Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koralik bez enduuu

kurwa co to ma byc???

Polecane posty

Gość do koralika bez enduuu
mowilas ze olka nie wypierdoliła tych bagazy przez okno, bo Ty ją powstrzymalas jest u Ciebie kolezanka, a Ty na kafe piszesz jakos w to nie wierze 5 lat jestescie razem a Ty jakos dziwnie do tego podchodzisz ja bym chyba byla zalamana, a juz napewno nie pisalabym a kafe tymbardziej jakby byla u mnie kolezanka przejrzyjcie w oczy to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllittta
koralik a ty jestes naprawde pewna,ze cie zdradzal?Rzeczywiscie przyjezdzajac z nia przesadzil...A zabral te walizki?To jest jakas patologia byc tak blisko z niby kolezanka...Dziewczyna powinna byc na 1miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo go
podaj nr tel jego..podzwonimy do niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLONECZNA BALLADA
hm... bardzo ci wspolczuje... ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Koraliku nawet nie wiesz jak Ci współczuje ale z drugiej strony to dobrze ze w pore sie zorientowałaś co jest grane. Mogłaś podziekować tej kurEWCE za to że otworzyła Ci oczy z kim miałaś do czynienia i życzyć jej szczęścia z mężczyzną który w taki chamski posób potrafi zdradzać i okłamywać kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeżZraniona
Koralik głowa do góry. Pozbyłaś się z domu starego mebla. Co za skurwiel brak mi słów. Po chuj on z Tą kurevką przyjechał? Zobacz jakie masz w domu czyste powietrze, już ci go nie zanieczyszcza zapach jej perfum z jego koszuli. Co za pajac. Zawalczyłaś mała o siebie, nie dałaś się, jesteś wielka!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka z dużym bagażem
uhahaha ale mnie ubawila wasza historia niaiwniaki dostaliscie kielbase wyborcza i zupe teraz drodzy rodacy pocalujcie nas w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba Ci chodzi o pozdrawiam
srodkowym palcem, ona tu wczoraj pisala, nie przerwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalecenia
A niech idzie, gdzie chce. To nie autorki zmartwienie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mysle, ze to prowo. Bo jakos gdy przyszedl do domu i ona mu wystawila walizki, to odezwala sie jednym zdaniem, zeby nas podjarac. To samo gdy zeszla na dol na rozmowe, to napisala jedno zdanie (cos tam "nie uwierzycie, wkurwilam sie"), zaraz sie wszyscy zlecieli. Gdyby to nie bylo prowo, to by napisala raz, a dobrze, a nie takie jednozdaniowe odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no kurwa nie widzę nawet 65 :O Zaraz się poważnie wkurwię :O :O :O Autorko , tylko żeby ten gnój nie przypełzał jeszcze do Ciebie . Bo coś mi mówi , że tak łatwo nie odpuści . Pewnie będzie jeszcze chciał Cię przekonać , abyś mu wybaczyła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide w kime, bo jutro o 6 wstje, brrr :O Dobranoc wszystkim, szczególnie Tobie koraliku:* A ten pajac będzie dobrej kobiety szukał bez endu, bez endu, bez endu :D Niech wie co stracił:) Pozdrawiam- Super Bomb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, trzymam za Ciebie kciuki i życzę dużo siły! 🌼 Straszna jest ta historia, ale ważne, że tak rozsądnie postąpiłaś. I też mi się wydaje, że on jeszcze będzie nalegał na jakąś rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczkaaaa
ja też z zapartym tchem czytałam od wczoraj,ale nic nie pisałam. dziś po tym co przeczytałam już nie mogłam nie napisać. masakra z tym gnojem ! jak on mogł...... co za bezczelny typ. zajebałabym równie dobrze tej kochance jego tej całej dziwce ewce... ale się wkurwiłam, że też takie cielaki chodzą po świecie... trzymaj się Koraliku. bądź dzielna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×