Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Trailer

Polecane posty

Gość Tavvier
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co chodzi z tymi podnoszonymi tematami? M Sugar, dzięki. :) Regres, większość rzeczy na weselu to zbędne gadżety, ba nawet samo wesele nie jest w ogóle potrzebne do zawarcia ślubu. ;) A jednak jakoś PM wybierają menu, zaproszenia, dekoracje, sale, fotografów, zespoły itd. Kilka lat temu plenery ślubne nazywano zbędnym gadżetem a teraz są normalnym elementem przygotowań. ;) Wszystko idzie do przodu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regres tak pisze bo pracujhe
na PKsie na kasie i go nie stac na kamerzyste, bedzie mu krecil wujek zenek z tokarowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regres tak pisze bo pracujhe
kupa na obiad najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zia dobrze robisz,bedziesz miala slub o jakim marzysz. Mieszkam w Stanach i sama podpatrzalam ze stronek amerykanskich i wszystkiego czego sie dalo ,mialam wiecej dzieki temu pomyslow. Jesli chodzi o piosenke to zdecydowanie Beautiful Day. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trailer rezerwujący datę?! :D Zia, co Ty jeszcze nie wymyślisz dziewczyno :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj jeszcze wymysla i wymysla
haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sofijaaa
Gdybym dostała coś takiego, to bym miała niezłą polewkę z tego. I przypuszczam, że na weselu, każdy miałby się z czego śmiać wspominając to coś. W sumie to niezły pomysł na to żeby ludzie nie znający się wzajemnie mieli wspólny temat do śmiechu. Ja rozumiem, że jak jest ślub pary książęcej, to ludzie gadżety kupują, ale żeby przyczepiać sobie na lodówkę magnez z sąsiadką/koleżanką/daleką kuzynką? To już trochę chore i mówi o tobie "mój największy sukces to wyjście za mąż, a organizacja ślubu to całe moje życie". Nie przepadam za obrażaniem ludzi, których nie znam, ale w tym wypadku z całą pewnością, mogę stwierdzić ze jesteś idiotką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecznie dajcie znac jak
Kochana, zebys wiedziala i widziala co ona wypisuje na gazeta.pl na forum to bys padla!! Tutaj to pikus!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł z trailerem
pomysł z trailerem nawet mi się podoba, chociaż nie jestem zwolenniczką ani fanką pomysłów Zia86.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×