Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koralik bez enduuu

kurwa co to ma byc???

Polecane posty

Gość .wróżka Edyta
ja pierdolę nie jestem Ewą, pytam z ciekawości jak wygląda i na co poleciał, tzn czy miał na co lecieć.. stare baby jesteście a takie głupie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woooow
to nie ja byłam Ewą la la la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .wróżka Edyta
niezbyt ładna a faceta odbiła- to jest sztuka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caly czas
siedzi na forum i gada z wami, juz go spakowala, wypytala kolezanke a ta jej wszystko powiedziala o romansie, juz jest kolega z nowym zamkiem, chyba kogos tu poniosla fantazja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .wróżka Edyta
cały czas ma rację... :) autorka kłamać nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woooow
ty się nie tłumacz z każdego kroku dziewczyno skad zamek a skąd to i tamto hipermarketów u was nie ma do ch*ja czy co?? taką pierd*lke wstawiacie ze az was zal - skoro uwazacie ze prowokacja to wypiep*ac szpagateria mi stad i to juz. Boszsze kiedy te małolaty do szkoły wrócą, w końcu nie będą glupot wypisywać. Ja autorko jestem za Tobą i pogoń tego dziada jak najszybciej. Nie ma że boli !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . wróżka Edyta
''siedzi na forum i gada z wami, juz go spakowala, wypytala kolezanke a ta jej wszystko powiedziala o romansie, juz jest kolega z nowym zamkiem, chyba kogos tu poniosla fantazja'' Do tego wszystko dzieje się nadzwyczaj szybko, sirdum- pirdum podjęła decyzję i już go spakowała, zamek kupiła, wymieniła, w międzyczasie gada z nami, rozmawia z przyjaciółką, zdążyła się wypłakać, no proszę Was.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudonim dla mnie.
Chyba powinnas z nim najpierw porozmawiac, zaslugujesz na wyjasnienia po 5 latach bycia razem, niech Ci powie prawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śledzę topik z ciekawości, bo w sumie to bardzo brutalnie życiowa sytuacja i każdy może wyciągnąć z tego wszystkiego jakieś wnioski dla siebie. Od pcozątku czytania mam zdanie jak "tak szczerze". Wszystko to jest na wyrost i pochopnie. Rozumiem, że w emocjach, sama nie mam pojęcia jak bym zareagowała. Ale ja jestem taka, że cenię prawdę ponad wszystko i żeby ocenić sytuację jeszcze brakuje jednego elementu a mianowicie wersji pana, który narobił tego bałaganu. I ja tam żadnych "niezbitych dowodów" nie widzę. Bo tak jak napisałam, dla mnie to wszystko jest przesadzone. Natomiast człowiek posądzany niesprawiedliwie o coś złego, wiem po sobie, że mimo opanowania na codzień, może reagować agresywnie. Dlatego akurat reakcja faceta nie jest dla mnie niczym podejrzanym. Może jestem naiwna, ale mi ta historia nie trzyma się kupy, ja bym drążyła temat do skutku. Aż byłabym pewna. Nie z braku szacunku do siebie ale właśnie z szacunku, żeby bezmyślnie nie rzucać w błoto 4 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem ale się porobiło :( koralik jak tam Twoje samopoczucie? nerwy na wodzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .wróżka Edyta
woooooow sam/a stąd wypierdalaj, bo jesteś tu nowy/a (ledwo dwa posty ;) i jak ci nie pasi to spadaj wąchać klapki swojej babki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby to była prowokoacja skonczyla znudziłaby mi się już dawno. szukałam wsparacia,wsparcie dostałam, no moze po za takimi wyjątkami jak wrozka edyta:o dziekuje raz jeszcze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pau-Pau
Przestańcie wkońcu ględzić o dupie Maryni, kłócic sie itp... Pomyliły Wam sie topiki?? Zakładajcie nowe a nie tu się wyżywacie! To samo o meteorach i lataniu samolotami... To nie jest miejsce na to. Duzo pisania, ale nie na temat ;/ Autorko co nowego? :) Są jakieś konkrety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeżZraniona
Koralik niestety czasem tak bywa w życiu, że trzeba zacząć wszystko od nowa. Ja też zaczynam. Nie łam się, jutro też jest dzień. Przeczytałam też świeży topik na forum dla rozwodników - autor motylek - facet ją robił w chooja, mimo że ona dla niego wszystko poświęciła. I ona też zaczyna nowe życie. Jest nas wiele. Nie można dać sobą pomiatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bojabojaboja- masz bardzo dużo racji i w innym przypadku całkowicie się z Tobą zgadzam, naprawdę. Bo mówisz bardzo mądrze. Jednak po tym jak koralik powiedziała jak ją wyzywał i jakich fundamentalnych zasad brak w tym związku, to jednak wg mnie nie ma potrzeby słuchania tego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caly czas
ja tylko chce powiedziec, ze gdyby mnie spotkalo cos takiego to nie bylabym w stanie siedziec na forum doslownie w chwili kiedy swiat mi sie wali i opisywac to wszystko z chwili na chwile, kazdy moj ruch... to wszystko jest przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie nie ma dowodu,ze facet ja zdradzil...potem jak sie okaze,ze to jakas glupia sytuacja,to bedziesz swiecic oczami jaka wariatke z siebie zrobilas.zawsze najlepiej zachowac spokoj.nic by sie nie stalo,jakbys dzis z nim pogadala,a jesli masz watpliwosci,to go wywalila jutro.ale tu sie pisza hollywodzkie seriale-musi byc punkt kulminacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pau-Pau
A ile jest tych walizek? On ma dokąd pójść? np do rodziców, nie wiem... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woooow
srata tata wrożko!!! Ja po prostu nie wierze w taaakie bajki... Wyjaśnienie owszem należy się dziewczynie bo nie darmo przez 4 lata prała jego gacie ale tak na zdrowy rozum ten d*pek mogl przez caly dzień stworzyć taką historie ze najlepszy autor Harlekina by nie podołał A wziąl ktoś pod uwagę ze tak moglobyć ze wszyscy wiedzieli o tym tylko nie ona??!! często tak jest że własnie głownie dana zainteresowana nie ma pojęcia o niczym a inni sie smieja z plecami i pukają w czoło. I ja nie neguję waszych rad typu poczekaj porozmawiaj, chodzi mi tylko o niektóre wypowiedzi tak bezsensowne i denne ze po prostu brak komentarza. śledze ten topik od poczatku , jednak uwazam ze lepiej bylo wlasnie poczekac na rozwoj akcji - tu w sensie co koles zrobi i jak sie zachowa. gdyby mu zalezalo i byla nieprawda to pomimo iż autorke wczoraj wyzwal tlumaczylby sie jakos ze to pomylka i nieprawda A on co?? spier*olil do drugiego pokoju i calą noc smsy pisał... Litości to chyba z autorka powinien rozmawiac... prawda?? ... jesli ktos sie poczul urazony to sorki nie o to mi chodziło 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy wróci o normalnej porze czy jak zwykle (spóźniony) będziesz stać przy oknie? czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrze jutro.dla wlasnego spokoju daj mu dojsc do slowa.potem bedzie tak,ze go wywalisz,on pojedzie zwalic rzeczy do niej i tak rzeczywiscie zacznie sie ich zwiazek.sama go tam wepchniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pau-Pau
Ludzie czemu Wy tacy jesteście? Huj ze zdradą, zdradzał czy nie, jest inny powód, dla którego warto go zostawić- on nie ma do niej szacunku i jeszcze śmie ją wyzywać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś mi zarzucił dlaczego siedzę na forum i sie wyżalam. przynosi mi to ulgę, czyto tak trudno zrozumiec? mam sie zaszyć w pokoju i płakać za nim? porozmawiać to miał ze mnmną wczoraj okazję, dziś może wymyśleć piękną historyjkę, w ktorej to ja będę wszytskiemu winna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację koralik i podziwiam cie bo niewiem czy ja bym tak umiala... ciesz sie ze bedziesz miala takiego dupka z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×