Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lovela

Iwona Wieczorek

Polecane posty

Gość J232132
ten jej chlopak, byly , policjant ja zabil, tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak myślę że skoro by ją ktoś zaatakował to ona by buty upuściła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callendario
kosmici ją porwali kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle że odpłynęła do
Szfecji tam jej nie znajdą bo same takie blondyny chodzom tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgg
ktos ja gdzies wywiozl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dacie juz sobie spokojn z tą biedna dziewxczyną?!! Co rusz jest otwierany nowy watek na temat tej tragedii. Macie pojecie co jej rodzina czuje?? Co z Was za ludzie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvtb
swoja baba -mama Iwony podziękowała Internautom że szukali śladów w internecie zaraz podam link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona Wieczorek. Zaginięcie: Biznesmeni z Gdańska chcą pomóc w odnalezieniu Iwony Wieczorek. Według informacji Super Expressu została wyznaczona nagroda w wysokości miliona złotych za informacje mogące pomóc w sprawie. to widzieliście? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiuji
kurwa, mam juz dosc czytania o niej. Idiotka o 3 w nocy szla samotnie deptakiem, skapo ubrana przy plazy i wszyscy sie podniecaja, a jak zginie jakis starszy czlowiek, ktory wyszedl w ciagu dnia z domu, to nikogo to kurwa nie interesuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....aha i takie pierdzielenie w necie " co sie z nia stało:" ma tej rodzinie pomóc tak??? a póknijcie wy się w te wasze durnowate głowy!!! Jesli ma jej ktos pomoc to na pewno nie wy i nie na tym forum. Co Wy myslicie że tu ktos napisze "jest, znalazła sie cała i zdrowa"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mysle, że jest pełnoletnia i to jej sprawa gdzie jest i co robi. Może spierdoliła przed wszystkimi i nalezy dac jej spokój. A jeśłi ja zajebali to tez dobrze. Może kolejne kurwy beda siedziec w domu a nie sie szlajac po nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvtb
Właśnie że interesuje tylko zazwyczaj ludzie się odnajdują,ostatnio na Zaspie zaginoł młody człowiek szybko odnaleźli jego ciało w Bałtyku.Sprawa Iwony wygląda zupełnie inaczej już prawie miesiąc minął i nic dalej nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zgadza się, ludzie się odnajdują ale nie przez takie klepanie trzy po trzy...widac że sie wam nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja psiółka skąpiradło
jej matka sie cieszy bo jest sławna i jej corcia też, jak sie za 2 miesiace znajdzie wszyscy beda chcieli wywiadów, a że laska była ładna beda jej brac do sesji , stanie sie sławna , jej mataka tego chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mnie zastanawia ten szum wokól niej, codzien ktoś ginie i nie szuka sie go z takim rozmachem.ale przestancie pieprzyc juz ze sama sobie winna itp...jak byscie nie wiedzieli jak myśli pijany człowiek.pewnie wszyscy z nas mogli sie znaleźc w takiej sytuacji tyle że ona nie miałą tyle farta co my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvtb
a czemu internauci nie mogą pomóc nawet onion forum przeszukiwali.Powiem że jest to forum dla zboczeńców,nekrofili,pedofili i tak dalej.Ci ludzie co z niego korzystają są anonimowi.Policja ma problem żeby ich namierzyć bo się tam zmienia jakoś IP.Nie mogę dogłębnie wytłumaczyć bo się nie znam na informatyce,jak ktoś chce to może sobie w wikipedi sprawdzić znaczenie słowa TOR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> jej matka sie cieszy bo jest sławna i jej corcia też, jak sie za 2 miesiace znajdzie wszyscy beda chcieli wywiadów, a że laska była ładna beda jej brac do sesji , stanie sie sławna , jej mataka tego chciala <<<<<< .... ze co ona robi sie cieszy?!!!! idz Ty durna idiotko, jakim trzeba byc czlowiekiem zeby tak napisac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może siedzi sobie za granica z gachem i się z tego śmieje. Może zwiała? Skąd wiadomo, że tak nie jest? Dajcie z nia spokój? A jeśli zginęła to kto jest winny jak nie ona? To normalne, że gówniara szlaja się po nocy sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggdrggrry
zdjecie nr 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfhghyjyh
co dalej ze sprawą Iwony? czy znaleziono faceta z wózkiem jakichkolwiek swiadków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfhghyjyh
pytam powaznie bo sprawa ucichla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×