Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koralik bez enduuu

kurwa co to ma byc???

Polecane posty

Gość bravo KORALIK
Koralik na BOga nie daj sie nabrac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie sluchaj pierdolenia o tym zebys nie robila scen, on teraz caly czas mysli o tym co ci powiedziec po powrocie zeby cie udobruchac, bo chooj sie boui ze nie bd mial gdzie mieszkac. blagam cie nie daj sie nabrac. nie sluchaj go, wyjeb ciuchy za drzwi i koniec z nim. BLAGAM wiesz ze tak bedzie lepiej dla ciebie.przeciez pamietas zjak nazwal cie idiotka, zdradzal cie... pamietaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie
facet umie klamac. nerwy go teraz zzeraja jak ci sie przylize to chuj z tego bedzie nie moze miec cie w garsci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuiopiiiii
Też myślę że powinnaś pomyśleć nad zmianą zamka albo bierzesz od niego klucze i tyle Cie widział Skoro on nawet nie raczył z Tobą pogadać o całej tej sytuacji i olał ciepłym moczem to nie ma nawet o czym tutaj gadać Teraz będzie jeszcze próbował z Ciebie winowajce zrobić, nie daj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zla!!!!!!!!!!! wywale mu to przed drzwi:o sama bede w domu. moze poprosze kolezanke zeby do mnie przyszla i spedzila jakos ze mna ten czas:o najebe sie jak glupia. wsadze klucz do drzwi od wewntarz, zeby nie wszedł:o wszytskie ubranai wwalilam do walizek: brudne, te uprane co nie zdazyly wyschnac i te czsytre. wszytskei prezenty, a bylo ich niewiele, wwalilam na wierzch, zeby widzial:o nawet kaktusa, tak kaktusa, dostaam kiedys od niego wrzucilam mu do tej walizki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasraniec się boi bo został bez dachu nad głową z evką kurevką w dodatku :P z ewki może i dobra kochanka ale materiał na partnerkę - niekoniecznie to jest Twoja zemsta koraliku żadnych smsów więcej zmień zamek, zmień komórkę i wypad z domu bo się zadręczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz zamiar mu wybaczyć, to nie niszcz mu ciuchów. Ale pamiętaj - jeśli wybaczysz, to nigdy nie będziesz mu już ufała i nie będziesz wiedziała, czy kocha Ciebie, czy Twoje mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie
razem z ziemią ogrodowda?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze odzywki ma takie
same jak moj facet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie
Kolezanka i klucz od środka to dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralik do ciężkiej cholery zmień zamek i wyjdź do kumpeli nie siedź w domu, napruj się ale nie w domu pisałam Ci, ze on będzie robił sceny pod drzwiami, będzie cudował narobi Ci wstydu nie daj Bóg po alko wyjdziesz do niego i sama się ośmieszysz trzymaj fason do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3142355
A on ma nk? :P Jak ma to po całej akcji wyślemy mu link do tematu na kafe :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3142355
niech kumpela przyjdzie do niej pozatym juz o tym pisała czytajcie do chuja pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuiopiiiii
Niektóre "wybaczają", ale chyba nie da się do końca wybaczyć Zdrada niszczy związek doszczętnie. Zaczyna się brak zaufania, kontrola, szukanie nawet małego dowodu zdrady. Ja nei wyobrażam sobie tego, zwłaszcza seksu, przecież on kurwa robił to z inną kobietą. Po czymś takim brzydziłabym się go dotknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mona właśnie mi o to chodzi co z tego, ze facet dziś pocałuje klamkę jak koralik wyjdzie do sklepu czy do pracy to ten może wejść do domu i narobi gnoju zdemoluje albo co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuiopiiiii
Szkoda że tylko9 baby się tu wypowiadaja, jakaś rada faceta mogłaby być cenna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3142355
koralikl jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eheheheeeeeeee
wam sie tylko tak wydaje. tu jest wiecej facetów niż kobiet :P Np ja ;P od wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuiopiiiii
Hmm to może zaczekaj na niego i zabeirz mu klucze. Niech oczywiście koleżanka będzie z Toba żebyś nie narobiła głupstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravo KORALIK
koralik patrz, masz caly zastep bab ze soba, nic sie nie martw, caly czas jestesmy z Toba, i wszystkie bysmy rozszarpaly skurwysyna, ale Ty to zrob z klasa. pokaz ze masz gleboko w dupie, i nie rozmawiaj z nim i nie waz sie mu wybaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisiel, kisiel chono tu:D
kisiel a gdzies ty? teraz na lipcu siedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spakowalam go. koleznka wpadnie do mnie po 16, ptalam ja czy jej chlopak mi pomoze przy wymianie zamka, okazalo sie ze nawet dzis, tylko jak wroci z pracy. tak,kaktusa wyrzuciłam do walziki z ziemia ogrodowa. niech ma:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eheheheeeeeeee
I Brawo!!!! :PPP Pozdrawiam, Karol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×