Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koralik bez enduuu

kurwa co to ma byc???

Polecane posty

witam:) widze ze nadal cos sie dzieje pozdrawiam najwierniejszych widze ze kisiel nie odzywa sie jak i autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że to prowo
:D autorki,a może raczej prowokatorki, nie ma już na tym temacie,bo dziewczyna siedzi na nowym,wymyślonym. :D ALE MAM CICHĄ NADZIEJĘ,ŻE ZAJRZY TU I DOPISZE COŚ,CO WYWOŁA U NAS EMOCJE :D ps: może np że sie okazało że jesteś w ciąży z kamilem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jesli byłoby to prowo to... niech pisze dalej! A ja jak to czytałam to aż mi łezki poleciały- od razu to sobie wyobrażam :D taka juz jestem- we wszystko uwierzę :D Ale prawda jest taka, ze bywa różnie- kwadratowo i podłużnie. Jeżeli to się nie wydarzyło autorce, na 100 % wydarzyło się komuś innemu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowo czy nie: pozdrowienia dla Koralika! I oby każda z nas umiała się tak zachować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze topic powoli umiera:) Moze to i prowokacja ale fajnie bylo sie troche tak postresowac i posmiac:P Trzeba wyhaczyc jakas nastepna "mode na sukces":classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
końskie tematełe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
namiar brzydki topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory, ale tez bym sie bala na jej miejscu o to co wstawila. tam sa numery i zdjecia. jeszcze by wydzwaniac ludzie zaczeli, rozglaszac to i by jej ktos krzywde zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron szpinakowy tagiatele
ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlciaOlcia_19993_Wawa
Autorko gdzie jesteś?? CZekam na nowe wiadomości :) Wszystkie 68 stron przeczytałam, tak mnie na historia zaciekawiła! JA z moim chłopakiem schodziłam się ponad 5 razy ... i to w przeciągu 3 lat. ładnie, nie? :O Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuuuuuuup
Ja chce wiecej takich dobrych prowo !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka bez traktora
autorko co uc iebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kiedys moj facet mial taka
oj sie podniecacie, ze nie mozna pisac na kafe jak kolezanka jest obok?? a dlaczego nie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam uwazam ze te
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojego punktu widzenia koraliku dziwne jest to, że on się rozpłakał. Gdyby miał Cię w dupie to po co by to robił? Czyżby ona miała za małe mieszkanie dla dwojga? Co na to powiecie? A po co przyjechał z Ewą? Może chciał razem z Ewą wytłumaczyć o co chodzi. Jeśli chodziło rzeczywiście o kasę to mogła wybrać opcję zwrotu przez prezent? Według mnie za szybko go wywaliłaś. Ochłoń i jeśli zdecyduje się porozmawiać to wysłuchaj go dokładnie i wtedy ostatecznie podejmij decyzję. Pamiętaj nic pochopnie. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanka jeszcze: Czy Twój facet jest atrakcyjny? Czy Ewie chciałoby się mieć z nim tak długo romans? Czy byłby tego wart? Na te pytania musisz odpowiedzieć obiektywnie i subiektywnie czy gdybyś zamieniła się miejscami z Ewą to Twój facet byłby wart takiego dziecinnego zostawania po pracy zamiast po prostu normalnym związku z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcysia 980
Myślę,że najlepsza byłaby tutaj szczera rozmowa i czas. Wtedy wszystko wyjdzie na jaw,jeżeli oczywiscie jest co,ale trzeba być dobrej myśli. U mnie na szczescie wszystko w porządku,ostatnio nawet planuję kupić chłopakowi stylową biżuterię,może bransoletę ze sklepu www.Sklep.Sambora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×