Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koralik bez enduuu

kurwa co to ma byc???

Polecane posty

Gość mój mąż mnie zdradza
Nie mogę już pisać. Autorko zostaw go. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sophialoren
jedno jest pocieszające, zdradził autorkę to i ewke zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumerka:)
Witam i doczekalismy sie autorki tez uwazam ze ja zdradza i uwierzcie to nie jest takie proste zostawix rozumiem ja ze do konca nie wierzy ze ma nadzieje ona ostatnia uwierzy w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łajzie prawde miedzy oczy
AUTORKO - nie żal mi ciebie , po pierwsze to chyba prowokacja, albo pozmieniałaś imiona, bo co za kretynka podałaby imie chlopaka + laski , zbyt dużo konkretów, jego godziny pracy itp. ale co najważniejsze , wiesz jaki jest obraz ciebie?? nie pracujesz, grzebiesz mu w allegro, nie wiem w czym jeszcze, czemu siedzisz cały dzień w domu? on je śniadanie w barze, ty pewnie fatalnie gotujesz albo wcale nie gotujesz :o sprzątasz w domu? dbasz o siebie? życzę mu powodzenia z nową, a ty żebyś została bez domu, kasy i faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumerka:)
kisiel widzialam wczoraj kilka spadajacych gwiazd ale nie doczekalam do 4 wiec nie wiem czy byl to drszcz gwiazd ale pozniej zapytam corki ona teraz spi ale czekala do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumerka:)
lajzie...nie masz racji w nerwach pisala i mogla podac wiecej danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumerka:)
gdybys czytal wiecej postow to tam bylo ze autorka pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaooooo
do łajzy!- jakbys czytal/a uwaznie to bys sie dowiedzial/ a ze autorka pracuje jako kelnerka 3 dni pod rząd potem 2 dni przerwy....nie rzebała w allegro tylko chciala cos zamówic i na bransoletke sie natknea.... i mieszkanie jest jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj tu byłam dzisiaj wróciłam :classic_cool: powiem wam dziewczyny jedno- ten Kamil to kawał skurwysyna. Żal mi tylko autorki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadliwa kolejka
ale kupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie że kiedy wróci od tej koleżanki? Gdybym to ja była to pewnie wróciłabym wieczorem najebana w sztok;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny sledze ten topik od pierwszego wpisu bo pracuje i mi sie strasznie nudzi,ale jak tylko przeczytalam pierwszy post autorki wiedzialam ze to prowo,czytam go dla zabicia czasu, bo jest ciekawie, ale nie rozumiem dlaczego wy sie tak emocjonujecie?nie widzicie ze to prowo?jak 80% topikow na kafe... naiwniaczki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamutowa to oświeć nas i powiedz czemu to prowo? Zresztą dla mnie to nie ważne, liczą sie emocje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumerka:)
kazdy z nas wchodzac tu liczy sie z tym ze ktos moze tylko wrzucic lewy temat to jest wpisane i masz wybor wchodzisz lub n nie i wszystko a kazdy znas odbiera to po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumerka:)
talatajaca to bylo do mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumerka:)
mamutowa teraz to nawet wiadomosci w telewizji i ma mecie nie sa prawdziwe tylko prowokacja wiec nie wiem gdzie Cie odeslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... zawsze jak się pojawia jakiś emocjonujący topik zjawiają sie mądre i ogłaszają nie oświeconej gawiedzi że to prowo:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam marzenie spełnij je
mamutowa , też twierdzę że to prowo, widocznie inni to takie świeżynki na kafe i mało jeszcze widzieli... ja poznaję po stylu że to ta sama osoba co pisała tamte prowo -nowele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszche, wy to ludzie jesteście :-O po co kogokolwiek uświadamiacie że to prowo? jak wam to nie pasuje to nie czytajcie! mnie to osobiście mało obchodzi, liczy sie ciekawy temat. I wkurza mnie jak mnie ktos ciągle uświadamia- zrobiła to już dawno mamusia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten topik bardzo przypomina historię gościa o nicku Adaś, który to opisywał jak znalazł w laptopie zdjęcie na którym jego dziewczyna całuje się z wokalistą zespołu, w którym on grał jako perkusista (zdjęcie niby pochodziło z okresu kiedy miał złamaną chyba rekę i nie mógł grać), też było, że laska się nie wypierała, że wyjechała na jakiś czas, potem jakiś kolega kolegi niby widział jak była z tym wokalistą.Tytuł brzmiał tez bardzo podobnie "Co to ma niby być" chyba. Oczywiście to było prowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście ze to marne provo
juz na 2 stronie widac,ze to provo. W pierwszym poscie autorka pisze,ze ewa tylko po drodze zabiera sie z jej mężem i wynika z tego,ze pracuje gdszies indziej. Później pisze,ze jednak pracuja razem. W kilku innych miejscach też sie ''walnęłą''- nie chce mi sie szukac. Ale ciekawie nakręca atmosferkę, nie powiem, nie powiem... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denise.....
współczuję...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×