takimt ypem cale zycie meczyc, po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hept...może i ma te kompleksy:(Ja nigdy nikomu nic nie skrytykowałam i tego nie zrobię,nie przeszloby mi to przez gardło.Powinien się cieszyć,ze nie musi mi "pomagać"bo poprzednim dupek musiał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zauważyłam, że to nie chodzi tylko o mnie :D Wszyscy są gorsi od niego, a on jest najlepszy. On słucha najlepszej muzyki, najlepiej się ubiera, najlepiej gra w piłkę, jest najpiękniejszy, najmądrzejszy i w ogóle idealny... :D Śmiać mi się chce jak on tak gada i się przechwala jaki to on cudowny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze było jak był mundial i oglądaliśmy mecze :D i on ciągle krytykował, że ten gra tak ,ten tak, wszyscy najgorsi i opowiadał co on by tam nie zrobił na tym boisku :D Ja się zawsze śmieję, bo ja mu odpowiadam, że tak, on jest najcudowniejszy i np. sam by zagrał za całą 11 :P I zawsze mu jakoś tam dogryzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:DNo mój też jest "najcudowniejszy"pozostali to "CHOŁOTA":( I jeżdżą zle ,a w moim miescie to już same niedojdy, u niego w miscie już "pełna kultura":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jak się przechwala, że on może najwięcej wypić :D Wg mojego wszyscy to frajerzy :) A jak tak gada, że ma wszystko najlepsze, to czasami wtrącę, że dziewczynę też ma najlepszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:DGlaszczko jesteś niesamowita:) Mój np.pokazuje jak jedziemy autem jak mają się poruszać inni,i wydziwia i mruczy pod noesem:) Miga światłami i pokazuje,że mają mu zjechać. A u mnie nawet komary są gorsze jak u niego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjciluead
mnie by taki facet zaczął po krótkim czasie strasznie wkurwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaooo
jak osiagnełas wiecej niz on to go po prostu trafia szlag :) stad to dogadywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głaszczko-tak najlepiej jak Ty zrobić. Może i tak,że trafia go.Ale ja bym się cieszyła,gdyby on miał bez porównania więcej niż ja,byłabym dumna. ech,zrozumieć faceta...nie da się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalecenia
A wiecie, co mój zrobi, jeśli go zdradzę? Zamknie mnie w wariatkowie, bo on jest najlepszy, więc jeśli go zdradzę, to z kimś gorszym, więc będę wariatką. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż faceci są trudni :) Nigdy ich nie zrozumiemy do końca ... :) Pogadaj z nim ? .... że zależy Ci na tym by miał szacunek do Ciebie ... bo przecież to co robisz , posiadasz powinien uszanować ... czyli nic innego jak szanować Ciebie ;) Powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×