Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koralik bez enduuu

kurwa co to ma byc???

Polecane posty

Gość obserwuję was :)
15:21 koralik bez enduuu ''kamil pracuje w biurze. czesto zabiera sie z nim taka ewka, bo ma po drodze. nie miałam nic przeciwko bo sama do pracy DOJEŻDŻAM z kolega . wczoraj jednak kolega byl na urlopie i poprosilam kamila, zeby po mnie przyjechal. przyjechal z ewka.'' Ludzie czytajcie!!!!!!! Jak można mieszkać z kimś i ten ktoś przyjeżdża po nią, aby zabrać do pracy!! Macie mózgi? Wy myślicie! Dzieci bawić i dom sprzątać głupie kury domowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojaboja
jesteś akurat pewien że przyjechał po nią do domu, a tam o domu nie ma ani słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rozumiem tutaj niektorych przeciez nikt nikomu nie kaze tu zagladac czytac a juz napewno pisac nie podoba sie temat to szukam nastepnego my od wczoraj tu jestesmy i nam to pasuje i piszemy czyli takie do konca kury domowe nie jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko wyjaśnij mi jedno
pustaki. Buahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojaboja
idź do moderatora i poproś o moje IP, nie mam nic przeciwko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalecenia
Nie karmcie trolla. Ignorujcie jego wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do obserwuję was
'kamil pracuje w biurze. czesto zabiera sie z nim taka ewka, bo ma po drodze. nie miałam nic przeciwko bo sama do pracy DOJEŻDŻAM z kolega . wczoraj jednak kolega byl na urlopie i poprosilam kamila, zeby po mnie przyjechal. przyjechal z ewka.'' Ludzie czytajcie!!!!!!! Jak można mieszkać z kimś i ten ktoś przyjeżdża po nią, aby zabrać do pracy!! Macie mózgi? Wy myślicie! Dzieci bawić i dom sprzątać głupie kury domowe!!! nie podniecaj sie bo ci żyła w dupie peknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwuję was :)
15:21 koralik bez enduuu ''kamil pracuje w biurze. czesto zabiera sie z nim taka ewka, bo ma po drodze. nie miałam nic przeciwko bo sama do pracy DOJEŻDŻAM z kolega . wczoraj jednak kolega byl na urlopie i poprosilam kamila, zeby po mnie przyjechal. przyjechal z ewka.'' Ludzie czytajcie!!!!!!! Jak można mieszkać z kimś i ten ktoś przyjeżdża po nią, aby zabrać do pracy!! Macie mózgi? Wy myślicie! P U S T A K I !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalecenia
Ja też jestem ciekawa, czy autorka ma już nowy zamek w drzwiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwuję was :)
15:21 koralik bez enduuu ''kamil pracuje w biurze. czesto zabiera sie z nim taka ewka, bo ma po drodze. nie miałam nic przeciwko bo sama do pracy DOJEŻDŻAM z kolega . wczoraj jednak kolega byl na urlopie i poprosilam kamila, zeby po mnie przyjechal. przyjechal z ewka.'' Ludzie czytajcie!!!!!!! Jak można mieszkać z kimś i ten ktoś przyjeżdża po nią, aby zabrać do pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwuję was :)
15:21 koralik bez enduuu ''kamil pracuje w biurze. czesto zabiera sie z nim taka ewka, bo ma po drodze. nie miałam nic przeciwko bo sama do pracy DOJEŻDŻAM z kolega . wczoraj jednak kolega byl na urlopie i poprosilam kamila, zeby po mnie przyjechal. przyjechal z ewka.'' Ludzie czytajcie!!!!!!! Jak można mieszkać z kimś i ten ktoś przyjeżdża po nią, aby zabrać do pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko wyjaśnij mi jedno
tu jakieś podobno dzieci mają. Uuu współczuję dzieciom bo pewnie głodne i brudne chodzą,bo mamusia na kafe weszła,i udziela się w temacie zmyślonym przez jakąś gówniarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam od początku i nie widze cowamsie nie zgadza. koralik jest kelnerka pisalaze zaczyna prace wieczorem wiec akurat jej chlop skonczyl prace zabral ewke ipo pracy po swojej pracy pojechal do mieszkania ja zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwuję was :)
15:21 koralik bez enduuu ''kamil pracuje w biurze. czesto zabiera sie z nim taka ewka, bo ma po drodze. nie miałam nic przeciwko bo sama do pracy DOJEŻDŻAM z kolega . wczoraj jednak kolega byl na urlopie i poprosilam kamila, zeby po mnie przyjechal. przyjechal z ewka.'' Ludzie czytajcie!!!!!!! Jak można mieszkać z kimś i ten ktoś przyjeżdża po nią, aby zabrać do pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie teraz wyszła z koleżanką, albo razem z koleżanką i facetem koleżanki siedzą w domu i może piją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojaboja
ignorujcie tego trolla i tyle, on czuje że ma wielką misję do spełniania i chce nas uświadomić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwuję was :)
To prawda, baby niektóre tu maja po 40-kilka lat a głupie, że szok! Siedzi taka dzień w dzień i nawet po nocy na kafe zamiast zając sie domem, ale wstyd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko wyjaśnij mi jedno
a siedźcie na tym temacie,srajcie i szczajcie pod siebie! :D ŻYCZĘ ABYŚCIE Z GŁODU UMARLI PAPAPA HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do obserwuję was
debilu:o pisze ostatni raz do ciebie:o PRZYJECHALI PO NIA ŻEBY JA ZABRAĆ PRACY KU**RWA A NIE PRZED PRACĄ!!!MYSLI TROCHĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojaboja
do 40 mi jeszcze bardzo dalekooo papa, trzymaj się i udanych misji życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwuję was :)
Asika23 Czytaj ze zrozumieniem!!! Ona napisała,ze dojeżdża do pracy!!!! a jak może dojezdzac do pracy i jej facet, który z nią mieszka, przyjezdza po nią aby ja tam zabrać??? przeciez jak mieszkaja razem, to razem z domu mogli wyjsc!!! skąd on ja zabiera? przeciez razem mieszkają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaooooo
''kamil pracuje w biurze. czesto zabiera sie z nim taka ewka, bo ma po drodze. nie miałam nic przeciwko bo sama do pracy DOJEŻDŻAM z kolega . wczoraj jednak kolega byl na urlopie i poprosilam kamila, zeby po mnie przyjechal. przyjechal z ewka.'' chodzi o to gamonie ze oni juz wracali z pracy po 19 a ona dopiero do pracy jechala tępe strzały, bo pracuje jako kelnerka po nocach!!!!! i odwiózł ewke i zawiozl do pracy koralika!!!! żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie porobilo widze:O ja tam od początku czułam, że on ja zdradza. Skurwysyn jeden...:O Brzydze sie takimi szmaciarzami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do obserwuję was
Z PRACY*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwuję was :)
Baba 40 lata a siedzi na kefe i cytuję ''szcza pod siebie'', bo czeka na nowe posty od jakiejś gówniary, co bajki wymysla! nie mogę :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwuję was :)
''gamonie'' ?? hahahaha czy GAMONIU miałas na mysli?? :D naucz sie pisac niedojebie hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do opserwuje ja jestem na tym temacie jak juz pisalam od wczoraj a obiad ugotowalam upieklam jagodzianki zrobilam pranie i nic nie przeszkadzalo mi tu pisac grunt to dobra organizacja czego w Tobie nie ma wdocznie jesli to takie trudne dla Ciebie i dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko wyjaśnij mi jedno
do obserwuję was chodż idziemy ostrzec kopoś innegn. A te trolle niech sie karmią tymi kłamstwami. Czlowiek chce ich uświadomić,to sie rzucają i bronia tej kłamczuchy :D A ONA MA BEKĘ Z WAS PRZED KOMPEM NARA NAIWNIACY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaooooo
gamonie, bo to liczba mnoga popaprancy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×