Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kachnaa

seks w ciąży-jak to jest???

Polecane posty

hej dziewczyny. jak w temacie-jak to jest z tym seksem w ciąży? czytam opinie na necie,artykuły.pytałam mojego ginekologa i ona mnie osobiście radziła się wstrzymać do 2 miesiąca. czyli zostało jakieś 3 tyg :) a jak to wyglądało w waszym przypadku? post w pierwszych miesiącach ciąży?czy może nie? jakieś bezpieczne pozycje + gumka( chociaż w ciąży zajście w ciążę 2 raz nie grozi :P ) to chyba bardziej kwestia higieny.chodzi mi głównie właśnie o 1 trym. teraz przecież generalnie trzeba dbać o siebie i dzidziusia szczególnie. a więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ladacznica nocna
ja w ciąży miałam hmmmm 'baardzo wzmożony apetyt " na sex. Mój mąż z początku trochę sie bał ale się przełamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobiłam badania(usg,krew,przegląd) i nikt nie stwierdził żadnego zagrożenia(czytałam że jak zarodek się zagnieżdża może pojawić się plamienie) ja nie miałam ani kropli krwi odkąd jestem w ciąży. też czuję wzmożoną ochotę ale jak mówię mężowi że nie mam żadnych przeciwskazań to blednie i mówi że się boi i nie chce,że dopiero pomyślimy o tym potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może on boi się pozycji takiej która gniecie brzuch mamy i tego że jak skończy w środku to coś stanie się dziecku. nie mam pojęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbb.........
mnm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w I trymestrze źle się czułam i nie miałam ochoty wcale - mimo to kochaliśmy się parę razy. W II trymestrze było mega przyjemnie i bardzo często. W 7 miesiącu jeszcze kilka razy, a teraz jestem w połowie 8 i już nie mam siły ani ochoty. Mąż się boi, a ja się czuję jak betoniarka i nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż ciągle się boi że coś się stanie jak skończy w środku lub że za bardzo mi pogniecie brzuch i coś może stac się dziecku. jestem dopiero w 5 tygodniu,nie krwawiłam,wogóle nie boli mnie brzuch generalnie nie ma żadnych przeciwskazań,mimi to lekarka poiwiedziała żebym do 2 miesiąca się wstrzymała. <stopka>''Kochać człowieka-to pragnąć razem z nim się zestarzeć'' 😍G.K.😍 http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090808560114.html</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×