Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koralik bez enduuu

kurwa co to ma byc???

Polecane posty

obserwuję was :) ---> gdybys czytala caly watek od poczatku to wiedzialabys ze ona pracuje jako kelnerka po nocach...:O a on chodzi do pracy rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojaboja
Teraz to widzę, że sporo się różnych wersji napłodziło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woooow
Boże a mówią ze w Polsce coraz więcej inteligentnych ludzi P i s z e d o W a s b a r d z o p o w o l i b o w i d z e z e m a c i e p r o b l e m y z c z y t a n i e m . N i e w s p o m n e o r o z u m i e n i u c z y t a n e g o t e k s t u !!!!!!!!!!!!!:D :D Czy to takie dziwne, ze skoro kolega, który ja zawsze podwozil do pracy wzial urlop, to powiedziala, zeby ten Kamil po nią przyjechal. A DO DOMU z pracy to co?? pytam sie WAS co?? Z buta miała zapierwszego maja ????czy autobusem??? Skoro ma do dyspozycji samochód to powiedziala PRZYJEDŹ PO MNIE!!! autorka nie napisala przyjedz po mnie pod dom!!! Wracał z pracy z Ewką to ją zabrał. Boszsz normalnie Wam to trzeba pisac i tlumaczyć jak krowie na granicy??? Kuźwa ludzie dopatrujecie się prowokacji ok, niech Wam będzie - ale nie rozumiem po co tracicie na ten temat czas - polecam SPŁYW moze byc Dunajcem ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojaboja
tak idźcie ostrzec kogoś innego, misja rozpoczęta papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwuję was :)
bumerka dobra, dobra, niektore siedzą tutaj dzien i noc, jak to było cos o dziennej i nocnej zmianie?? :D:D beka z was!!!! CZYTAJCIE KURWA ZE ZROZUMIENIEM!!!!!!!!!!! 15:21 koralik bez enduuu ''kamil pracuje w biurze. czesto zabiera sie z nim taka ewka, bo ma po drodze. nie miałam nic przeciwko bo sama do pracy DOJEŻDŻAM z kolega . wczoraj jednak kolega byl na urlopie i poprosilam kamila, zeby po mnie przyjechal. przyjechal z ewka.'' Ludzie czytajcie!!!!!!! Jak można mieszkać z kimś i ten ktoś przyjeżdża po nią, aby zabrać do pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaooooo
kafe- nie karmic trolli niech sie karmią jadem nawzajem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalecenia
Tak tak, idźcie rozwalać inny temat, a nam dajcie już spokój tępaki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko wyjaśnij mi jedno
huj wam w dupe:D szkoda tylko waszych rodzin buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojaboja
ok to jesteśmy naiwniary? Dobrze już? Nie rozumiem tylko po co marnujecie czas na ten top skoro uważacie że to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlebczo
to ma być forum dla "mądrych kobiet"??? jesteście TĘPE SZMATY niegodne nie tylko bransolet za kilka stów ale i jednej złamanej róży co to za łażenie po czyichś kontach? nie potrafcie powstrzymać swojej piekielnej ciekawości i tego ciągłego sprawdzania mężczyzn? ciekawe jak często sprawdza mu maile i smsy... :O tępe szmaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojaboja
:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracajac do tematu, to jak mozna tak strasznie oszukiwac druga osobe??? jak mozna nie miec sumienia jechac po pracy do jakiejs zdziry, pierdolic sie z nia a pozniej wrocic spokojnie do domu jak gdyby sie nic nie stalo??:O moze jeszzce uprawiac seks z nia po tym??:O chore... i nawet jesli to jest prowokacja to przeciez sa takie przypadki... Malo to slyszalam o takich rzeczach??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik niebawem trafi do
polecanych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwuję was :)
trollu numer 1 takim babom nie wytłumaczymy, one wiedza swoje i wierzą w to co chcą ;) cóż zrobic jak w dupie im sie poprzewracało na starość a we łbie najebane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko wyjaśnij mi jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś tu nie potrafi zrozumiec ze chlopak przyjechal po koralika jak skonczyl swoja prace- pisala ze pracuje do 19 a koralik zaczyna prace wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojaboja
Moja znajoma wróciła kiedyś wcześniej z pracy i znalazła swojego faceta z jakąś pindą w ich wspólnym łóżku. Była w ciąży i przez to poroniła. Są szmaty na tym świecie i nic się na to nie poradzi. Niektóre kobiety męczą się z takimi dalej na swoje własne życzenie a inne z tego wychodzą silniejsze ale bardzo zranione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwuję was :)
CZYTAJCIE URWA ZE ZROZUMIENIEM!!!!!!!!!!! 15:21 koralik bez enduuu ''kamil pracuje w biurze. czesto zabiera sie z nim taka ewka, bo ma po drodze. nie miałam nic przeciwko bo sama do pracy DOJEŻDŻAM z kolega . wczoraj jednak kolega byl na urlopie i poprosilam kamila, zeby po mnie przyjechal. przyjechal z ewka.'' Ludzie czytajcie!!!!!!! Jak można mieszkać z kimś i ten ktoś przyjeżdża po nią, aby zabrać do pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja baardzo bliska znajoma wiedziala ze ja maz zdradza... kiedys w samochodzie znalazla prezerwatywe gdzie oni jej nie uzywali bo bierze tabletki... potem znalazla jakies dlugie blond wlosy... okazalo sie ze jej facet szmacil sie z jaks wywloka w samochodzie. ezdzil za miasto z nia i wiele znajomych go widzialo:O mimo tego dalej z nim jest...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalecenia
Ależ czytamy. :) A ponieważ rozumiemy co czytamy, to nie denerwujemy się.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooow
obserwuje was:) daj juz spokoj naprawde robisz się żałosna!!! ŻAŁOSNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumie jak mozna byc z facetem ktoryn zdradza/ł? przeciez o tym sie nie zapomina. Jak mozna sie pozniej z nim kochac, jak siedziec obok siebie i rozmawiac jakgdyby sie nic nie stalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak to tak tak
kafe kosiara- musi być strasznie zakochana, nie ma innego wyjaśnienia :) dawno to się stało? wiesz, może zmieni zdanie. On pewnie z wdzięczności się jej zaraz oświadczy, przeprowadzka w przypływie emocji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś uszatekkk
Jestem w podobnej sytuacji. Powiedzcie mi dlaczego mój facet jest milszy dla swojej przyjaciółki niż dla mnie? :O Wiem, że kiedyś długo do niej podbijał, ale ona nigdy nie chciała z nim być, nie dawała nawet nadziei na nic. Kiedy zaczęliśmy się spotykać myślałam, że to przeszłość, że już zapomniał o niej (w sensie uczuciowym), że pogodził się, że ona go nie chce... Ale zawsze jest miły dla niej, kurfa ja tylko mogę pomarzyć, żeby mnie tak traktował, jest dla mnie oschły a dla niej słodki aż chce się rzygać :( dodam, że sadzi jej cały czas miłe komentarze na FB a mi nigdy nie dodał ani jednego! Co to ma znaczyć?? Czy on coś nadal do niej czuje? więc czemu jest ze mną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojaboja
ale ona/on/ono ma misję, nie przeszkadzajmy więc :) niech troll wyładuje swoją frustrację (czekam na wyzwiska):P Każda zdrada jest obrzydliwa, kobiety które postanawiają zostać przy takim facecie widocznie myślą że bez niego nie dadzą rady, przecież nawet jak się kocha to trzeba mieć tą godność. Kto będzie szanował kobietę, która sama się nie szanuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeżZraniona
Porozmawiaj z nim o tym, to nie jest normalne. Wyczujesz po jego zachowaniu co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×