Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koralik bez enduuu

kurwa co to ma byc???

Polecane posty

Gość kurcze nie jestem przekonana
czy to prawda czy prowokacja Niby wszystko ok , takie sytuacje , takie historie się zdarzaja , w takim razie kto pisał za autorke na 18 stronie , ze kafeterianki sa naiwne i ze wejdzie sie z nich posmiac Nick identyczny jak ten z ostsnich stron , wiec nie do podrobienia :-0 Takze nie wiem co o tym myslec , czy to prawda czy autorka się nabja , po 18 stronach chciała zamknąć topik ,ale sie rozmysliła i ciągnie go dalej Autorka pisze wiarygodnie , ale nie podoba mi sie identyczny czarny nick :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze nie jestem przekonana
czy to prawda czy prowokacja Niby wszystko ok , takie sytuacje , takie historie się zdarzaja , w takim razie kto pisał za autorke na 18 stronie , ze kafeterianki sa naiwne i ze wejdzie sie z nich posmiac Nick identyczny jak ten z ostsnich stron , wiec nie do podrobienia :-0 Takze nie wiem co o tym myslec , czy to prawda czy autorka się nabja , po 18 stronach chciała zamknąć topik ,ale sie rozmysliła i ciągnie go dalej Autorka pisze wiarygodnie , ale nie podoba mi sie identyczny czarny nick :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze nie jestem przekonana
czy to prawda czy prowokacja Niby wszystko ok , takie sytuacje , takie historie się zdarzaja , w takim razie kto pisał za autorke na 18 stronie , ze kafeterianki sa naiwne i ze wejdzie sie z nich posmiac Nick identyczny jak ten z ostsnich stron , wiec nie do podrobienia :-0 Takze nie wiem co o tym myslec , czy to prawda czy autorka się nabja , po 18 stronach chciała zamknąć topik ,ale sie rozmysliła i ciągnie go dalej Autorka pisze wiarygodnie , ale nie podoba mi sie identyczny czarny nick :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze nie jestem przekonana
czy to prawda czy prowokacja Niby wszystko ok , takie sytuacje , takie historie się zdarzaja , w takim razie kto pisał za autorke na 18 stronie , ze kafeterianki sa naiwne i ze wejdzie sie z nich posmiac Nick identyczny jak ten z ostsnich stron , wiec nie do podrobienia :-0 Takze nie wiem co o tym myslec , czy to prawda czy autorka się nabja , po 18 stronach chciała zamknąć topik ,ale sie rozmysliła i ciągnie go dalej Autorka pisze wiarygodnie , ale nie podoba mi sie identyczny czarny nick :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pau-Pau
Wszystkie czarne podszywy za autorkę rozszyfrowaliśmy- raz ktos miał duże 'i'' zamiast małego ''L'' a raz były tylko 2 ''u'' na końcu nicku czyli koraIik bez enduuu i koralik bez enduu Z tym, że to 'l'' widac tylko w nicku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woooow
no i wyszlo szydlo z worka jaka EFFFKA jest KUREFFFFFKA... ... musialam tu zajrzec. Ciekawość silniejsza:) Ale on to taknie chłop to jakas pisssssda!!! qrwa jak on mogl z nia przyjechac to jest dla mnie nie pojete. Tak mu widac zależało. Ewcia za widownie chciała robić, oszsz kurka a może ona chciała być jego ochroniarzem buahaha w końcu mieszka na niebezpiecznej dzielnicy może zna jakies aikido albo inne hmmm... Autorko ten palant nie był Ciebie wart a i niech spierwszego maja. Co to za pytania czy on ma gdzie iść... Ewcia niech go przygarnie - beda razem do pracy jeździć i wracać. Mogł wcześniej myśleć głową a nie cho*ojem... to teraz ma i dobrze A tej Ewce to bym narobiła koło d*py. poszłą do firmy i nagadala ze puszcza sie na bransoletke niech gadaja życia przez pare dni nie bedzie miala Trzymaj się ciepło autorko i nie płacz nie ma po kim. A te lata zostaw sobie na wspomnienia, bo w końcu były przecież szczęśliwe chwile... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech :(
A temacik był naprawdę świetny... Zawiodłam się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalecenia
Kamil poniósł karę, ale Ewusia też powinna. Ten znajomy szwagierki koleżanki, który pracuje z nimi mógłby rozgłosić w pracy, że Ewa śpi z zajętymi facetami za bransoletkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalecenia
A ja myślę, że to prawda. Samo życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się nie udało
a może "do bojaboja" to koleżanka autorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się nie udało
co to za róznica czy prowo czy nie? Ważne, że się fajnie czyta i adrenalina jest :D no nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojaboja
też już nie do końca wierzę czy to była prawdziwa historia.... nie jestem żadną koleżanką autorki a tym bardziej nią :O nie wypowiadam się w temacie jak nie wiem o co chodzi, więc przeczytałam cały top może to i jest prowo więc gratulacje dla autorki bo się wciągnęłam, ale do diaska nie wymyslajcie jakiś głupot że ja to koralik :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojaboja
:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od początku wiedziałam że to prowokacja :D znam po stylu tą autorkę z wielu innych historii,które przeczytałam tu jeszcze w zeszłym roku najbardziej podobał mi sie o tym jak narzeczony pojechał samolotem w podróż służbową z jakąś blondyną emocje były większe niż tu i wiele innych które pisze najczęściej jako młoda kobieta, dziewczyna ... najbardziej lubię jej topiki o zdradach -kiedyś jeszcze narzeczony zdradził na wieczorze kawalerskim, topik się ciągnął chyba z rok ;) na pewno ma talent i potrafi porcjować emocje :D nie mam nic przeciwko takim prowo a wręcz przeciwnie ..podobają mi się czekam na inne zdrady ...POZDRO :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka ----
mogła by się w końcu przyznać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooow
prowo czy nie ale fajnie sie czytało... napięcie akcji jak w hollywod:) Nieważne czy zmyślone czy prawdziwe ale historia the end!!! A szkoda fajny topik!!! A tobie Autorko jesli naprawde był real wytrwałości życzę abyś miała siłe by przetrwac te pierwsze dni.🌼 on moze cie nachodzic i wymyslac rozne cuda wiec nie daj się omamic. a oni: na cudzych gruzach własnego szczęcia nie zbudują - stare życiowe przysłowie - ale prawdziwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widać że prowo
gdyby nie, wróciła by tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no lwasnie co tak temat
ucichl? Sledze go od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woooow
ten topik juz chyba umrze naturalną śmiercią a szkoda fajnie było. Pozdrawiam i do zobaczenia na innym ha ha ha 3majcie sie kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjkhslkagJLH
Nie ma autorki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie dziwie tej ewce. no kurwa.. rozumiem jakby o sex chodzilo, ale tak? byl bardziej jej facetem niz facetem autorki i ona mogla byc z facetem ktory de facto ma dziewczyne i z nia mieszka i w dodatku tez seks uprawia? co za szmata ale akurat dla niego widac.. nic nie bedzie miala do jego romansow i przygod, moze nawet do tego, ze bedzie mieszkal z kochankami1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schemat dotychczas był taki że autorka nigdy nie przyzna się do prowo a wypowiedzi na ten temat ignoruje lub zbywa. pod koniec będzie popisywać albo opuści topik i będą dyskutować fanki tej historii.Na innych topikach kontynuacja polegała na tym,że dziewczyny pisały swoje zdarzenia życiowe podobne do wątku topika. Mi się podobają historie i nie jestem wrogiem.Sama kiedyś na forum dopominałam się tych relacji online zdolnej autorki żeby łyknąć trochę adrenaliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam pamietam. :D bylo chyba cos ze zdjęciem z lotniska.. inna, ze zostawiala wlaczony dyktafon i 40 letni maz chyba z 20 latka sie zwiazal.. jezdzila jakies zdjecia auta robic pod tej laski dom heheh co tam ciekawego jeszcze bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeczytalam caly topik (ograniczylam sie do wypowiedzi autorki) i mi sie w oczy rzucilo to, ze w takich sytuacjach, zwlaszcza, ze kolezanka jest ze mna,.. ona pisze na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×