Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość absola

ABSOLWENTKA bez pracy doradzcie...

Polecane posty

Gość absola

zanim znajde wymarzona prace lub chociaz prace zwiazana z moim kierunkiem to chce pracowac dorywczo zastanawiam sie nad kelnerka lub praca a w sklepie z odzieza itp. co mi doradzicie? jestem absolwentka administracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co ci chodzi
w administracji bez doswiadczenia ciezko o prace. moze lepiej idz na staz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absola
nie jestem zameldowana w miescie w ktorym chce pracowac, wiec staz tez mi odpada... wiem w kiepskiej sytuacji jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asderkasasa
jestes w normalnej sytuacji jak wiekszosc studentow po studiach ;/ Nie kazdy kto konczy studia ma robote od razu ;/ a staz mozna miec nawet w innym wojewodztwie. Kwestia dogadania sie z odpowiednia osoba w twoim PUPie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absola
naprawde mozna miec staz poza swoim miejscem zameldowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że tak, poza tym masa firm organizuje swoje prywatne staże, niezależne od PUP. Na jedne się bardzo ciężko dostać, ale na inne raczej bez problemu. Przejdź się też do biura karier na Twojej byłej uczelni, zobacz tam, tam też zwykle mają dużo ofert staży. Olej pracę dorywczą, nie warto ... Takie doświadczenie w ogóle nie będzie miało znaczenia dla Twojego wymarzonego pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absola
metafora . -dziekuje Ci bardzo za info. chcialam dorywcza prace bo juz czuje sie zrezygnowana w poszukiwaniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polelum
Jeśli chodzi o staże z pup, musisz być zameldowana, ale wystarczy tylko zameldowanie tymczasowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nastepna!!!!
ja pierwsza prace na umowe o prace mialam w wielu 28 lat, a studia sie konczy jak sie ma 24 wiec..same widzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absola
bylam dzis w urzedzie niestety nie moge miec stazu poza swoim miejscem zameldowania....zameldowanie tymczasowe nie wchodzi w gre taki wlasciciel. czarna rozpacz...zostaje mi sklep lub kelnerowanie zeby zarobic na jakies kursy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witabuenocitrin
moja przygoda wstaję rano z łózka i idę prosto do łazienki , a łazienkę mam na parterze domu śpię na górze , a więc wychodze z pokoju zamykam drzwi i schodze w dół schodami na korytarz mijam kuchnie i za rogiem wchodze do łazienki zamykam sie na klucz no i siadam na kiblu wczesniej zdjełem piżamę , i robię kupę cisne kloca bo ciężko idzie prę prę prę unoszęsie znow siadam prę prę i wkońcu mam go wspaniale się uformował kloc poranny łowię go z muszli bo ja kolekcjonuje moje klocki pooranne pakuje na talerzzyk podcieram d**ę i zapie**alam na górę z moim klocem . wpie**alam się do pokoju kładę kloca na pólce z innymi klocami i ide dalej spac bo po ch*j mam wstawac żeby mnie k**wa ktoe wk**wial i napie**alał j**ie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×