Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koralik bez enduuu

kurwa co to ma byc???

Polecane posty

Gość bravo KORALIK
heh to z ciuchami w kulke to zajebiaszczy pomysl, i worek na smieci, a nie zadne walizki :D i nie zapomnij o brudnych skarpetach zeby jebalo na kilometr od niego jak bedzie taskal te worki do evki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma odpisać: przepraszam? :D mój mi tak tak odpisał (przepraszam, ze tak wyszło) po tym, jak go zaprosiłam do knajpy, oddałam jego rzeczy i wyszłam a byłam taka spokojna że szok! mina karpia -> bezcenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zamiaru tego składać!! worki na śmieci? ma sowje walizki o mu to wszytsko pizgne i niech zabiera je z mojego życia....nic nie odpisuje!!!!!! raport dostarczenia juz doszedł dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e bo walizki mu wystawiła i se pojechała też czekałam na armagedon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravo KORALIK
nie sie nie przejmuj ze nie odpisuje, teraz pewnie sukinsyn sie martwi gdzie bedzie mieszkal :D chociaz w sumie ma evke kurevke :D naprawde pokazalas jaja, i mysle ze koles jest w ciezkim szoku ze bylo cie stac na takie drestyczne posuniecie, i ze go poprostu wyjebalas na zbity pysk. gratulacje , jestem moim idolem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwuje was :D
Pewnie, niech autorka pokaże klasę, to jeszcze zatęskni za nia jak w końcu dojrzy, ze ta ewa to zwykła pinda bez honoru i klasy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koraliku zrób sobie prezent :D idź do operatora i kup se komórkę za zeta z nowym numerem, tamta kartę sim wywal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J232132
Przestancie ta typiara pewnuie z rodzicami mieszka bo pewnie nie stac ja na mieszkani wiec bedzie musial wrocic do mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to bym pumeksem powycierała trochę najfajniejsze ciuchy. Przetarłabym gacie w kroku (tak nie do końca, ale do prześwitu), zrobiłabym jakąś wredną, niespieralną plamkę na piersiach w jasnej koszulce, urwałabym to sztywne w sznurowadle, przetarłabym buty sportowe w okolicy małego palca, porobiłabym całą masę drobnych, ale upiardliwych uszkodzeń, łącznie z wyszorowaniem muszli jego szczoteczką do zębów i przetarciem spodu buta papierem po wytarciu tyłka z kupy. Niech mu wszystko pachnie cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J232132
mona łajaza hah na to bym nie wpadla wredoto Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej szkoda perfum koralika pewnie sama musiała se je kupić :P dość inwestycji w gada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dojeb mu na zakończenie jak tylko będziesz dała radę- na jego ulubionej koszuli napisz skurwiel :classic_cool: niech to potem ta szmata pierze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mi odpisal????????/// "kocahnie nie rob scen.porozmawiamy jak wroce wieczorem". co on kuwa mysli??????// ze ja jestem uposledzona??? ze nie ma problemu????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogłaś
nie pisać mu SMS-a :P Lepiej by było po tajniaku... Wraca do domu a tam walizki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba się poświęcić ,wszystkimi perfumami , antyperspirantami po trochu , a będzie śmierdzieć jak nic :O Wiem , bo jak chodziłam do szkoły , to wszystkie dziewczyny się chwaliły zapachami , a ja myślałam , że się uduszę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na tą kupę popryskaj, a jak masz czosnek, to poświęc jeden ząbek i soczkiem z niego też uracz jego ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pau-Pau
Mowlam, ze było nic nie pisac, tylko spakować i wyjebac na zbity ryj tego rumpka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralik! nie daj się nabrać na "gorzkie" słówka pisz gdzie wybywasz z domu? jaki masz plan? żebyś mi się nie dała omamić temu dziadowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogłaś
Dokladnie. po chuj te jebane SMSy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuiopiiiii
Nie odp mu już nic na tego esa, możliwe że się chłopaczek wystraszył, że nie będzie miał dachu nad głową Z tej Ewki to musi być niezły kurwiszon że godzi się na takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogłaś
Może załatw szybko fachowca albo poproś sąsiada żeby za drobną opłatą wymienił ci zamek bo ci sie na chate bedzie wbijal na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×